Autor Zpráva
Axamith
Profil
Máte prosím někdo zkušenosti s hostingem na profiwh.cz ? A pokud ano, tak jaké, popř. názory zkušených. Hledám hosting pro standartní firemní prezentaci a časem by tam měl být e-shop menšího rozsahu a tohle se mi jeví jako vhodná alternativa.
Petr Blažek
Profil *
Ahoj Axamith, zkušenosti mám více než výborné. V současné době mám u nich 3 domény včetně prezentace a jeden e-shop. Nemůžu si stěžovat na www.profiwh.cz. Když mám probls zvednu telefon a rychle mi vše vyřeší.
Hua
Profil *
Opet divne, zbytecn edrahe, nenabizi nic extra.
Anonym
Profil *
Hua je asi nastvany konkurent
Hua
Profil *
Kdyz nekdo nabizi 500 MB za 199,- a nekdo jiny nabzii to same za 4-5x nizsi cenu, tak mohu dle toho usoudit, ze je to drahe a nemusim byt konkurent.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Hua
Kdyz nekdo nabizi 500 MB za 199,- a nekdo jiny nabzii to same za 4-5x nizsi cenu, tak mohu dle toho usoudit, ze je to drahe a nemusim byt konkurent.

Nemluvím teď konkrétně o nějaké službě, ale to, že je něco 4x levnější neznamená, že je to levné. Chcete srovnávat BMW a Trabanta podle ceny? Kouknout na cenu a konstatovat, že je to drahé, protože totéž někdo nabízí levněji je nesmysl.

O profiwh.cz moc nevim. Chtěl jsem se vyjádřit ke srovnávání podle ceny, ne k webhostingu jako takovému.
Garby
Profil *
Nazdar Lidi, máme u nich web a naprosto bezproblémové a ochotné jednání, není s ničím problém a hlavně vůbec žádné výpadky :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0