« 1 2
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravím,

hostuju púl roku na isol.cz a prakticky bez problémů, měl jsem zkušenosti s pípni, forpsi a ovocem banán, a také s hostingem za 10-20kč za měsíc a musím řící, že je pravidlem, více peněz více muziky, (nedoporučuji zkoušet)
Na druhý straně i ignum a active24 za více peněz ne vždy více muziky dopřejí :)
Každopádně já a kamarád jsme spokojeni na isol.cz , ceny nejsou moc vysoké (což mě trošku zarazilo)
ale řekl bych naprostá spokojenost u zlatého a platinum hostingu, které máme.

Roman Vystrčil
Anonymní
Profil *
Zdravím,

hostuju púl roku na isol.cz a prakticky bez problémů, měl jsem zkušenosti s pípni, forpsi a ovocem banán, a také s hostingem za 10-20kč za měsíc a musím řící, že je pravidlem, více peněz více muziky, (nedoporučuji zkoušet)
Na druhý straně i ignum a active24 za více peněz ne vždy více muziky dopřejí :)
Každopádně já a kamarád jsme spokojeni na isol.cz , ceny nejsou moc vysoké (což mě trošku zarazilo)
ale řekl bych naprostá spokojenost u zlatého a platinum hostingu, které máme.

Roman Vystrčil
black
Profil *
Hezkej promo clanek ISOLE :)
Ukaz mi webik a sveho kamose, brnknu ti a overim si to :)
David Požár
Profil *
davidcoudy

Řekl bych že to bude asi také jenom prázdninový projekt nějakého středoškoláka, který navíc asi ani neumí dělat web jelikož použil a dokonale ZPRZNIL jednu z nejznámějších webových šablon která jde zdarma ke stažení po celém internetu. Předpokládám že ten server je nějaká "VYSOCE SOFISTIKOVANÁ 486"
David Požár
Profil *
Anonymní

Společnost iSOL.cz je mladá, dynamicky se rozvíjející firma, která začala své služby nabízet zákazníkům ke konci roku 2003. Dnes již máme mnoho zkušeností, kterými uspokojujeme i nejnáročnější klientelu. Připravujeme i mnoho nových služeb na 1. čtvrtletí letošního roku 2006, které budou našimi stávajícími i novými partnery a klienty kladně přijaty.

---------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------
Opět dokonalá FUCKING nabídka webhostingu...1000 MB za sqělých 59Kč/měsíc...ale bohužel fotografie serverů NIKDE nejsou..
Pavel Ondřej
Profil *
David Požár
Dobry den,

docela obdivuji jak pri provozovani webhostingu dokazete do fora zde napsat, do jedineho fora, x krat tolik co ja na vsech ceskych forech. Casu je nekdy hodne ze?:o) Ale to jen tak offtopic.

Nezda se mi od Vas jako od provozavatele hostingovych sluzeb korektni, ze hlasate napriklad "Opět dokonalá FUCKING nabídka webhostingu...1000 MB za sqělých 59Kč/měsíc...ale bohužel fotografie serverů NIKDE nejsou..". Jsou jista pravidla slusneho chovani a dobrych mravu, ale tato veta jde myslim mimo ne. Jestli je nekdo schopny nabidnout za 50 Kc 1GB hostingu jako napriklad mi, tak proc ne? Je to jen o tom jake ma dodavatele a co vse mimo to dela a dalsich mnoha faktorech. Hostujeme stovky domen, kde mame spokojenost zakazniku a jejich komfort na prvnim miste. A musim rict, i kdyz vim ze samochvala smrdi, zatim se nam z 95% dari uspokojit zakaznikovy potreby. Absolutne neni pravda, ze hosting nedokaze fungovat za tak nizkych cen. Dokaze, jen nesmi zustat jen u webhostingu. Vse to je jen o obchodni strategii. A fotografie serveru? To jde docela dalsi posmech. Me staci zagooglovat a ty fotografie si vydoluju, vite kolik jich na svete je? Trochu je vyretusuju atp. a trada falesny fotky na svete. Jestli myslite, ze zakaznik se bude orinetovat podle fotografii tak to je opravdu zajimava taktika jak ziskat zakaznika. Myslim, ze fotografie zakaznikovi absolutne nic nerekne a jeste tomu co pocitacum nerozumi. Jelikoz jsem vas uz zazil jak jednate s zakazniky atp. - par let zpet - mozna tak 3-4 roky. To jste myslim jeste ani nemel vek dosahujici obcanskeho prukazu. Obratil jste se na ne (byl jste myslim v pocatku) a chtel jste hrozne sponzorovat nas projekt, nedalo se s vami rozumne domluvit, pak jste byl agresivni, ze jsem odmitl a nasli jsme si nekoho jineho. Doted vas mam v ICQ, skoda ze po reinstalaci PC, jinak bych sem hodil historii. Pane Pozare, prosim vas tedy zamyslete se nad korektnim chovanim a nesnazte se porad dokola delat iluzi uzivatelum for, ze levny hosting = hosting na nic. Neni to pravda, nasi klienti Vam jsou toho dukazem.

S pratelskym pozdravem

Pavel Ondřej
Pavel Ondřej
Profil *
Jeste dodatek, abych nematl uzivatel. Jsem zastupce GIGASERVER.CZ nikoli iSOL.cz.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Já teda nevím, možná špatně koukám, ale když Davide soudíš hostera podle fotek serveru na webu, kde najdu ty fotky u tebe? Prolezl jsem všechny odkazy a nevidím. Mimochodem, proč máš server na woknech, když v žádným tarifu nemáš ASP ani MSSQL?
K těm fotkám serveru, myslím, že stačí do googlu napsat třeba IBM server a hned mám fotky několika značkových serverů... Fotky jsou tak poslední, podle čeho posuzuji kvalitu. Co z fotky serveru poznám? Možná to, že je na něm napsáno IBM...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0