Autor Zpráva
Bloudil
Profil *
Jaký byste mě doporučili hosting, aby na něm šla registrovat doména .eu pokud možno po půlnoci 7.4. Potřebuju, pokud možno co nejlepnější hosting, není to na žádný zajimavý projekt, spíše ho teprve chystám, takže netuším jakou bude mít úspěšnost.... Cena aby se pohybovala mezi 500,- až 1000 kč ročně i s doménou a místo alespoň 500MB s databází. Docela se mě zamlouval hostingzdarma.cz , ale tam nevim, jestli se bude dát registrovat doména v tom datu, existuje ještě něco podobnýho ?
Tower
Profil
Tedy, pokud není webhostér přímo akreditovaný registrátor domén .eu, tak by bylo lepší jej obejít a učinit předregistraci přímo u registrátora, což jsou dneska všichni větší hráči na trhu s doménami .cz. Pak si nastavit DNS servery na libovolného poskytovatele ubytování pro web. Hosting zdarma Vás určitě nechá zaplatit poplatek minimálně na další rok, ale proč ne, budete mít hned dvě období. Opravdu se mi zatím nejeví lepš možnost, tak to udělám i já.
Bloudil
Profil *
a u koho by jste mě doporučili registrovat doménu? a ke komu ji nechat přesměrovat?
Gekon
Profil
forpsi.com, ceny odpovídají, eu nabízejí, hosting mají dobrý...
Bloudil
Profil *
všechno hezký, jenomže když bych si sečetl hosting + doména, tak by to zrovna levný nebylo....
Tower
Profil
Pojem "levné" je relativní, pro každého to znamená něco jiného. Počet vynaložených peněz je přímoúměrný kvalitě, přičemž je tím míněná částka 100 Kč/měsíc, tedy dost zjednodušeně řečeno. Jednoduše provoz něco stojí a tak nikdo nebude poskytovat hosting pro zákazníky, ze kterých nic neplyne. Ani ten Hosting zdarma není zdarma, viz. platby za doménu. Při výběru hostingu zdarma je jedno, na kterou společnost výběr padne, přičemž sem nepočítám zmíněných HZ. Placených se zde probíralo již dosti, stačí jenom projít sekci webhosting. Co se týče registrátora, vyberte si toho, ke komu máte jisté sympatie, podle ceny, případně dalších služeb. Do začátku ostrého provozu registrací totiž nikdo nedokáže říci, jak moc budou registrátoři úspěšní.
Tomtomas
Profil
Něco možná odpovídajícího je nyní v nabídce firmy Onebit, přesněji na http://www.onebit.cz/?tar=7#akce_domena_eu. Co do samotného hostingu, po třičtvrtěroční zkušenosti je to spolehlivě a bezproblémově fungující služba. Jinak registrace domén eu hned od prvního dne by asi měla nabízet většina registrátorů, nebo ne?
Bloudil
Profil *
No já teda vůbec nevim.... u forpsi jsem si uvědomil, že tam mají safe mod zapnutý a u Onebitu myslím taky a ten já potřebuju mit vypnutý. Pokud vim, tak u hostingzdarma.cz ho mají vypnutý. Takže to vypadá na něj, ale znepokuje mě tam ten traffic 1,5GB týdně, není to málo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0