« 1 2 »
Autor Zpráva
davee
Profil
pozna niekto na slovensku alebo v cr kvalitny hosting, ktory by mi vedel doporucit? mate skusenosti s hostovanim slovenskych webov na ceskych serveroch (konektivita)? velmi dobre totiz vyzera ponuka spolocnosti webmade (www.tojeono.cz)
SuE
Profil
myslím že třeba http://ceskyhosting.cz vychází líp - 84kč za měsic , 500 mb, neomezený počet mailů, php, databáze, ale jak je to s konektivitou na slovensko netuším, ačkoli ke mně lidi ze slovenska chodí a nikdo zatím nevrčel, že by to bylo špatné.
Tojeono by bylo lepší jen kdyby ti stačilo to za těch 35 kč (50mb), bez php a databáze.
davee
Profil
nejde mi iba o peniaze. zaujima ma stabilna prevadzka, technicka podpora a sluzby ktore dostanes. skripty a databaza su samozrejmost, pristup k logom, satistiky generovane z logov, mod_rewrite, pristup k .htaccess, atd.

ponuka ceskeho hostingu neznie spatne, mozes povedat ako dlho si u nich a ci boli nejake problemy a ako ich riesili?
Yuhů
Profil
to s tou konektivitou na Slovensko je docela otázka, to jsem nikdy neřešil.

Jinak můžu z vlastní zkušenosti doporučit www.xhost.cz (právě si na něm píšeme) a www.ceskyhosting.cz. Jsem u nich už asi rok a všechno v pohodě. Provozní problémy občas nějaké nastanou, řešení je operativní.
davee
Profil
Yuhů: nachádza sa na tvojom webe nejaký súbor, ktorý by som mohol premeriať akou rýchlosťou ho budem sťahovať zo Slovenska? Jednoduché meranie pomocou wget.
Petr Weida
Profil
Pokud ti jde o něco navíc - tak rozhodně Coolhosting. Rozumné ceny, za nic se nepřiplácí (vše v ceně) a hlavně ochotní admini. Určitě u nich neprohloupíš. A jako zákazníkovi lecco nastaví a poradí.
Yuhů
Profil
davee, nic takového nemám. Největší soubor je encyklopedie, ta je na xhostu, má asi 80 kB. Na ceskyhosting nic velkého nemám.

Ono ale stejně dneska spíš záleží na rychlosti navázání http spojení.
davee
Profil
ok, spravil som nejake merania u tojeono.cz a odozvy na Slovensko, resp. do zahraničia boli veľmi slušné: cca.5MB/sec. Je možné že spojenie je ešte rýchlejšie, toto je toiž rýchlostný limit stroja, na ktorý som sťahoval.

Samozrejme, záleží na konkrétnom providerovi, mňa zaujímala konektivita na Slovensko globálne, kedže som s tým doteraz nemal skúsenosti a u nás som partnera pre webhosting podľa mojich predstáv nenašiel. Ešte vyriešiť platobné podmienky a bude to cool :)
mat
Profil
český hosting bohužel zase tak skvělý (bohužel) není - za necelý měsíc, co na něm hostuji, měl už dva velké výpadky - první, když vyhořela casablanca (cca sedmihodinový, který mohl při troše dobré vůle být podstatně kratší), druhý je dnes - přibližně od 19.45 mi prostě web nejede, když už ano, tak se stránka načítá kolem dvou minut, ping hlásí 75% paketů ztracených, domovská stránka českého hostingu je nedostupná též. Je fakt, že český hosting má skvělou "klientskou sekci", ale co ta je i platná, když mi za chvíli kvůli výpadkům nebudou na web chodit návštěvníci...
SuE
Profil
mat: jj :-( blbne to asi už od rána, protože muj web byl pomalý už dopoledne, chjo
tak mi to nedalo a zavolala jsem tam, vypadá to na utok beagle - posílá požadavky na server , brzy by se to mělo vyřešit
mat
Profil
To je sice fajn, ale můj (a nejen samozřejmě můj) problém to neřeší - člověk, který na internetu hledá informaci, má k dispozici tisíce zdrojů a nebude rozhodně čekat na (mojí, tvojí) stránku je proto, že na servery poskytovatele hostingu útočí vir - on potřebuje informaci teď hned (proto jí taky hledá), sebere se a odejde a příště už nepřijde
Yuhů
Profil
mate, to je prostě DDOS. S tím nic neudělá žádný server. Nehledě k tomu, že už to vyřešili přesunem domény.

Pokud máš požadavek, aby na webhostérský server neútočily viry, musíš si vybrat webhosting, který nikdo nezná. To je docela problém.
mat
Profil
no, trochu jsem se nechal unést...
Yuhů
Profil
to je v pohodě, já bych se taky nechal unést.

http://www.zive.cz/h/Viryabezpecnost/AR.asp?ARI=119566
píše, že:

V kódu (viru) je nadefinováno několik desítek webových adres, ze kterých se červ pokouší stahovat a aktivovat soubor. V seznamu figurují i české hostingové servery pipni.cz a ceskyhosting.cz
T3RMiX
Profil
Určitě bych se vyhnul pipni.cz mam tam sice free hosting, ale co jsem slyšel u placeného to není o moc lepší. Nelíbí se mi ani přístup Šimůnků k věci - emaily chodí s několika hodinovýma prodlevama (mě klidně i 24 hodin) a po nedávném DoS útoku se dozvíme 25.10.2004 - PostgreSQL 7.4.6 což mi IMHO nepřijde vzhledem k problémům jaké byly zrovna důležité. Určitě si nemůžu stěžovat pokud to mam neplacenou službu, ale jak jsem napsal slyšel jsem že i placené hostingy jsou u nich problematické :(
Matěj Kloubek
Profil *
Zdravím,
k výpadkům na Českém hostingu:
Výpadek Casablancy jsme nemohli samozřejmě ovlivnit a ani doby výpadku jsme nemohli zkrátit. Ohledně druhého výpadku, kdy nefungovaly stránky několik hodin, šlo skutečně o útok viru Beagle. Na opatření jsme začali pracovat okamžite, bohužel zněny se projevili až po aktualizaci DNS. V obou případech nebyla vina na straně Českého hostingu.
Klienty tyto problémy nezajímají, platí za to, aby služba fungovala, a aby jsme zajistili bezproblémový provoz jejich aplikací. Pokud nastane problém, řešíme jej a snažíme se službu poskytovat v co nejvyšší kvalitě.
mipo
Profil
U www.ceskyhosting.cz si mám k ich cenám pripočítať DPH, alebo nie?
Martin Kuželka
Profil
Ano, ceny jsou bez DPH (viz. www.cesky-hosting.cz/cenik.html úplně dole).
mat
Profil
smazáno uživatelem mat
SuE
Profil
mat: http://www.cesky-hosting.cz/odstavky-a-vypadky.html
mat
Profil
smazáno, mat
Radovan
Profil *
www.banan.cz :-)

Poznámka moderátora: schválně to nemažu, ať se všichni pobaví tím, jaký je Radovan spammer.
halogan
Profil
Radovan: fakt levna reklama..
ronnie
Profil
radovan: Trapne...
Honza Hučín
Profil
Možná vám to bude připadat divné, ale já za strašně důležitou službu hostingu považuji WebFTP, tedy možnost spravovat soubory na serveru přes webové rozhraní. V práci mi totiž normální FTP kvůli podivně nastavenému firewallu nejede a nedá se s tím nic dělat. WebFTP mě zachránilo.
Ale předpokládám, že tohle každý slušný hosting má. Nebo se mýlím?
SuE
Profil
to moderator: pls nemužu se dostat na ten svuj příspěvek s odkazem odstavky a vypadky na ces.hosting. (přístup odepřen) Byla to reakce na mat, který to smazl. Smažte to taky. Dík
Vladik
Profil *
A co gringo.cz? Zkoušel jste to tam někdo? Vypadají docela dobře, nejsou ani drazí a mají vsechno, co bych mohl potřebovat, i WebFTP jsem zahlédl. Jen je moc neznám ...
Yuhů
Profil
Honzo, kolik myslíš že je takových, co potřebují WebFTP? Odhadem?
Honzíček
Profil *
myslím si že kvalitním webhostingem je interhosting.cz (www.interhosting.cz)
Ceny: 500 MB prostoru, PHP+ASP, WAP, CGI, Perl, SSI, SSL, neomezený traffic = 99Kč/měsíc
1500 MB prosotru, PHP+ASP, WAP, CGI, Perl, SSI, SSL, neomezený traffic = 159Kč/měsíc
4500 MB prosotru, PHP+ASP/.NET, WAP, CGI, Perl, SSI, SSL, neomezený traffic = 159Kč/měsíc

Dále pak skvělá technická podpora, na ICQ jsou dostupní třeba i ve tři ráno.
Výpadek zatím nebyl a to u nich hostuji již velice dlouho.
Můj web: http://fineboard.cz
webftp
Profil *
Každej lepší hosting webftp určitě má, nicméně ikdyž ho nemá, tak není problém si ho někde stáhnout a rozchodit pod vlastní doménou (mně se například webftp od poskytovatele moc nelíbilo, takže jsem si taky stáhnul vlastní - vřele mohu doporučit http://www.mywebftp.com/mwftp_free.php ).
Jinak já jsem relativně spokojen s www.hostingzdarma.cz , taky myslim, že docela OK je www.webdum.com .
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0