Autor Zpráva
lucerna
Profil *
dobrý den
jaké máte zkušenosti s tímto registrátorem? U mě už je týden bez odezvy požadavek na změnu DNS :-(
Tak jak dlouho to prosím trvá ... už mi dochází trpělivost
lucerna
Profil *
a propo .. existuje nějaký jiný registrátor, který umožnuje hostovat domeny a spravovat si záznamy dns sám?
Šakal
Profil *
Mno myslím že forpsi.com ,mám tam 2 domény na ktorých každu chvílu mením DNS lebo skušam rôzne hostingy a zmenu DNS si prakticky robiš sám v administrácii. U domény .net sa u mna prejavý potom zmena tak do 3 hodin a pri doméne .sk asi za 12.
Leo
Profil
"dobrý den
jaké máte zkušenosti s tímto registrátorem? U mě už je týden bez odezvy požadavek na změnu DNS :-(
Tak jak dlouho to prosím trvá ... už mi dochází trpělivost"

Zavolejte na jejich technickou podporu, maji sluzbu 24 hodin denne (alespon to inzeruji). Leo
lucerna
Profil *
Zavolejte na jejich technickou podporu, maji sluzbu 24 hodin denne (alespon to inzeruji). Leo

jj to bylo to první co jsem udělal ... (sice ne telefonní, ale na chat) řekli mi, že do 24 hod to bude zprovozněno až když to nebyla pravda tak jsem se obrátil sem. Ale už je to OK ...

trvalo to cca 6-7dní
lucerna
Profil *
Šakal

děkuju, jestli si můžeš měnit dns sám tak forpsi určitě vyzkouším
quinux
Profil
U active24 mám dvě domény a nikdy jsem neměl, žádné problémy a změnu DNS jsem prováděl několikrát.
Problém se změnou DNS jsem měl jedno, ale nakonec se zjistilo, že DNS server, přes který jsem přistupoval do netu, neaktualizoval svou databázi. Je možný, že tento problém byl i u tebe. Toto lze ověřit po 24 hodinách od změny, když si zkontroluješ stav třba na http://www.czechia.com, tak ve výpisu idíš jaké DNS doména má.
Slay
Profil *
..pred tremi dny jsem si u Active24 registroval domenu..a myslim, ze to byla docela chyba...nikdo se mnou nekomunikuje a kdyz už, tak me o necem ujisti a stejne se to nestane..takze prikladne s DNS ty same problemy....na domena.cz si to muze clovek upravovat sam a ja blbec myslel, ze to bude vsude stejne a vybral jsem si jen ze zajimavosti jineho registratora a takhle to dopadlo.
Hua
Profil *
A24 jsou loseri, vypadaji jako profici, ale proste nestihaji a musi tam mit neuveritelnou anarchii v technickem reseni serveru, coz jasne ukazal ten tydenni pad mailu.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Ja myslím, že poté co Active koupilo Globe Internet, a celé to převzalo, nastaly personální změny, zavádění nové firemní kultury, postupů a priorit, tak to teprve šlo s kvalitou služeb rapidně dolů. Ano, do té doby bylo Globe taky moloch, ale fungovalo a zakladatelé firmy měli zájem, aby vše šlapalo co nejlépe. To co se tam teď děje je podle mě problém současného vedení celého Active - pokud je to jemu jedno, tak se mohou zaměstnanci snažit jak chtějí, ale nic nenadělají.
petrkoprivnice
Profil
Na active24 mám asi 30 domén.Sice komunikují pržně ale pokaždé když chci třeba jen alias nějaké domény tak to trvá týden a běžně 3x-5x musím požadavek opakovat. Ceny maji dost vysoké ve srovnání třeba s forpsi. Vážně uvažuju o přechodu jinam. Zatím hledám kam.
kuk
Profil
Využíváme služby společnosti Ignum - www.domena.cz, kde měsíčně registrujem desítky domén.
Web administrace ujde, hotline super v jakýkoliv čas.
Přes telefon po ověření volajícího zařídí ochotně a rychle, ne jako jinde kde odkážou na webový formulář.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
s některými registrátory jsou problémy, u www.banan.cz využíváme http://www.generalregistry.cz/ , není s něma nejmenší problém, hlavně ne u psa asi :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0