Autor Zpráva
..Johny..
Profil *
Kde zaregistrovat doménu, abych nemusel od nich brát i hosting? Co si mylíte o hostingu Ufoun, nabízí 500Mb za 45Kč a 3500Mb za 70Kč s dostupností 99,9%. Co vi na to? Nabídka se mi zdí lákavá, ale je to opravdu tak kvalitní jak píšou? Diť 70Kč za 3500MB se jim nemůže vůbec zaplatit.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
..Johny..
Třeba na Forpsi, pak si tam jen nastavíš dns servery hostingu.

Diť 70Kč za 3500MB se jim nemůže vůbec zaplatit.
Časem ano, každý se totiž dívá na velikost prostoru (kterou mimochodem asi nikdo nevyužije, pokud si tam nehodí warez) a ostatní věci (které jsou x-krát důležitější) jej nezajímají. Pěkným příkladem je teba takový *pomeranč*.
..Johny..
Profil *
Beru, že já bych časem využil max 1GB, na 3,5 bych se dostával jen velmi obtížně (kvanta textů a obrázků, nic víc), ale oni mají i velmi dobré ostatní podmínky, jde o to, jestli je jejich ochota a dostupnost opravdu tak vysoká jak píšou, protože, když mi web nepude dva dni v tejdnu, tak mi je to k ničemu, ale když mi nepude 2 dny v roce, tak už je to v pohodě.
Fash
Profil
je to velice lakava nabidka.....ale prijde mi to spis jako zhovadilost.....takovy to, ze se ze zacatku snazej nalakat co nejvice lidi a pak se zacne krasne zvysovat.......(jak je tomu asi u vseho)....verim, ze pro nekoho to muze byt opravdu vysostna porizena, ovsem z vlastni zkusenosti vim, ze vetsina lidi se spise podobnym nabidkam vyhyba a bere spise drazsi, jelikoz obvykle byvaji kvalitnejsi... a pro zrizovatele domeny bych doporucil jiz zminene Forpsi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0