Autor Zpráva
Pida
Profil
cawte, doporucuju www.mysh.cz, sice u nich nejde domena zaregisstrovat (myslim :)) ale maji ten hosting opravdu velice levny.. fakt doporucuju ;)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Pida
Neznám ten hosting, ale Levný != Kvalitní
Pida
Profil
ted sice nevim jak to myslis, ale je kvalitni a levny.. jen se koukni: cenik, stranky mam dvoje: www.pojizerska-realitni.cz a tipreality.eu, oboji ve vystavbe :-D ale je tam subdomena.. fom.tipreality.eu a zkus taky forum.tiperality.eu... no posud sam ;)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Pida
Chtěl jsem tím říct, že ač se všichni starají o cenu, tak to ani zdaleka není ta hlavní položka, dle které se řídit. Jak tak se dívám na tu nabídku, tak vidím, že ani nemají zapnutý safe_mode...
Dero
Profil
Nznám ten hosting, ale Levný != Kvalitní

Ano, většinou to platí, ale zase bych tak striktně negeneralizoval. Občas se může vyskytnout zajímavá nabídka podložená kvalitním zázemím. Jen je třeba volit velice opatrně.
RPG
Profil
Pida
Upřímně řečeno, podle webové prezentace bych se nejslíš nenechal zlákat...
Pida
Profil
nerikam, ze maji pekny web.. ale administrace je fajn, technicka podpora taky supr.. a ted to nemyslim jako radovan z b-a-n-a-n-u ;)
Charlie
Profil
Levnější hosting: www.station.cz
Pida
Profil
jo a safe_mode zapnutej maj... vis co mi dalo prace s nima vykomunikovat, aby mi ho na jedny domene vypnuli, kvuli Joomle! ? moc se jim nechtelo.. zaplej je.. to mi teda ver.
Václav Martinovský
Profil
aby mi ho na jedny domene vypnuli, kvuli Joomle! ? moc se jim nechtelo.. zaplej je.. to mi teda ver.

Nabizi se otazka - k cemu tedy safe_mode je, kdyz ho stejne na zadost klientu vypnou? :)
Pida
Profil
omfg... vypnou ho jen me na ty JEDNY JEDINY domene.. lol.. vzdyt jsem to psal.. a prijde mi nahodou dobry, ze kydz potrebuju, vypnou mi to..
koudi
Profil

Nabizi se otazka - k cemu tedy safe_mode je, kdyz ho stejne na zadost klientu vypnou? :)

Pastnu sem jeden zajímavej příspěvek (zdroj http://gallery.menalto.com/node/3017) na toto téma.

Back in July I went to the O'Reilly Open Source Convention and gave a talk on Gallery. While I was there, I wound up sitting at a table with Rasmus Lerdorf, the guy who founded PHP. He's a Gallery user so while we talked about various things, we eventually got around to talking about safe mode, since it's one of the biggest thorns in the side of applications like Gallery. About safe mode Rasmus says "the biggest problem with safe mode is that people use it."
Pida
Profil
no tak to ma chlapec pravdu :)) to je opravdu to nejhorsi :)))
Václav Martinovský
Profil
About safe mode Rasmus says "the biggest problem with safe mode is that people use it."

No nikdo nerika, ze je idealni. Prinasi spoustu problemu, ale na SDILENEM hostingu by dle meho nazoru MEL byt bez vyjimky zapnuty. Jestli ho nekdo vypne pro jednu domenu ze sta, uz ho muze vypnout rovnou pro vsechny, protoze to ztraci smysl.

Na vlastnim serveru je to samozrejme o necem jinem, tam uz je safe_mode k nicemu a ja osobne ho tam mam take vyply. Ale sdilene servery zrejme Rasmus resit nemusi, proto vypustil z pusy takoveto prohlaseni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0