Autor Zpráva
Adam8
Profil *
Dobry den,

Mam 3 temer nenarocne projekty pro ktere hledam web hosting a potreboval bych poradit. Existuje nejaky web hoster, ktery nabizi moznost provozovat na 1 webhostingu 3 na sobe nezavisle prezentace (3 domeny druheho radu, vcetne emailu, DB, etc.)?

Dival jsem se, ze neco takoveho nabizi savana.cz, ale pouze pro 2 domeny.

Nepotrebuji gigabajty web prostoru, ani neomezeny trafic, pouze spolehlivy web hosting, ktery zvladne PHP 4, MySQL, mod_rewrite a mozna by se hodily CRONy.

Nabizi nekdo neco takoveho?

Predem diky moc. Adam
quinux
Profil
Je tu třeba http://www.place4u.cz , ale jinak v tomhle směru je to u nás bída. :o/
mindhunter
Profil
No můžeš si dát jeden webhosting pro jednu prezentaci a udělat si alias domény na nějakou poddomenu té první prezentace ... nevim jestli to vysvětluju srozumitelně. Ale já to takhle dělám a v podstatě můžeš mít kolik chceš domén na jednom hostingu. .... já to mám u cesky-hosting.cz
quinux
Profil
mindhunter
Pokud vím tak alias je vpodsatě jen přesměrování a navíc (alespoň u českého hostingu) další prachy navíc. :o/
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
quinux
Na Českém hostingu nabízíme i přesměrování do subdomény za 500,- kč ročně.
Ano, jsou to "peníze navíc", ale snad si nemyslíte, že na hostingu za 1000,- kč ročně budete hostovat X domén :) Tyto služby v ČR jistě také najdete, ale ne za takové ceny, které byste si představoval.
Adam8
Profil *
mindhunter: Ano, chapu, ale jak pise Matěj Kloubek bude to za 500,- Kč bez DPH / rok / 1 domenu. Tam se dostavam na sumu 2000,- Kč bez DPH / rok / 3 domeny.

A ono chte nechte o penize jde. Kdyby slo o narocnejsi projekty urcite bych o ceskem hostingu uvazoval (spravuji tam jiz 4 weby a zatim vse bez problemu). Ono se ovsem jedna opravdu nenarocne projekty, takze pokud bych si napr. u Onebit.cz objednal 3x Web Optim program dostal bych se na sumu 1620,- Kč s DPH. Coz je o temer 8 stovek levnejsi, nez kdybych takhle ty 3 domeny hostoval u ceskeho hostingu (beru-li sumu za 3 domeny s DPH - 2380,- Kč).

Matěj Kloubek: Chci se zeptat jak v takovem pripade, jestli vubec, funguji e-maily? Myslim tim zda budou fungovat e-maily x@domena1.cz, x@domena2.cz a x@domena3.cz?

Slo mi vylozene o to, zda nekdo nabizi hostovani vice domen 2 radu na 1 hostingu za penize, ktere by me presvedsili, ze se nevyplati koupit 3 levnejsi programy pro kazdou domenu zvlast.

Diky moc za odpovedi. Adam
gprs
Profil *
Adame, napiš mi na ICQ, něco ti poradím.. 222-239-825
quinux
Profil
Matěj Kloubek


To ne, ale za těch 500 Kč ročně navíc by ta další doména být mohla a né jen alias. ;o)
Tomáš Domanik
Profil
Dobry den,
nasmerovani dalsi domeny - alias (taky mozne nasmerovat na subdomenu), je u iSOL.cz spoplatneno castkou 200Kc/rok.
Jinak za 468Kc (vcetne DPH) nabizime 500MB hosting se vsim vsudy.

Preji hezky zbytek dne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0