Autor Zpráva
Voody
Profil
Zdravim, podobný dotaz tady již byl, ale moc jsem se z něho nedozvěděl, takže mě omluvte, jestli se opakuji.... Potřeboval bych hosting s .eu doménou, který by se dal registrovat od toho myslím 7.4. a aby byl cenově tako do tisice korun i s doménou, ale je na něm potřeba, aby tam byla databáze, php a taky hlavně tam fungoval Joomla. Myslím, že u Joomly je důležité, aby byl safe mod vypnutý, jinak to prý dělá problémy, co byste mě tak doporučili? Místo asi okolo 500 MB....
Mouse Elbow
Profil
Mě se zdá, že tady mícháš registraci domény a webhosting dohromady. Každé si můžeš registovat zvlášť, když tě to vyjde levněji.
Mistr
Profil
Doplním Mouse Elbowa odkazy na Yuhůovy články o doménách a hostingu.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Registrace domény .eu je jedna služba a hosting druhá služba. Jedná-li se ti o balík kdy dostaneš oboje, tak se podívej na www.registrace-domeny-eu.cz kde můžeš objednat .eu doménu a k ní rovnou Český hosting. Dohromady tě to vyjde na 1300,- Kč bez DPH 19%.

Určitě také můžeš objednat jen doménu a hosting, po zaregistrování, zřídit později jinde. Je to jen na tobě. V nabídce Českého hostingu budou domény .eu až od pátku 7.4.2006.
Voody
Profil
Teďka koukám, že jsem to opravdu napsal špatně....Nevadilo by mě vůbec kdybych měl doménu registrovat jidne než hosting, akorát by to bylo více práce....U toho český hosting nevim, jestli by se mě to vyplatilo, jestli by nebylo lepší jít na hostingzdarma jak už je uvedeno v jiným vláknu, nabízejí stejně prostoru a pokud vim, tak by tam měla být .eu doména asi za 500Kč i s hostingem, což by bylo podstatně levnější, ale mají tam zase traffic docela malý. Je hodně málo 6GB měsíčně?
Mistr
Profil
Voody
Je hodně málo 6GB měsíčně?
Myslím, že také záleží na tom, co chcěš na stránkách provozovat.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Voody
Je hodně málo 6GB měsíčně?
Jak píše Mistr, záleží na tom co ti na webu poběží. Podle mě je 6GB naprosto v pohodě pokud provozuješ jednoduché stránky, kde není moc velkých dat jako videa, fotky, mp3 atp. Kdybys chtěl provozovat fotobanku a byla dost navštěvovaná, tak ti určitě nebude 6GB stačit - to budeš potřebovat spíš stovky GB.
Voody
Profil
No tak nakonec jsem se rozhodl pro isol.cz, myslíte, že je to správná volba?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0