Autor Zpráva
mindhunter
Profil
Používáte někdo nějaký zahraniční hosting? A s jakými výsledky (spokojenost atak).

Já jsem ted třeba narazil na http://www.globat.com/ a vypadá úplně super, ale chápu, že
není všechno zlato co se třpytí, ale i tak .. člověk by byl ochoten i něco oželet
vybírám s nabídky:
nejlevnější: $6,95 měsíčně
25 GB prostor
3.5 Terabytes of Bandwidth
50 domén na účtu :o)

Máte někdo tedy osobní zkušenost s nějakým zahraničním hostingem?
quinux
Profil
Byl jsem u http://www.anumina.com , byl dbrý jen byl problém, že k mysql se dalo připojit jedině přes nějakého klienta (navicat, mysqlfront). Pak jsem hostoval ještě u http://www.viux.com , což byl taky výborný hosting (oni pak změnili plány a teď je dražší), ale tam jsem měl zas problémy s dostupností resp. spojením evropa - usa.
mindhunter
Profil
jasně, ta dostupnost bude určitě velký problém ale určitě to neplatí u všech poskytovatelů .. třeba v Německu nebo tak někde poblíž by se mohlo najít něco hoooodně zajímavé (nabídka/cena).

Klidně bych do něčeho šel ... třeba tady je 1000MB free http://www.orbitfiles.com/signup to bude asi něco jako free u pipni.

znáte nějaké další? ... nejlépe by bylo napsat ověřené vlastní zkušeností včetně měsíčního přenosu dat. Já určitě nějaké vyzkouším a pak dám taky info ... tak se podělte ;)
quinux
Profil
Ten odkaz který jste uvedl bych neřekl, že se jedná o hosting, ale spíše o diskový prostor pro ukládání dat. ;o)

Ještě celkem dobrý hosting byl http://www.brinkster.com a taky http://www.godaddy.com má svůj hosting. Osobně bych již, ale po zkušenostech nedporučoval zahraniční hosting, né snad proto, že by nebyly kvalitní, ale přeci jen doma je doma. ;o)
DJ Miky
Profil
Globat nebrat, většina (cca 99%) názorů je záporných...
viz třeba http://www.google.com/search?hl=cs&q=globat+hosting+review&btnG=Hledat &lr= (prohlédni si několik prvních odkazů na reviews)
mindhunter
Profil
spíše o diskový prostor pro ukládání dat. ;o)

:o) jj kam jsem to koukal? :)
mindhunter
Profil
Myslim, že tady by se dalo najít na tuty něco dobrého ... http://webhostinggeeks.com/

je to takový přehled hostingů

třeba hned ten první nevypadá věru zle http://www.bluehost.com/
libol
Profil
Docela bych to oživil, bude opravdu problém s dostupnosti, když budu mít hosting u godaddy? třeba více domén na jednom hostingu je v česku asi nepřekonatelný problém :-(
quinux
Profil
libol
bude opravdu problém s dostupnosti, když budu mít hosting u godaddy
Z vlastních zkušeností říkám, že pokud jsou ty weby určeny pro cz tak problém s dostupností asi bude. U projektů, které jsem měl umístěné na serverech v USA (nejen jedna hostingová společnost), byla průměrná dostupnost z ČR cca 60%.
Martin
Profil
Já hostuji u http://www.hosttech.ch a jsem nadmíru spokojen.
Jinak nedoporučuji http://alfahosting.de Nabyl jsem z nich dojmu, že se snaží mít co nejméně zákazníků. Musel jsem od nich odejít.
Retal
Profil
Mít hosting v jiné části Země se vyplatí, pokud hostovaný projekt je určen hlavně pro lidi v té oblasti. Je pravda, že za českými hranicemi je web hosting často na jiné úrovni (mám zkušenost s USA). Jsou flexibilnější, ale zase často brutálně přeprodávají své kapacity - viz Globat, dalším příkladem budiž Dreamhost. Pro nekritické aplikace a testování je to však IMHO nejlepší volba. Za pár dolarů tam často můžete zaparkovat spoustu domén, než stihnete vyvinout nějakou pořádnou aplikaci a přesunout je na lepší.
libol
Profil
ten hosttech.ch - vpadá dobře a asi i ta dostupnost by byla lepší než US. Bohužel s moji němčinou si nejsem jist a angličtinu jsem nenašel.
Jinak projek je určen jen pron czech speaking klientelu - bohužel u nás jsem nenašel to co jsem hledal, zvláště administrace - přesun - mít něco na doméně druhého řádu - malá návštěvnost - šup na třetí řád apod. jedinou změnou v administraci a tak.
Retal
Profil
Martin
Koukám, že Hosttech provozuje servery ve Fürthu. To je zaprvé hned u hranic ČR, zadruhé to není ve Švýcarsku. Zajímalo by mě, přes koho to jedou. Víš to? Možná by bylo lepší je přeskočit jako prostředníka...


Aha, už to vidím. Netdiscounter.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0