Autor Zpráva
Kermo
Profil *
Dobrý den,

před několika lety jsem vybral ACTIVE24 jako hostingovou společnost u které jsem očekával profesionální přístup a ne jako tehdy u PSA atd. Bohužel situace se změnila a ACTIVE24 posledních několik měsícu už neodpovídá mým představám o profesionální společnosti a podpora skoro vůbec nefunguje (odpověď na mail trvá přes 3 dny, na chatu vždy všichni operátoři obsazeni i půl hodiny a telefon to samé i při čekání přes 15-20 minut). Momentálně modernizujeme stránky a potřeboval jsem jelikož máme více domén, aby každá z nich směřovala do vlastního adresáře a ne aby to byl jen alias. Bohužel toto na ACTIVE24 podle operatora neuměj a ke každé doméně musí být zvlášt hosting.
Takže prosím doporučte flexibilní a profesionální hostingovou společnost která umí vyjít vstříc.

Jedná se o stránky
www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz
které mají momentálně:
Návštěvnost: 1500 uniques/den, v lete pres 3000
Počet souborů: 8 787
Velikost obsazeného prostoru: 268,96 MB
Objem přenesených dat: 04/2006 28 166,56 MB

Potřebujeme:
- databáze MySQL - několik oddělených databází
- přístup k databázi z vlastních IP adres
- neomezený přenos dat
- diskový prostor pro www/email/databaze - cca 1000 MB
- vlastní nastavení chybových stránek
- vlastní nastavení souboru .htaccess pro každý adresář
- stránky mají několik jazykových verzí na jiných doménách takže bychom potřebovali, aby každá doména směřovala do jiného adresáře (FTP) - nejdůležitější podmínka.
- automatické neomezené domény III. řádu
- statistiky přístupů (např. AWStats)
- 4 domény (1 hlavní + 3 aliasy) jsou hostované u ACTIVE24, takže všechny by se měli převést na jiné DNS (nebo i vše ostatní) s maximálním výpadkem 24 hodin
- momentální cena placená u ACTIVE24 za hosting je 5000 Kc / rok

Děkuji za pomoc.
Leo
Profil
Zkuste tyhle pozadavky jako poptavku rozeslat na ruzne webhostingy, at vam daji cenu :-) Osobne prechazim na www.webmade.cz, ale netusim, jestli treba poskytuji pristup k MySQL z vlastnich IP adres, nepotrebuju to, Leo
Václav Martinovský
Profil
Dobry den,

vsechny Vase pozadavky umime splnit. Pokud mate zajem se domluvit na spolupraci, poslete mi nejaky kontakt na Vas nebo mi napiste na info@coolhosting.cz, pripadne zavolejte (kontakty jsou na webu www.cool-hosting.cz). Individualni pristup je samozrejmosti, presun domen je samozrejme mozne vyresit bez vypadku a Vasi navstevnici nic nepoznaji :).
Danburger
Profil
webhosting Active24 má problémy se serverem a proto tento hosting bude končit. Je to sice škoda, byl to nejlepší chosting v ČR. Ale pokud chcete profesionální hosting, tak doporučuju www.interhosting.cz. Má všechno co chcete. ;)
Václav Martinovský
Profil
webhosting Active24 má problémy se serverem a proto tento hosting bude končit. Je to sice škoda, byl to nejlepší chosting v ČR. Ale pokud chcete profesionální hosting, tak doporučuju www.interhosting.cz. Má všechno co chcete. ;)

Jestli to nebylo mysleno jako ironie, tak doporucuji prestat s pitim :).
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Danburger
Docela by mě zajímalo z čeho vycházíte, když píšete, že Active 24 bude končit. Máte nějaký zdroj?

Pokud vím, tak se Active 24 nechystá s poskytováním webhostingových služeb skončit, pouze probíhají změny tak, aby vyhovovaly jejich systému. To, že má každý hosting někdy problémy je běžné a na základě velkého problému s e-maily, které měli nedávno nemůžete usuzovat, že budou s hostingem končit. Active 24 se možná bude stěhovat do zahraničí, bude levnější mít veškerý HW i pracovníky na jednom místě, ale služby budou poskytovat nadále.
Leo
Profil
Active 24 mel problemy s emaily i tento tyden, kdy to chvili nebralo nove emaily k odeslani (neco o plnem disku nebo tak neco) a pak DLOUHO cekaly ve fronte. Leo
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Leo
Občas se u nás problém s e-maily také vyskytne a můžu říci, že když je problém delší, mohou se e-maily doručovat i několik hodin. Jestliže Active 24 nepojedou maily jeden den, tak fronta, která se vytvoří, musí být obrovská.
vojtech
Profil *
Souhlasím s Active24 je mizernej hosting!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0