Autor Zpráva
HubiPe
Profil *
Mám na webzdarma.cz (konkrrétně unas.cz) doménu 3.řádu. Jsou to třídní stránky. Viděl jsem ale třídní stránky jedné třídy na Zš arménské v Brně - na doméně .net (www.***.net). Jak bych mohl mít stránky taky na doméně .net, popř jinak zadax (ne doména 3.řádu, a nebo název složky (např. na swebu)). Bylo by žádoucí, aby server podporoval MySQL a PHP (alespoň 4, ale nikdo už asi nebude mít PHP3).
Hanz
Profil
HubiPe
Čti:
http://www.jakpsatweb.cz/domeny.html#jak
http://www.jakpsatweb.cz/katalog/hosting-php.html
Marty
Profil
Prošel jsem ty nabídky uvedené výše a zalíbil se mi hyperlink .
Asi za 600 na jeden rok. Myslím, že je to je docela přijatelný.
halogan
Profil
Marty: hodne dobre ceny ma webdum.com
PetrK
Profil
Prošel jsem ty nabídky uvedené výše a zalíbil se mi hyperlink .
Asi za 600 na jeden rok. Myslím, že je to je docela přijatelný.

Cena je samozřejmě přijatelná, ale jinak..... Stránky umístěné u nich na serveru s OS Unix je docela katastrofa, nikde jinde jsem zatím takové problémy neviděl. Nedostupnost v různě dlouhých časových intervalech skoro na denním pořádku, zrovna celý tento týden je to hotová katastrofa a v této chvíli to již opět hodně dlouhou dobu nefunguje. S velkou slávou rozšířili technickou podporu na pracovní dny od 6 do 22 hod., podle mne by však měla být samozřejmostí nepřetržitá podpora. Ono je to ale vlastně jedno, s (ne)dostupnotí stránek tam stejně většinou nikdo nic neudělá.

Moje zkušenost s Hyperlinkem je dlouhodobá a každodenní, máme tam umístěné s kolegy servismany podobné forum jako toto takže mě můžete věřit. Opravdu Hyperlink bych nedoporučoval, ale možná má někdo jiný názor....
Sinker
Profil *
http://www.interhosting.cz
Nabízí webhosting již za 99,-Kč/měsíc se všemi možnými i nemožnými službami. Výhody - garantovaná dostupnost 99,989% (používají dva nezávislé poskytovatele a čtyři linky), služby předčily očekávání, jsou přístupní dohodě (my jsme si u nich objednali webhosting s prostorem 05, GB a pro podporu našeho projektu nám zdarma dali webhosting s prostorem 4.5 GB) za to jsme si umístili malou ikonku k nám na stránku: http://www.jahho.cz
Acci
Profil
Si zaregistruj doménu na http://www.tk/ (zadarmo, www.neco.tk). Je to pouze přesměrování, tak musíš mí i nějaký hosting (webzdarma) nebo pokud jsi student tak zadarmo na http://www.networx.cz/
Sasa2002
Profil *
Zkus se kouknout na http://www.hostingzdarma.cz
Sasa2002
Profil *
Cena na Hostinguzdarma ti vyjde na 500Kč i s doménou. Máš tam 500MB, databázi...
hubipe
Profil *
>>> Sasa2002

A jsou tam skryté poplatky?
Martin Kuželka
Profil
Ty skryté poplatky jsou v ceně domény, protože abys mohl u nich hostovat, musíš převést domény k jejich partnerskému registrátorovi, kde jsou domény o pár stovek dražší.
ronnie
Profil
Ja jsem spokojen s Českým hostingem (www.cesky-hosting.cz), cena něco kolem 1000/rok
ia
Profil *
www.freeserver.sk - platite len za domenu, je tam aj php+mysql, jedine obmedzenie je max. prenos dat 2GB mesacne...
Sasa2002
Profil *
Sice domény jsou trošku dražší což první rok vůbec nepocítíš. HZtko má akci třeba na doménu info...za 99Kč což je cena i za hosting a všechno....To myslím je moc hodně dobrá cena. A ostatní domény com, net stojí 299Kč. Prostě Hotstingzdarma navždy.
m4ri0
Profil *
Treba ja jsem u hostuju.cz...Jsem tam uz od testovaciho provozu z protekce a slape to v pohode a je to imho levne...
oktam.
Profil *
www.customhosting.sk
hosting od 6Sk/mesiac a dostanes 1MB disk a 1 email. + cena domeny.
tark
Profil *
S webdum.com jsem velice spokojen, admina jsem za posledního půl roku vůbec nepotřeboval a výpadek jsem za posledních pár měsíců zjistil jen jednou - dvakrát ...
j.g.
Profil *
Na www.chcihosting.cz mam hosting za 44,-Kc/mesic. 20 MB + 3x mail. Pohoda:)
PetrK
Profil
Na www.chcihosting.cz mam hosting za 44,-Kc/mesic. 20 MB + 3x mail. Pohoda:)
Tohoto poskytovatele jsem neznal tak jsem se mrknul. Nic proti, ale docela mě štve když není nikde jasně uvedeno co je to za ceny, že to jsou ceny BEZ DPH jsem se dozvěděl a po prolistování skoro celého webu v sekci "Často kladené dotazy" :-( , takže to není 44 ale 52Kč. Při téhle ceně jde o pár drobných, ale taky na druhou stranu 20MB je dneska dost malý prostor. Kdo potřebuje víc, tak hosting s 200MB tam už stojí 237,-Kč (199 bez DPH) což není úplně nejlevnější, no takový střed..
Provozují webhosting pouze pro domény II.řádu a opět zmatek na stránkách. Na jedné stránce píšou cenu za registraci domény cz. 999,-Kč + 666,-Kč prodloužení na rok, na jiné stránce je uvedena cena 970Kč + 650Kč. U nadnárodních domén je na jedné stránce cena 250Kč a na jiné stránce cena 290Kč (vše bez DPH). Takže abych se přiznal, mám v tom trochu hokej a nebo by si ty stránky měly aktualizovat :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0