Autor Zpráva
lumpy_r
Profil *
Poraďte mi prosím hosting, za něco kolem 200 Kč (čím míň, tím líp), který bude splňovat následující:
- místo pro web cca 2,5 GB nebo i víc
- neomezeně: trafik, počet MySQL DB, počet mailů, dotazů na databázi, domén 3. řádu, FTP účtů
- velikost jedné DB min. 300 MB, pokud možno, tak neomezená (resp. omezená jen místem na disku)
- denní zálohování
- povolený .htaccess
- Cron
- unikátní FTP přístupy do subdomén
- pokud možno běžící na Linuxu
- a hlavně! Dobrá technická podpora a dostupnost, ne jako u ovoce.
Prostě něco jako ovoce, ale s lepší dostupností a podporou, která se s váma baví i bez toho, aniž byste museli hrozit právníkem. Pročet jsem už spoustu fór, ale když už by nějaký hosting vyhovoval, tak zase s ním uživatelé nemají dobré zkušenosti.
jozob
Profil
Kvalitný hosting za 200Kč s uvedenými požiadavkami nezoženieš. Za túto cenu to bude vždy neistá kvalita.
lumpy_r
Profil *
Na to tak poslední 4 dny, kdy hledám novej hosting, pomalu přicházím, ale tak nějak doufám, že někomu se třeba něco podaří objevit.
mylan
Profil
Tých 200 si myslel na mesiac dúfam :-)

Už som to aj niekde písal, ja doporučujem Superhosting. Podpora a dostupnosť naozaj veľmi dobré, splňuje všetky tvoje podmienky až na jednu(unikátne ftp prístupy na subdomény su spoplatnené...)
lumpy_r
Profil *
Samozřejmě, že za měsíc :))
Superhosting jsem si pročítal, ale zaráží mě tam jedna věc. To opravdu musím psát na podporu, když chci založit databázi? To nejde přes web rozhraní?
mylan
Profil
Nie cez web rozhranie to neide. Subdomény sa zakladajú normálne na ftp, ale ako vravíš databáza sa zkladá na požiadanie mailom, takisto zmena hesiel a podobne. Admin-web rozhranie žiaľ chýba, ale aj táto chybička na kráse u mňa nepreváži nad všetkými výhodami...
lumpy_r
Profil *
No, je to hodně velký nedostatek, zvlášť u někoho, kdo má v názvu "super", ale asi mi nic jiného nezbyde. Nevíš kolik stojí ty unikátní přístupy a jestli se to platí ročně nebo jednorázově? V jejich ceníku jsem nic takového nenašel.
milanzitka
Profil
Zkus se podívat na www.ufouni.cz, maj tam dost dobrej hosting a ten s 3000 MB prostoru by vyhovoval tvým požadavkům. A je jen za 75 Kč měsíčně.
lumpy_r
Profil *
Ano, ti vypadají dobře (až na to, že nejsou na Linuxu), ale máš s nimi praktické zkušenosti? Jaká je podpora a dostupnost? Mě ani nevadí, když je sem tam nějaký výpadek, hlavně aby web nejel v jednom kuse příšerně pomalu a když napíšu na podporu, aby se nevymlouvali, že je chyba na mé straně, tak jako u toho blbýho ovoce.
lumpy_r
Profil *
Teď jsem se na to díval podrobněji a píšou tam, že můžu mít jen 3 databáze. Já ale v nejhorším případě potřebuju alespoň 5 databází :'(
Tomas Kapicak
Profil *
myslim, ze balicek C od nas by mohol vyhovovat. sme ale slovensky hosting - www.mediahost.sk
LukasR
Profil *
Vyzkoušej je OK. http://www.web4u.cz/?rid=6494
lumpy_r
Profil *
LukasR: Já psal, že potřebuju min. 2,5 GB na disku, na web4u maj nejvic 1 GB a to za cenu horšího serverhostingu :)
Tomas Kapicak: Děkuji za nabídku, to vypadá lákavě, akorát nevím, jak je to s převodem peněz na Slovensko, ale to se nějak vyřeší. Pošlu Vám mail, kde upřesním informace o webu (jestli pro Vás nebude moc náročný) a snad se nějak dohodnem.
Díky všem za rady
Sasa2002
Profil
Já bych ti doporučil hosting od společnosti Flyweb.cz - Flyweb.cz. Všem požadavkům co jsi psal vyhovuje na 100%. A velikost databáze je limitována jen zakoupeným prostorem.
Jan Onesork
Profil
Ufouni.cz mohu osobně doporučit. Pokud chcete nízkou cenu a vyhovují vám všechny podmínky hostingu (win server), tak imho nebudete litovat. Hostuji tam dva weby (např. www.dido-photos.net) a jsem naprosto spokojen.

Dostupnost slušná, přátelská podpora (mail/icq) a cena perfektní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0