Autor Zpráva
ASI
Profil *
Dobry den,

existuje v CR nejaky web hosting, ktery nabizi opravdu moznost neomezeneho prenosu dat? (realne se jedna o tok max. 100 GB/mesic) Na ceskem internetu se nachazi spousta poskytovatelu, kteri nabizeji neomezeny prenos dat, ale pri konkretnim dotazu na hosting vetsina firem couvne a z neomezeneho prenosu vyleze treba max. 30 GB/mesic.

Hledam hosting, ktery bude funkcni, spolehlivy a bude schopen dodrzet nabizene kvoty. Najde se takovy web hosting? Jeste bych rad podotkl, ze diskova kapacita pro web by mela byt minimalne 2 GB. Cenu bych si predstavoval +- 200 Kc/mesic.

Tak co panove web hosteri, nabizite nekdo takovyto program?

Diky moc za rady, tipy a pripadne zkusenosti lidi, kteri provozuji podobne narocny web (denni traffic 2-3 GB, navstevnost pres 2000 uzivatelu).

A.Si.
milanzitka
Profil
No zkus Ufouni.cz avšak nemám s tímto webhostingem žádné zkušenosti.
DJ Miky
Profil
téměř všichni webhosteři, kteří nabízejí neomezený traffic, mají v podmínkách ještě něco, co traffic omezuje, např. že traffic nekontrolují, ale když je až moc velký, že omezuje server, tak jsou potom další následky...

CyberHost, Gigahosting, Isol, ...

zkušenosti mám (dobré) jen se CyberHostem - ale s trafficem "jen" 15 GB/měs.
ninjin
Profil *
ja mam dlouholete zkusenosti s vyse zminenym Gigahostingem a traffic je skutecne neomezeny ;)
-Sasa2002-
Profil *
Já myslím, že Profi varianta u společnosti Flyweb by mohla stačit... Flyweb.cz. Já jsem s nima spokojen maximálně.
blak
Profil *
Myslim si, ze je nutne byt opatrny mit stranky na hostingu, kde je hodne veci neomezene, ve vysledku to pak byva, ze jsou jednim hostingem omezeni vsichni, protoze nekdo sosa tak intenzivne, ze zabral celou kapacitu linky atd.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0