Autor Zpráva
Why?!
Profil *
zaregistroval jsem si údajně zdarma doménu .tk. Nevím jestli je to s webhostingem nebo ne, a jestli ne tak bych potřeboval poradit, kde sehnat webhosting zdarma, kde bych si zadal na jakou doménu ho chci použít...
Václav Martinovský
Profil
.tk neni "plnohodnotna" domena, zdarma je jen presmerovani na jinou stranku. pokud vim, tak moznost nadefinovat si u teto domeny vlastni dns servery (coz je potrebne pro webhosting) je mozne az v placene variante (byvalo to neco okolo 10USD/rok). docela levne vychazi .com/net/org/biz/info domeny, mozna by stalo za to o nich uvazovat...
Why?!
Profil *
jj ja bych se chtel teda ještě zeptat, kde by se co nejlevnějš dala koupit doména .net nebo .com a platilo by se přes egold...a ještě sem se chtěl zepatat, protože já již mám doménu .cz, a k tomu webhosting, ten však využívám asi tak z jednoho procenta, tak sem si řikal jestli by nešlo převíct ho i na tuhle doménu...jako že by byl jeden hosting a dvě domény...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Why?!
To se informuj u svého webhostera.
syky01
Profil *
WHY?!: Většina hostingů nabízí jenom nasměrování dvou domén na stejný hosting. Tj. obě domény budou mít stejný obsah
curda
Profil *
Ufouni nabízej domenu .tk za 610 Kč na 2 roky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0