« 1 2
Autor Zpráva
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
pokud ma na mysli prechod z free na pipni, tak to je zlepseni za celkem kazde situace:)
Bart
Profil *
z blata do louze, jezisi, nechapu, proc tu nekdo resi vypadky free hostingu, vzdyt to je gratis, tak to ma mensi kontrolu a je tam vetsi frkot, protoze si tam dava kazda lama takove scripty ze to server odrovna jako nic
Hery
Profil *
No s tím flyerem to asi nebude tak žhavé. Ten pisálek o flyer.cz bude zřejmě jeden a ten samý člověk. Všimněte si jeho pozoruhodných nicků. Já jsem si tam 20.9 objednal hosting lite a ještě tentýž den zaplatil. Platba to máme maximálně 3 pracovní dny. Jediný mail, který mi od nich přišel byla výzva k platbě. Potom už nějak mlčí. Na moje urgence o zřízení hostingu lite, který už mám zaplacený nereagují a technická podpora na telefonu také nefunguje. Takže to jsou asi moje zkušenosti s hostingem flyer.
Bart
Profil *
Ano, toto je opravdu o hostingu flyer.cz. Se nediv, automatika tam nefunguje a provozovatel je na dovolene, protoze to dela jeden clovek
Hery
Profil *
No nakonec jsem se dnes svého hostingu dočkal, tak uvidíme....
Anonymní
Profil *
jo www.flyer.cz OK, stejně jako spousta dalších menších serverů. Pipni (free i placený) hrůza!!!!
Anonymní
Profil *
FLYER.CZ JE GOOD :))) - komu se nelíbí na pipni jde na flyer a je spokojený...

Kontrolní otázky na které je kterýkoliv den stejná odpověď:

Co to zase dneska spadlo? No, přece pipni.cz :)

Kam to letí všichni z pipni.cz? No přece na flyer.cz :))
Anonymní
Profil *
Ahoj všem, chtěla bych se zeptat toho, kdo hostuje u flyer.cz, jestli nemá nějaké zkušenosti s tím, jak se spojit s technikama... pořád jim píšu, ale bez odezvy. Zkoušela jsem jim i volat a psala jim sms, ale NIC. Statistika je nedostačující a výpadky a odstávky jsou náhlé a bez jakéhokoliv vysvětlení. Jednou mi dokonce web nejel celou noc a pak když jsem se snažila je zkontaktovat, tak prostě bez výsledku... každopádně TÍM, jak hlásají na svém webu, že mají přátelský přístup ke svým klientům, tak to je NESMYSL!!! V podstatě jsem teď bezmocná a nevím co dělat... nevím, jak dosáhnout svého! Máte někdo podobnou zkušenost? Jinak... zde je důkaz, že nelžu (září bylo strašné)!!! ---> http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/Flyer.cz/2006-09
Anita
Profil *
Ahoj všem, chtěla bych se zeptat toho, kdo hostuje u flyer.cz, jestli nemá nějaké zkušenosti s tím, jak se spojit s technikama... pořád jim píšu, ale bez odezvy. Zkoušela jsem jim i volat a psala jim sms, ale NIC. Statistika je nedostačující a výpadky a odstávky jsou náhlé a bez jakéhokoliv vysvětlení. Jednou mi dokonce web nejel celou noc a pak když jsem se snažila je zkontaktovat, tak prostě bez výsledku... každopádně TÍM, jak hlásají na svém webu, že mají přátelský přístup ke svým klientům, tak to je NESMYSL!!! V podstatě jsem teď bezmocná a nevím co dělat... nevím, jak dosáhnout svého! Máte někdo podobnou zkušenost? Jinak... zde je důkaz, že nelžu (září bylo strašné)!!! ---> http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/Flyer.cz/2006-09
Anita
Profil *
Kdyžtak mi pište na anitkamysteria@centrum.cz
Inpocasi
Profil
Vypadá to že flyer je druhý pipni
Hery
Profil *
Flyer nebrat, příšerná podpora respektive žádná podpora, napsal jsem jim snad 10 mailů a odpověď nula. Telefonická podpora také nefunguje.
Hery
Profil *
Flyer nebrat!!!!!! 9 dní nikdo neodpoví na dotaz a pak vám ještě napíšou, že jste labilní. Arogance a neochota z nich jen čiší. Narval jsem do nich 350 korun, ale přesto jsem odešel po týdnu. Ty příspěvky, co chválí flyer píše jeden člověk je to trapárna tomu se nedá snad ani říkat hosting. Flyer nebrat
Dannyk
Profil *
Flyer ma celkem 30 CZ domen pod svym palcem. To je mega veliky hosting :) http://www.czechweb.cz/providers/regvyvoj.asp?regn=flyer.cz&domeny=cz& pocet=1

Jinak ja jsem z Ba na nu presel na www.savana.cz na zaklade doporuceni zde a t se neda srovnavat, od te doby nezapinam svuj webik kazdy den s divnym pocitem, zda pujde ci nikoliv.
Anonymní
Profil *
maskovanej šimoňík útočí na flyer ve dne v noci, dokonce všem na pipni blokuje poštu (příchozí i odchozí!) aby nemohli psát na flyer že chtějí odejít z pipni. Co se přihodilo Anitě vypadá na práci agenta z pipni...každopádně: všichni z pipni na flyer.cz ! Skutečné a ověřitelné zkušenosti s flyer.cz na

http://programovani.getwave.net/view.php?cisloclanku=2006050085

zdar Filda!
Dmagician
Profil
Ja som cez reverse ip nasiel 34 domen na flyer.cz (ale nie ze by na tom zalezalo) Tiez si myslim ze je to prilis lacne, odporucam zvysit ceny ! ;-)
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
ja nesoudim hosting podle ceny. soudim ho podle dostupnosti a ochotnosti podpory.
dostupnost nic moc, na podporu jsem jednou psal a odpoved jsem dostal vcelku rychle. tot muj nazor.
Anonymní
Profil *
no nevím odkud Dannyk bere tu jistotu, na stránkách v referencích má flyer.cz tutově přes sto domén. Jinak se netem šíří zprávy o tom že admini pipni už blokují všem svým doménám poštu aby nemohli psát na flyer že k nim chtějí odejít... četl jsem to na pár fórech a lidé udávali i své stránky na pipni... to je bombónek do diskuze....
Kvido
Profil *
Nový rok 2007 se blíží ale tady na pipni je to od začátku po řadu let pořád stejné, stále to stojí za velké kulové (výpadky, nestabilita, nefunkčnost, sprostota adminů apod.) . Lulánci co to provozují všechno dobře vědí ale doslova na své klienty kálejí a jde jim jen o to aby co nejvíce z nás dostali na placené pipni kde je to samé v bledě modrém - dělají to zase totiž zase ti samí lemplové kteří si ale tentokrát už namastí kapsu. Jelikož se nic nezměnilo ani nezmění, je jediné rozumné řešení změnit firmu. Velká spousta z nás by to ráda udělal ale neví jak (hlavně se ale neptejte tzv. technické podpory protože ti z každého dělají hlupáka a nic vám neporadí), takže velice krátký a 100% funkční návod:
Na https://admin.forpsi.com/getpwd.php napsat do polička e-mail pomocí kterého jste se poprvé registrovali na pipni když jste si kupovali doménu. Na mail vám přijdou přihlašovací údaje do administračního systému forpsi.com (toto je váš skutečný registrátor domény, na nemohoucí pipni se už můžete zvysoka vykašlat) a zde jednoduše změnit nastavení DNS (to určuje kde je doména hostována, na jakém hostingovém serveru jsou nahrána vaše data). Před tím je samozřejmě vhodné si u kterékoliv normální hostingové firmy objednat hosting – od té obdržíte všechny pokyny a nebudete muset lítat po pipni fóru a hledat na všechny problémy odpovědi, protože u profíků služby stabilně fungují.
Z vlastní zkušenosti ale nejen z mé ale mnoha webmasterů kteří byli dříve na pipni a utekly odtud jinam mohu vřele doporučit moderní www.flyer.cz – je levný a spolehlivý a hostuje velké množství lidí z pipni. Na flyer přejdete jednoduše (viz. popis výše)- stačí si jen změnit v admin. centru registrátora vaší domény - u pipni je to forpsi.com) nastavení DNS na primární DNS: ns1.flyer.cz a sekundární DNS: ns2.flyer.cz a toť vše, jste z pipni PRYČ VŠE FUNGUJE A MÁTE KLID!
k
Profil *
Kvido

- pokud jsi na freehostingu tak nejsi jejich klient(ve smyslu hostingu),jsi klient jen pres registraci domeny(a pochybuju,ze k tomu mas vyhrady)

hostuje velké množství lidí z pipni

coz je chyba jelikoz placene pipni je naprosto v klidu. Spousta lidi vyzkousi free pipni a pak jsou nasr*ny jak to tam vypada a jelikoz si mysli ze to tak bude i u placeneho hostingu tak odchazi jinam. Placene pipni je naprosto v pohode. Jak uz jsem zde nekolikrat psal mam u nej nekolik webu a nemuzu si stezovat. A nejsem sam spousta znamych je s nim taky spokojena.

Me osobne je pipni uplne u pr.. ale uz me zacina stvat jak se porada "hon na pipni". Vse to rikaji uzivatele z freehostingu(ja mezi ne taky patril - taky se mi nelibilo chovani vseho), kteri zadarmo dostanou moznost dobreho hostingu, ktery jen v CR tak nenajdou a divi se ze na ne lidi z pipni kaleji. To ze to pada-no tak to pada. Myslite ze zadarmo se budou snazit aby to nepadalo? Vy byste se snazil?
Anonymní
Profil *
co to kecáč člověče? Ty jsi admin pipni že tu takhle lžeš že placené pipni je v pohodě ??? - stačí se podívat do jejich diskusního fóra-stálé výpadky, nedostatek místa, nefunkční FTP..stovky furt nasraných lidí...prostě pipni (free i placený) dělají stejní lidé-jsou stejně sprostí na své klienty a jsou to stejní amatéři co se služeb týče....kdo byl na placeném tak o tom ví...hanba jim! ......jo a ten flyer je tutově tisíckát lepší než pipni....
Anonymní
Profil *
Nový rok 2007 se blíží ale tady na pipni je to od začátku po řadu let pořád stejné, stále to stojí za velké kulové (výpadky, nestabilita, nefunkčnost, sprostota adminů apod.) . Lulánci co to provozují všechno dobře vědí ale doslova na své klienty kálejí a jde jim jen o to aby co nejvíce z nás dostali na placené pipni kde je to samé v bledě modrém - dělají to zase totiž zase ti samí lemplové kteří si ale tentokrát už namastí kapsu. Jelikož se nic nezměnilo ani nezmění, je jediné rozumné řešení změnit firmu. Velká spousta z nás by to ráda udělal ale neví jak (hlavně se ale neptejte tzv. technické podpory protože ti z každého dělají hlupáka a nic vám neporadí), takže velice krátký a 100% funkční návod:
Na https://admin.forpsi.com/getpwd.php napsat do polička e-mail pomocí kterého jste se poprvé registrovali na pipni když jste si kupovali doménu. Na mail vám přijdou přihlašovací údaje do administračního systému forpsi.com (toto je váš skutečný registrátor domény, na nemohoucí pipni se už můžete zvysoka vykašlat) a zde jednoduše změnit nastavení DNS (to určuje kde je doména hostována, na jakém hostingovém serveru jsou nahrána vaše data). Před tím je samozřejmě vhodné si u kterékoliv normální hostingové firmy objednat hosting – od té obdržíte všechny pokyny a nebudete muset lítat po pipni fóru a hledat na všechny problémy odpovědi, protože u profíků služby stabilně fungují.
Z vlastní zkušenosti ale nejen z mé ale mnoha webmasterů kteří byli dříve na pipni a utekly odtud jinam mohu vřele doporučit moderní www.flyer.cz – je levný a spolehlivý a hostuje velké množství lidí z pipni. Na flyer přejdete jednoduše (viz. popis výše)- stačí si jen změnit v admin. centru registrátora vaší domény - u pipni je to forpsi.com) nastavení DNS na primární DNS: ns1.flyer.cz a sekundární DNS: ns2.flyer.cz a toť vše, jste z pipni PRYČ VŠE FUNGUJE A MÁTE KLID!
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0