Autor Zpráva
JiK
Profil *
Ahoj,
chci se zeptat zda mate predstavu a zkusenosti jak kdedat hosting pro domenu druheho radu (tim vypadnou vselijake webzdarma, superseznam, hyperblink...) kde chci provozovat nenarocne osobni stranky (takze cena je nejdulezitejsi parametr) s pouzitim redakcniho systemu (Etomite 0.6) takze potrebuju php, mysql, mod_rewrite (pres .htaccess)
Zatim hostuju na FREE pipni.cz , ale rad bych to preklopil do toho Etonite.
Nabizi nekdo jiny nez pipni.cz a forpsi.cz free hosting pro domenu 2. radu? Jak vlastne neco takoveho funguje? nejak nechapu ten obchodni model, vzdyt oni z toho nemaji nic, jen starosti a lidi stejne jen pyskuji....jako ja ted :) protoze pipni (asi) nema ten mod_rewrite.
Martin Kuželka
Profil
Place4u nabízí free webhosting, kde afaik je mod_rewrite. Traffic je sice jen 0.5GB, ale pro nějaké fakt nenáročné stránky to stačí.
Petra
Profil
Jaký mají obchodní model nevím, ale hádám, že takových lidí, co chtějí doménu 2. řádu, ale nechtějí platit hosting je hodně. A vzhledem k tomu, že hosting a doménu si obvykle každý zařídí u jednoho a téhož, tak pak berou peníze za docela hodně domén (i když to je málo, zvášť když velká část těch lidí si kupuje .com a podobně, tak pořád je to hodněkrát málo a to už třeba není pak až zas tak málo). A mít hodně klientů, co občas někde prohodí "já mám hosting tam a tam" pro firmu (značku) taky není špatné.

Navíc když se třeba z těch "nenáročných osobních stránek" stane něco víc, na co je potřeba lepší (placený) hosting, dá se předpokládat určitá loajalita.

No a nebo je v tom taky něco úplně jinýho :-)
Sinker
Profil *
http://www.interhosting.cz
Nabízí webhosting již za 99,-Kč/měsíc se všemi možnými i nemožnými službami. Výhody - garantovaná dostupnost 99,989% (používají dva nezávislé poskytovatele a čtyři linky), služby předčily očekávání, jsou přístupní dohodě (my jsme si u nich objednali webhosting s prostorem 05, GB a pro podporu našeho projektu nám zdarma dali webhosting s prostorem 4.5 GB) za to jsme si umístili malou ikonku k nám na stránku: http://www.jahho.cz
Anonymní
Profil *
Zatim hostuju na FREE pipni.cz , ale rad bych to preklopil do toho Etonite.

na pipni cz etomite nebezi...?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0