Autor Zpráva
Králik
Profil *
nevíte někdo adresu freehostingu, kdy je cca 300MB a neomezený přístup přes FTP, celé zdarma, no proste kvalitni freehositng skusil sem profitux.cz ic.cz, a dalsi, ale potřeboval, bych ho s nejakou dobrou reklamou, která nedělá problémy ard... napiste nejakej dobry, vsichni rikate ze je jich moc hodne, ale sami je ani nevipisete :-)
Hugo
Profil
Není lepší si trochu připlatit? Dnes ty hostingy nejsou drahé, např.

http://www.cesky-hosting.cz/webhosting.html
Fash
Profil
doporucim ti pipni.cz v posledni dobe mam s nima minimalni vypadky,...monitoring mi hlasy 100% pristupnost....
Janus
Profil
můžu ti doporučit www.funpic.de - moderní technologie a snad ti nebude vadit, že tam není 300MB, ale 2,5 GB :-D Škoda jen, že je to německy, ale to mi nevadí, přestože umím jenom guten tag :-D. Celkem intuitivní ovládání...
Doom4
Profil *
To Janus: mno to je super akorat tam nevim kde mam vypis vsechn nahranych souborů a kde je mohu upravovat :( protoze jakmile dam Mein Webspace tak tam ty soubory nejdou upravovat ani do slozky nemohu
Doom4
Profil *
Pak jeste ze mysql bezi na localhostu jak to zmenit :(
Janus
Profil
Seznam nahraných souborů máš snad jen na ftp. Stačí se jen připojit...
s localhostem ti neporadím, protože PHP zatím nepoužívám...
Trixer
Profil
Janus:

Da se tam upnout jen soubor do 1,5 MB vetsi tam nedostanes
Orin
Profil *
Mám na funpic.de problém s ftp. nebere mi to moje heslo ať dělám cokoliv.
Anonymní
Profil *
Zkus www.ufouni.cz Fakt dobrý ;-)
Magic
Profil *
To: Kralik: S profituxem máš blbé zkušenosti? Přemýšlím o freehostingu u profituxu, ic.cz pořád vypadává... je to bída :-((
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Králik
"opravdu dobrý" freehosting asi neseženeš...
Janus
Profil
Trixer
To ti samozřejmě přes webový rozhraní nepojede, ale já tam řes ftp vkládám i 200MB soubory!!!
Janus
Profil
Magic
IC nevypadává víc, než většina českých freehostingů...
Anonymní
Profil *
lidi uz pochopte, ze free=na *****. Preci nemuze neco, co je zdarma fungovat rychle, stabilne, kvalitne.
Janus
Profil
ne každýmu se nechce investovat, když to jde zdarma... ;-)
black
Profil *
JANUS: jasne, proc ne, ale at s enedivi, ze to proste nekdy jde pomalu, protoze na freehostingu se najde ta nejvetsi "smetanka" programatoru ve veku 7-15 let, kteri dokazi i jednoduchym cyklem poradne dat do tela kdejakemu serveru.
Janus
Profil
black
to máš pravdu... někteří lidé nemají co dělat a jejich zdá se jedinou zábavou je dělat zátěžové PHP cykly... Ale když si člověk vědomě zvolí free, nemá právo si stěžovat... rozhodl se sám!!!
Králik
Profil *
prominte, ale ja jsem chtel freehosting a jets ho hledam nevite kde sezenu site.cz?:)
Werner
Profil *
Nemyslím, že site.cz je freehosting
black
Profil *
site.cz je totalni haluz. Ano, da se to hodnotit jako freehosting, ale hodne drahy, protoze se za nej plati. Ja bych tam nelezl, uz kvalita prezentace dava celkem jasne najevo, jake to bude "uvnitr"
Janus
Profil
já budu přesto dál u funpicu, protože nabízí víc, než některý český placený hostingy a hlavně není pomalej!
neříkám že je bez chyb, ale většině průměrných uživatelů postačí...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0