Autor Zpráva
Petr-K
Profil *
Na jeden projekt potřebuji seriozní spolehlivý webhosting s základním prostorem alespoň 1-2 giga s možností dalšího dokoupení, bez žádných 'vychytávek' typu omezený počet SQL dotazů, s profesionální podporou a jasnými referencemi.
Do teď jsem k plné spokojenosti využíval pro několik svých i klientských domén Český hosting, ale tam je pro tento konkrétní projekt malý limit. Můžete mi něco doporučit, s čím máte SAMI dobré zkušenosti? Cena by měla být přiměřená, orientačně tak kolem 300-400 měsíčně.
mylan
Profil
No ja som spokojný na Superhostingu.
Všetko čo si povedal, tak tvojim požiadavkám odpovedá program NORMAL hosting, t.j.: 5GB priestoru za 199Kč mesačne... Podpora na maily odpovedá podľa mojich skúsenosti spoľahlivo a rýchlo. Referencie hovoria sami za seba...
Petr-K
Profil *
No ja som spokojný na Superhostingu. Referencie hovoria sami za seba...

Dík, je to jedna z možností kterou také zvažuji. Ale ty reference - je otázka jestli běží na klasickém hostingu nebo mají vyhrazené servery...

Jinak pro ostatní jsem si ještě uvědomil dodatek - samozřejmě nemá cenu nabízet 'ovocný' hosting, chtěl jsem spolehlivost a serioznost :-)
mylan
Profil
Je to pravda, že väčšina referencií má samostatné servery, ale ako vravím ja - môžem len doporučiť... :-)
Petr-K
Profil *
ako vravím ja - môžem len doporučiť

Běží ti tam něco většího?
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Petr-K
Co myslíte přesně malým limitem na Českém hostingu? Pokud jde o prostor na disku, ten můžete dokoupit za cenu 100,-/100MB rocně, takže se do té ceny 300-400 Kč měsíčně vejdete bez problémů.
Petr-K
Profil *
Co myslíte přesně malým limitem na Českém hostingu?

Dobrý den, ptal jsem se na to na Vaší podpoře, zda je možné při větším objemu dat zíslat nějakou lepší cenu za data. 1-2 giga je začátek, časem to asi bude víc a platit i potom při překročení třeba z 3,2 na 3,3 o další stovku navíc se mi zdá zbytečně komplikované a pro mě i nepřehledné. Vůbec nemám ponětí jak by se to fakturovalo, když bych za začátku roku měl třeba 600 mega a na konci 2 giga. Radši bych jednu jasnou cenu, abych nemusel řešit zda se do systému může vložit další fotka nebo ne. Bylo mi řečeno, že i jako stávající (a doufám že i dobrý ;-) klient s řadou domén který vám dohodil i řadu dalších nemám na jiný způsob počítání ceny nárok.
Dostal jsem jen vágní informaci o možnosti nějakého speciálního serveru pro náročnější klienty s cenou 500 (což by také nebyl až takový problém), bohužel na můj dotaz na přesnou specifikaci této nabídky se mi zatím nedostalo odpovědi :-( Proto se poohlížím i jinde, byť třeba s Přírodou jsem u Vás 100% spokojený.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Vůbec nemám ponětí jak by se to fakturovalo, když bych za začátku roku měl třeba 600 mega a na konci 2 giga.

Fakturace probíhá tak, že se dofakturuje do konce předplaceného období základního programu, aby se příští rok fakturovalo vše najednou. Pokud je doba do konce období malá, fakturujeme do konce roku + rok, aby se to opět sjednotilo.

Radši bych jednu jasnou cenu, abych nemusel řešit zda se do systému může vložit další fotka nebo ne.

Pokud chcete dat za hosting 400,-/měsíc, tak u nám můžete mít hned cca 3,5 GB. Pokud překročíte diskovou kvótu, zašleme Vám e-mail s upozorněním. Jestliže nebudete na tyto výzvy delší dobu reagovat, zavoláme Vám. Takže tím, že překročíte limit nedojde automaticky k vypnutí domény.

Dostal jsem jen vágní informaci o možnosti nějakého speciálního serveru pro náročnější klienty s cenou 500

Server, až na malé rozdíly, umožňuje totéž jako klasický program Český hosting. Doména .eu je na spadnutí, takže jsme Vám na e-mail jeste nestačili odpovědět, ale určitě odpovíme.
samlep
Profil
A co *******- b*a*n*a*n*.cz
Zkušenosti nemám, ale je tam hodně lidí.
Martin Kuželka
Profil
samlep:

Jinak pro ostatní jsem si ještě uvědomil dodatek - samozřejmě nemá cenu nabízet 'ovocný' hosting, chtěl jsem spolehlivost a serioznost :-)

:-)
Anonymní
Profil *
:-)
Přehlédnul jsem to ;-)
curda
Profil *
Co profitux
Anonymní
Profil *
samlep
A co *******- b*a*n*a*n*.cz Zkušenosti nemám, ale je tam hodně lidí.

Paneboze v IRAKU je taky hodne lidi, ale pochybuju, ze tam nekdo dobrovolne pojede. Taky nechapu ze to nabizis, kdyz s tim nemas zkusenosti. Jestli jsi cetl neco o ovoci tady nebo v jinyh diskusich, jak je vubec muzes doporucovat?
Mára
Profil
Ovoce bych teda nepropagoval, zatim se od uživatelů slyšel jen stížnosti ;-)
Anonymní
Profil *
ja tedy na profitux.cz jsem, a je to fajn, vsak zkuste
Jaromír Špánek
Profil *
Mám hosting na BLUEBOARD.CZ a jsem maximálně spokojený.
Michal Škrabálek
Profil
Hostuji u Savvy projekt s cca 5000 přístupy denně a vše bez problémů. Technická podpora reaguje, jsou ochotní a vstřícní. Cca před třemi lety jim to ještě umělo sem tam vypadnout, od té doby si není na co stěžovat. Sami se mi ozvali s tím, zda chci přejít na PHP5 nebo zůstat u starší verze, totéž u mySQL. Když byl problém s webem, hrábli i do kódu a zjistili, čím to bylo. Nemám důvod nedoporučit.
krteczek
Profil
hostuji u www.onebit.cz , jsem spokojený (program web-profi na www.jaknato.com => sice malé a cca 100 navstev denne, ale jsem přesvědčen, že v případě nárustu by žáden problém nebyl.) Podpora přes icq. U programu WEB-INDIVIDUAL si můžete domluvit co přesně a jak chcete
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0