Autor Zpráva
Zahon
Profil
Dobrý den,
rozhlížím se po hostingu pro firemní webovou prezentaci. Potřeboval bych aby nebyl předražený (poměr kvalita x cena), poměrně výkonný - databáze, aleaspoň 2GB místa na disku, maily...
Na českém internetu je poměrně velký výběr a zajímá mě jaké kdo máte zkušenosti. Nerad bych si zaplatil hosting kupříkladu na rok a poté zjistil že má výpadky. A rovnou všem říkám, nedoporučujte mi *******, mám s ním VELMI špatné zkušenosti. Takže předem díky za jakékoli jiné rady ;-)
EDIT: Hehe, ten hosting je asi tak proslavený, že je zde jako sprosté slovo :-)
quinux
Profil
Doporučil bych Vám asi http://www.onebit.cz , dostupnost je perfektní a tehnická podpora rychlá. Mi s problémem pomohli i během vánočních svátků což jsem vůbec nečekal. Co se týče požadavků tak největší program má jen 1 gb místa pro prezentaci, ale májí i tarif individual takže se stačí domluvit a určitě vám vyjdou vstříc.
Retal
Profil
Můžu se zeptat, na co jsou potřeba 2GB u firemní prezentace?
Zahon
Profil
Retal
No na nic moc... asi tak na nic a pak ještě na nic... :-) ne to ne... Vzhledem k tomu, že na stránkách bude poměrně dost věcí a budou se postupně rozvíjet, neradi bychom po půl roce zjistili, že nám prostor nestačí. Je ovšem fakt, že s 2GB jsem to přehnal. Je to spoustu místa. Ale jinak, věděl bych jak zaplnit 2GB.. :-)
Anonymní
Profil *
Koukni na http://www.web4u.cz/?rid=6494 možná najdeš co hledáš L:)
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
Zdravim, balicek B alebo C by mohol vyhovovat. Mozte vyuzit aktualnu akciu3000MB za 99,-SK
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0