Autor Zpráva
HiCK
Profil *
Zdravím Vás ve spolek,
hledám hosting, kde by bylo php mysql, ftp přístup, místa aspon 100MB+ čím víc tím líp.
Důležitá podmínka je, aby to bylo bez reklam a registrace na domenu třetího řádu. Svou domenu nemám a prozatím ji neplánuji pořizovat.
servisman
Profil *
Ty myslíš freehosting. V tom případě:

iservis.net
seop.info

a další...

kontakt: subdomena@iservis.net
Meldo
Profil
seop.info mi nejak nefunguje.
HiCK
Profil *
Mno seop jak už meldo řekl nejede a ten iservis mi přijde mi přijde poněkud zbytečný. Nevím zrovna jestli se zmých stránek vyklube perspektivní projekt.
Nějaké další nápady?
J
Profil *
http://www.freeweby.iglu.cz/zahranicni.php
servisman
Profil *
to Meldo & Hick domovskej web na seop.info je ve výstavbě, ale freehosting je normálně k dispozici a pár kluků už ho využívá a zdá se, že jsou spokojeni. Takže stačí napsat, dohodnout se a mít. U seop.info třeba 50-100MB + DB a u iservis.net zatim DB možná není, ale časem snad taky bude.. takže ten iservis leda statickou.. perspektivní projekt ve smyslu projektu, který má smysl, zabývá se něčím zajímavým, má smysl, funkci a účel. Jinak samozřejmě u žádného projektu není nikdy předem jasné, jaké jsou jeho vyhlídky. No zkrátka, slovo "perspektivní" nemusíš brát tak důsledně. Je myšleno spíše v tom smyslu, který jsem ted´ naznačil výše. Pak je ale zase otázka jaký zajímavý projekt může chodit a fungovat bez DB. Což o to, ona možnost DB je, ale externí a už je ozkoušené, že pokud není nasměrované DNS přímo tam, tak to bohužel nejde. Kdo by měl zájem o DB, tak na tom seop.info to jde. Ale Pište spíš na ten e-mail. Tady v diskuzi se asi moc věcí nedohodne..

PS - jo a jestli se ptáte.. za co ? dá se říct že zadarmo.. max. nějakou reklamu do stránek.. třeba minibanner nebo tak..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0