Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil *
čaute,
co řikáte na station.cz/webhostingstation.cz ???
jde mi především o rychlou a frekventovanou práci s databází...
Gekon
Profil
Vypadá to šikovně, ale chybí mi tam něco jako Airport
Gekon
Profil
Hlavní plus vidím v té podpoře a místě, nevýhoda - podpora ASP, jinak mi to přijde celkem fér nabídka
Marcus Flintus
Profil *
co je Airport?
bonzáček
Profil *
holakovský ten ještě nedávno hostoval u banán.cz a má to trošku zkopčené od nic, jinak je to absolutní amater

viz hlavní stránka: připravujem Antivir, Cron ...

to jsou teda frajeři fungovat bez antiviru, cronu ..
WanTo
Profil
Marcus Flintus
co je Airport? = letiště
Když si přečteš názvy programů hostingu, určitě pochopíš, jak to Gekon myslel :-)
hm
Profil *
bonzacku a ty si hovado, koukni se napr na ***** ten nasadil antispan nedavno a jeste k tomu jim ani maily nejdou, ale asi by si to mel znat, protoze tvuj styl pomluv mi rika, ze si od *****u na 100%
Acci
Profil
Když jsem se tak na to díval, vypadá to velmi zájímavě. Konkrétně třeba bus.station bych si určitě objednal, pokud bych o nějakém hostingu v budoucnu uvažoval.
Marcus Flintus
Profil *
2 bonzáček:
řekl bych, že kecy. přijde mi, jak kdybys byl od ****** a škodil konkurenci...
+ ***** má limit tuším 10 000 dotazů na databázi, což nemaj snad nikde jinde...

jinak station je nejlepší nabídka na kerou sem narazil...
Marcus Flintus
Profil *
2 Gekon:
nechápu, jaks to myslel....
Martin Kuželka
Profil
První co mě taky napadlo bylo, že je jejich web hodně inspirovanej Banánem. Už to mě docela odrazuje :-)
hm
Profil *
Kuzelko muzes mi rict cim? nic proti, ale ja tam podobnost nevidim, mozna ze maji podobne sekce, jenze to maj vsichni. Co se tyce vzhledu tak nejspis jsi barvoslepy a ten layout asi taky nejsi schopen rozeznat co :D, ja teda hostuju u psa a pokud bych si mel vybrat tak rozhodne station. Uz jen proto, ze nemaj web ze sablony jako ovoce.
Martin Kuželka
Profil
hm: to jsi asi špatně pochopil. Já bych nic nedal na Station.cz, ani na Banán... Docela mě zaráží, že se tě to, co jsem napsal, tak dotýká :-)
hm
Profil *
me se nedotyka co si napsal, jenom nesnasim ovoce a uz vubec ne srovnavani ostatnich s ovocem, protoze s ovocem se neda nic srovnavat. diky tomu co sem od lidi kteri lezou do prd*le ovoci a pomlouvaj veskerou, opakuji veskerou konkurenci, videl a slysel, tak sem proste na ne alergickej, ale to nebudu asi sam :-)
Marcus Flintus
Profil *
s ovocem se da srovnávat freewarovej webhosting pipni.. =D
Marcus Flintus
Profil *
já už zase kecáám, co? prej freewarovej =D myslel jsem ten zdarma... free
nobody
Profil
Tak jedna ovocnarska firma, ktera provozuje u nas webhosting, nejen ze nespolupracuje s prevodem domen od nich jinam (blokuji je vedome) alenavic i radu domen bez vedomi zakaznika registruje na sebe, nikoliv na zakaznika. To s emi zda byt uz totalne mimo. Vsichn vedi otom, ze ta firma ma nekale praktiky, hranicici se zakonema zatim jim to prochazi.

Station je mega shitozni hosting. DELL powered. Maji jednoho smudlu od dellu a hned jsou dell powered. Kdyz uz,maji mit vse od dellu, jinak to nema smysl.
hm
Profil *
a ty si sezral salamounovo ***** koukam ze tu chodis dokola a jen vkladas prispevky jak pres kopirak
nobody
Profil
No a ty jsi zase smudla ze stationu, co si hraje na hosting,a le ve skutecnosti jsi lama jako remen :) Ale preju ti to, v tomto state podnika uz kdejaka lemra, tak se ti treba zadari :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0