Autor Zpráva
ja
Profil *
mate stim nekdo zkusenosti? jak to funguje? Musis neco platit, ikdyz tam pisou, ze to je zadarmo
WanTo
Profil
Měl jsem ten free vserver. Pořád mi to padalo, polovička aplikací tam neběhala, SSH se zasekávalo. Téměř nepoužitelné. Navíc když jsem se asi měsíc nepřipojil přes SSH, bez jakéhokoliv upozornění mi vserver smazali.


Jinak kamarádovi tam běžel IRC server (ngircd), kdyby to věčně nepadalo, bylo by to použitelné alespoň na tohle.


Je to dobré na tyto věci: když si nemáš s čím hrát :-) a když potřebuješ hodně rychle nějaký FTP server.
ja
Profil *
aha:D
Gekon
Profil
já na něm běhám doteď, a nebýt těch po****ých výpadků, byl bych spokojen
ja
Profil *
a jak se to ovlada? kama mam dat ty prihlasovaci udaje na ftp? a tu domenu?
Petr0007
Profil *
Cau ... mel jsem vserver od pipni, ted pouzivam virtualhousing od www.virtual-housing.eu .. maji serverovnu v CR a SR a zatim to za posledni 2 tydny nechciplo ani jednou. mam tam debiena... Petr
karel
Profil *
problemem bude, ze je tu pravdepodobne debata o verzi zdarma, coz vyse zminena spolecnost neposkytuje. (nebo jsem slepy)
Petr0007
Profil *
To neposkytuje a ani se tomu nedivim... A "zadarmo" nikdo nic nedela, v pripade pipaku je to zadarmo vykoupeno vypadky atd.. aby donutili cloveka zaplatit a doufaji, ze kdyz uz je clovek u nich tak neprijde jinam....
Fash
Profil
no, hodne dlouho sem uvazoval o te free verzi, ale s onou konfiguraci je to na prd.....resp opravdu jen kdyz clovek nema co delat nebo to ma pro nejakou rychlou zalezitost pripadne pro neco nenarocneho........ale je lepsi si uz radsi zajistit klidne nejlevnejsi variantu nez tohle s castymi vypadky....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0