Autor Zpráva
Sofr
Profil *
Novy projekt na http://www.czech-webhosting.info/ srovnani tarifu a cen, stale se doplnuje!
Tomik
Profil
No, zatím není ta databáze příliš obsáhlá, a chtělo by to kromě strohých faktů i nějaký popis hostingu.

Tuším, že něco podobného dělal i Martin Kuželka, ale ten měl u každého hostingu osobní zkušenoti a popis, a to je leckdy mnohem důležitější, než zda člověk ušetří pár korun. I když nepopírám, že takovýhle přehled, pokud by časem získal větší obsáhlost, by byl poměrně přínosným.
Václav Martinovský
Profil
Osobne si myslim, ze podobne prehledy nejsou prakticky k nicemu. Maximalne ukazuji, kteri webhosteri dokazi za minimalni penize nabidnout nejvice mista, coz je trosku kratkozraky pohled na vec (nehlede na to, ze dnes jsou disky pomerne levne, takze z principu misto prilis netvori vyslednou cenu). Dnesni nabidky webhosteru jsou navic pomerne vyrovnane (vsichni az na vyjimky nabizi prakticky to same). Prehlednost webu je (imho) nulova, opravdu bych tam nechtel neco hledat a porovnavat.

K tomu, jak provozovatel stranek zaspamoval snad vsechny providery bych chtel rict jen jednu vec - kdyz uz posilate mail desitkam subjektu, zkuste jejich adresy napsat alespon do Bcc:, takhle je z toho slusny seznam emailu :)
Sofr
Profil *
Pane Martinovsky, projekt je den stary, mozna neprehledny, proto vitam vasi kritiku.. Do Bcc jsem to nedaval zamerne, aby bylo videt kdo byl osloven i dokonce jsem se 2x omluvil za spam, ale nevim jak bych to providerum mohl jinak dat na vedomi.. Pokud tam nechcete byt, nebudte, pokud nechcete porovnavat, neporovnavejte.
Sofr
Profil *
pardon, oprava ... jsem to daval zamerne ...
Anonymní
Profil *
Připadá mi to takové nedodělané, odbytá databáze a design také není zrovna ideální. Myslím, že s takovým přístupem projekt moc dlouho nevydrží, rozdrtí jej konkurence. Je nutné přinést přidanou hodnutu, nejlépe vyjádření zákazníků jednotlivých webhosterů apod. Jak již psal p. Martinovský, dnes je spousta firem nabízející tytéž služby, Vy jim musíte pomoci zvolit ty nejlepší a to pouhým vypsáním tabulkových údajů nelze. Spíš bych se snažil vytvořit konkurenci pro Hostovinky s možností přímého prohlížení a porovnávání tarifů.

Rozhodně se vyvarujte spamu, to se v komunitě lidí pohybujících se ve světě internetu obvykle neodpouští. Raději intrikařte, nebo si zaplaťte reklamu.
Tower
Profil
Pardon, nepřihlásil jsem se.

Ještě jedna věc, z čeho to chcete živit? Z partnerských programů webhosterů? Nevím, jestli hostingová společnost zadá úmyslně odkaz s Vaším referenčním kódem...
Tower
Profil
Pardon, nepřihlásil jsem se.

Ještě jedna věc, z čeho to chcete živit? Z partnerských programů webhosterů? Nevím, jestli hostingová společnost zadá úmyslně odkaz s Vaším referenčním kódem...
Sofr
Profil *
Prime porovnani se pripravuje i dalsi sluzby, co se tyce databaze(polozek) tak jiz ted vim, ze jich bude daleko vic. Design upravim, dle potreb. Tu tisicovku rocne na ten projekt uvolnim, myslim, ze zivit se to vice nemusi :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0