Autor Zpráva
loleklel
Profil
Hledam hosting a koupeni domeny za co nejmene penez. Hosting by mel mit od 200 MB a neomezeny trafic. Dále možnost php a mysql.

Nevíte o nějaké, který je levný na mé požadavky.
Co říkáte na www.ehosting.cz ?

díky za vaše rady
quinux
Profil
Řekl bych, že http://www.onebit.cz splňuje všechny uvedené požadavky.
DoubleThink
Profil *
Technická poznámka:

Skutečně neomezeny trafic ti na sdíleném webhostingu neposkytne žádná společnost.
jonge
Profil
co takhle www.station.cz???
Anonymní
Profil *
Já jsem u www.hostuju.cz a jsem naprosto spokojen (zatím, jsem tam asi dva měsíce)...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
loleklel
Hosting s neomezeným trafficem poskytujeme na G-Hosting.cz. Samozřejmě, jak psal DoubleThink, nikdy to není zcela neomezené. To znamená, že pokud by ten traffic byl například vyšší, než 100GB denně, bylo by třeba to nějak krotit :).
Václav Martinovský
Profil
To znamená, že pokud by ten traffic byl například vyšší, než 100GB denně, bylo by třeba to nějak krotit :).

A za kolik korunek ze hostujete ten web s trafficem 100GB denne? :))
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Václav Martinovský
Ve všech hostingových variantách je traffic "neomezený" ;).
Pokd jste to myslel jako ironii, tak já právě těch 100GB myslel jako takovou pomyslnou hranici - to jsem neplácnul jen tak od boku.
Samozřejmě pokud by tenhle traffic dělalo x klientů, už by ta hranice nebyla tak vysoká ;).
Václav Martinovský
Profil
Ve všech hostingových variantách je traffic "neomezený" ;).

No me to zajima konkretne :). To bych si i nejaky ten hosting za tri petky u vas koupil, kdyz vam tech 100GB/den nebude vadit ;)
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Musím souhlasit s Václavem Martinovským. Ono udávat takovéto příklady je dost neopatrné. 3TB měsíčně je docela hodně a když si představím, že takových zákazníků budete mít více, tak máte možná problém - třeba ani ne tak se samotným přenosem, ale se zátěží serveru. Pak totiž takovýto web může "sežrat" podstatný výkon serveru, třeba jako 200 běžných malých webů.
Petr Benešovský
Profil
Zdravím,

souhlasím s Matějem, přenos 100GB/denně se bezpochyby podepíše na celkové zátěži serveru (při takovémto přenosu je na snadě pořídit na prezentaci vlastní/dedikovaný stroj). Nehledě na to, kdyby ty 3TB/měs. protekly 100Mbps do zahraničí...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Matěj Kloubek
Ano, o tom jsem psak mluvil, bylo-li by takových více, tak by to nebylo možné. V současné době to možné je.

Edit: navíc jsem nepředpokládal, že se toho tak chytíte :). Toto je opravdu ta horní hranice... A nemyslím si, že by nějaký "normální" web (=žádný warez download server) mohl takový traffic generovat.
Václav Martinovský
Profil
V současné době to možné je.

Tak nikdo nerika, ze to neni mozne. My napr. mame pod kridly projekt, ktery bez problemu generuje 0,5TB denne (a neni to zadny ilegal :)). Ale bavme se o tom, ze to neni standardni hosting a za stovku je to jaksi nerentabilni hostovat. Samozrejme, pokud to budete mit na vyrazenem stroji za par korun, tak to zas az tak nevadi; ale kdyz vam jeden web sezere pulku vykonu stroje za 50-60k (coz je takova dolni hranice pro rozumne vybaveny rackovy server), tak to neni dlouhodobe udrzitelne. Na druhou stranu jsou weby s prenosem nekolika GB denne, ktere prakticky zadny vykon nespotrebuji (staticke downloady, minimum php, mysql, ...), takze ono to porovnavani webu dle trafficu neni vsemohouci. Jenze prodavejte zakaznikum webhosting s podilem na vykon procesoru :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0