Autor Zpráva
Lenča
Profil *
Zdravím. Zkusím vás poprosit o radu. Chtěla bych přesunout stránky z webzdarma a vybírám podobný hosting za rozumnou cenu. Wz je vyhovující, prostor stačí.
Jaký máte názor na tohoto poskytovatele webhostingu a mnou vybraný hosting? Bronzový
Nevyznám se a proto jsem přišla na radu, budou mi stránky fungovat alespoň tak jako na wz? Nebudou problémy?
Přemýšlela jsem i o tomto Železný Prostor je stejný jako na webzdarma a stačí.
Můžete mi prosím napsat názor, nebo bych měla vybrat jiného poskytovatele? Mockrát díky.
avaranger
Profil
Podobny jako WZ (zdarma) je IC.cz
avaranger
Profil
u hostingu zalezi co na nem chces provozovat... treba Zelezny je na e-shop IMHO malo ;) ale jestli to bude jen blog nebo tak neco, tak by to melo stacit ;)
Lenča
Profil *
Firemní stránky vytvořené začátečníkem, nic složitého, žádný e-shop. Informace o firmě, pár fotek, nic speciálního. Nechci nic zdarma, ale srovnatelného s .wz kde nám poskytnutý prostor stačí. A přejít na větší se dá časem vždy.
servisman
Profil *
Lenča Já moc nerozumím o co ti jde ? Ty přesunuješ stránky z .wz na vlastní doménu a hledáš hosting ? Nebo freehosting? Já beru .wz výhradně jako poskytovatele freehostingu.
Anonymní
Profil *
zkus porubana , ten ma ted akci , 100 MB prostoru , 100 mailu - uplne zdarma, pritom pise 100% dostupnost serveru , www.poruban.sk , uz jsem cetl par odkazu a odporuceni
Lenča
Profil *
Hledám hosting, freehosting mám teď. Doména je již objednaná a zaplacená. Nejspíš zvolíme Forpsi-pidihosting nebo nebo Isol- zelezny hosting. Ale i tak díky, asi jsem svůj příspěvek špatně napsala.
Janus
Profil
www.ic.cz je téměř profesionální freehosting, se kterým jsem plně spokojen...
a to není reklama
Acci
Profil
je téměř profesionální freehosting
Až na editaci souboru .htaccess, to je jich největší nevýhoda.
Lenča
Profil *
Ale já jsem nehledala freehosting, mám objednanou doménu .cz a tu na free neumístím. Kdybych chtěla freehosting, zůstanu u webzdarma kde mi to vyhovuje :-)
bez komentáře
Profil *
Lenča: Forpsi nebrat. Když by ses nejdřív zeptala, řekl bych ti novyhosting.cz,kdemajakci, kde si zaplatíš jen doménu a daj ti na ok hosting zadara a pak můžeš přejít jinam

PS- jestli ti vyhovuje .wz tak tě skoro obdivuju.. ale rozhodně konstatování, že jsi jedna z mála, je pravdivé .. :-))) ale asi nevvyžíváš databázi.. jinak bys věděla, kde je problem .wz
Marketa
Profil *
Ahoj, poradi mi nekdo? Mam koupenou domenu od ignum.cz, ale hostning u nich stoji dost penez. Jaka je nejlevnejsi jina moznost (email+web)? A proc ne Forpsi? (Bude to jenom osobni stranka, zadna sql, php...)
brtak
Profil *
Ahoj lidi, zkuste www.otoman.cz. Za dvacku měsíčně naprosto v poho ...
DJ Miky
Profil
brtak
vypadá dobře, ale není pro náročnější (navštěvovanější) projekty... (5GB traffic)

i když teď to změnili na FUP, takže mírné překročení asi vadit nebude...
QWett
Profil *
mam stranky na isolu a taky sem presel z WZ a vse mi jede v POHO plne doporucuji!!!!!(mam bronzovej hosting ne kvuli mistu ale kvuli poctu databazi)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0