Autor Zpráva
Puma
Profil *
Servus,ja už fakt neviem ale už som v koncoch z hladaním dobrého hostingu a neustáleho menenia DNS na swojej doméne.Hodte sem ešte do placu nejaký podla vás dobrý hosting.Podmienky by mali byť min.takéto:
1 500mb volneho miesta,žiadna limitácia trafficom,a min 5 krát mysql.Cenovo tak okolo 100-200czk mesacne. (Isol,Gigaserver a Profitux môžete vynechať.) Isol nemá vlastné Dns a hlavne nemá SMTP,Gigaserver som chcel vyskúšat tak som požiadal o skúšobný učet na 14 dní dal som im názov mojej domény pre ktorý mi ho majú zriadiť no napriek tomu si spravili po svojom,učet mi síce zriadili ale na volajakej ich subdoméne z perfektním názvom www.test2.gigaserver.cz.Tak týmto krokom som si spravil o ních hned svoju mienku a nakoniec som zakotvil u Profituxu,ten je síce vynikájuci a ponúka vela možností ale výpadky Ftp boli na dennom poriadku.

Vďaka
klokyn
Profil
www.mediahost.cz. Variant B, alebo C by ti mohli celkom vyhovieť.
Puma
Profil *
Vďaka ale nemáš náhodou namysli www.mediahost.sk ? To www.mediahost.cz totiž nefunguje.Ten media Host.sk ináč vypadá celkom dobre a s tým variantom C by som bol spokojný ale nenašiel som bohužial info ako je to je to tam s trafficom,je tam síce napísané že na Ftp je No Limit ale to sa zrejme vztahuje len na súbory prenášané cez ftp.Ináč nie že by som ten neobmedzený traffic nejak potreboval nakolko pochybujem že moje stránky niekedy prekročia cca.30giga za mesiac ale ide mi o ten princíp,proste nemám rád ked je niečo obmedzované.Však uvidíme,písal som im tam na technickú podporu ako je to s tým Trafficom a uvidíme čo odpíšu.
klokyn
Profil
Puma
Sorry, myslel som sk. Keď budeš vedieť o tom trafficu informuj, bol by som tiež zvedavý.
Tomas Kapicak
Profil *
Dobry den,
na mediahost.sk je hranica webtrafficu cca 20 - 30 giga za mesiac. Ked ma zakaznik traffic 20 giga za mesiac, upozornime ho na tuto skutocnost a ak vzrasta traffic nad 30 giga za mesiac, je mozne individualne riesenie - vacsinou priplatok.

Este by som chcel by som chcel upozornit na skutosnost, ze s mediahost.CZ nemame nic spolocne. Dufam, ze nebude dochadzat k omylom.
Dakujem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0