Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobry den.Viete mi poradit aky je najlepsi hosting a co je potrebne (ake predpoklady by mal mat hosting) pre Internetovy obchod 500-1000 poloziek (obchod by bezal cez php&MySQL a popora sifrovaneho spojenia)? Dakujem
Václav Martinovský
Profil
Dobry den.Viete mi poradit aky je najlepsi hosting a co je potrebne (ake predpoklady by mal mat hosting) pre Internetovy obchod 500-1000 poloziek (obchod by bezal cez php&MySQL a popora sifrovaneho spojenia)? Dakujem

Dobry den, pokud to se SSL myslite vazne, musite si najit webhosting, ktery je Vam schopny pridelit vlastni IP adresu a zajistit vydani certifikatu od overene Certifikacni Autority pro urcene CN (CommonName - domenove jmeno). Bez toho je SSL takove polovicate, protoze se zobrazuje varovani o neduveryhodnosti, coz je celkem naprd.

Zdarma nekteri webhosteri nabizeji jen sdileny SSL certifikat, kdy se zobrazuje varovani (a i to si nekteri nechavaji pekne zpoplatnit).
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
Dobry den,
Balicek C za zvyhodnenych cenovych podmienok by Va mohol vyhovovat, obsahuje aj podporu SSL bez certifikatu. Certifikat je mozne zakupit, avsak zalezi na Vas akemu certifikatu date prednost.
Chystame sa vybavit aj cesky ucet, pre lepsie platobne podmienky klientov ceskej rebubliky.
izsak
Profil
podporu SSL bez certifikatu
Lol, to je už potom aké SSL? :-D
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
lepsie povedane SSL bez certifikatu od overenej certifikacnej autority.
Anonymní
Profil *
ano ale rad by som vedel konkretne neaky webhosting a ake parametre by mal mat na IO (okrem SQL php a moznost https:// )...?
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
ak je system eshopu naprogramovany kvalitne, nevidim tam ziadne dalsie specialne poziadavky. mame u nas hypermarket kseft.sk kde je vela eshopov pokope a vsetko funguje spravne. Vas programator eshopu by Vam iste poradil najlepsie. U webhostingu vieme aj pocas prevazky stranky menit škálu poskytovanych sluzieb a ich mieru.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0