Autor Zpráva
pavka
Profil *
nevíte co se to děje s českým hostingem? (www.cesky-hosting.cz )
Minulý týden výpadek ... dneska to taky blbne už delší dobu ... a dokonce ani jejich stránky nejsou dostupné ... sakra sakra ...
Anonymní
Profil *
njn, mně to blbne taky, napřed database error, pak neexistuje url k foru a teď dokonce to jen směruje na stránku, že parkovaná doména :-(
a v odstávkách žádné info
Retal
Profil
Připojuji se. Už několik dní jsou s Českým hostingem, tedy konkrétně s jejich databázovými stroji, problémy. Zcela běžný dotaz do DB trvá až několik desítek sekund. Zrovna v předvolební době je to pro stránky o volbách _velmi_ nepříjemné.
Retal
Profil
Třeba se tu zjeví pan Kloubek a vysvětlí nám důvody.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Zdravím,

databázový server Kocour dostal, v průběhu týdne, nové paměti a zároveň se na něm dělaly úpravy, protože se objevovaly problémy. Jedná se o předchozí výpadky.

Výpadek z noci z 1.6. na 2.6. pravděpodobně způsobil stav v serverovně Casablanca. Systém klimatizace je nedostačující a servery se přehřívají (nejen nám). Tento stav jsme museli dočasně vyřešit a doufám, že bude vše v pořádku. Informace jsme stihli do odstávek a výpadků dát až po vyřešení problému, takže nyní je tam již najdete.

Samozřejmě nás tato situace netěší a v průběhu června budeme servery přesouvat do jiného datacentra. Informovat o tom budeme na stránkách v hostingových zprávách.
Retal
Profil
Matěj Kloubek
Dobrý den, pane Kloubku, a děkuji za vysvětlení. Takové výpadky jsou nepříjemné pro Vaše zákazníky, ale i z obchodního hlediska pro Vás. Proto nám všem přeji, ať se to co nejdříve vyřeší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0