« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Chtěl bych se zeptat jesli server hosting ufouni.cz není nějaký podvod, že je to tak levný, moje stránky jsou www.tv-ufoun.estranky.cz
BaTeCzKo
Profil
Neřekl bych. Navíc naprosto stylově na úvodní straně není k cenám webhostingových programů přičtena cena za doménu 2. řádu. Ale je tam zase možnost používat jejich doménu 3. řádu, za kterou neplatíte.
horys
Profil *
Ufouni je amateurs projekt, uz podle toho jak vypada web. Ty same a levnejsi ceny najdes na nejmene 50ti jinych hostinzich.
house
Profil *
podvod to není, pár lidí psalo, že s tím mají výborné zkušenosti..... taky se mi to líbilo
koudi
Profil
moje stránky jsou www.tv-ufoun.estranky.cz[/i]
Ptáš se na ten hosting, nebo si jen děláš skrytou reklamu na svoje stránky?
habendorf
Profil
Anonymní alias house alias computerworld: fakt už to začínáš přehánět
house
Profil *
habendorf

ale to nejsem já:( to bude omyl, jsem na těhle stránkách, protože potřebuju nějaké informace o hostingu a moc nevím, jak si vybrat. Na diskusi domény.zive.cz někdo napsal tohle "mam skušenost pouze s ufouni.cz a no problém. Hlavně mě moc potěšila služba "možnost zálohovat vaše data na CD a zaslat poštou"." a já se nad tím taky rozhoduju, tak hledám a tak... také jsou v měření dostupnosti, tak jen říkám, že to nebute podvod, toť vše. jestli si tady anonym dělá reklamu nebo ne to nevím, nezám tu všechny provokatéry co tu máte... :(
habendorf
Profil
house:
Je-li to pravda, pak se ti omlouvám. Máme tu jednoho takového "zvláštního" přispěvatele, tady http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=29 616 pochopíš o co jde.
house
Profil *
aha, chápu. v phodě, taky by mě štval :)
black
Profil *
house: zaloha dat na DVD, k cemu to je dobre? To bych nehodonotil jako vyhodu a bacha nato ufoun je opravdu jen jeden desktop a bezi na nem vse a bezi pod woknama.
house
Profil *
black

ja se rozhoduju mezi savana a onebit a asi zvolim onebit, staci mi tam zakladni program a maji vyssi dostupnost

jinak tu zalohu nechvalim, taky myslim, ze to moc k nicemu neni (tedy me, nekomu se to urcite hodi, kdyz to nabizej)
black
Profil *
hodi se to jim protoze co tam maji jineho psat, jinac by to blo prazdne :) U onebitu bacha na nizky traffic u tech 2 nizsich programu.
house
Profil *
black

hmm ... tomu já nerozumím:( myslíš, že pro normální stránky je 1gb měsíčne málo? podle čeho to zjistím?
habendorf
Profil
myslíš, že pro normální stránky je 1gb měsíčne málo?

Pro normální stránky je to až až.
house
Profil *
habendorf

dík
black
Profil *
No staci jeden obrazek o velikosti 500KB, ktery si sosnou z tvych stranek 200x a mas po 1GB Pro priklas. Pokud tam ale bude mit jen neco "ahoj to jsou moje stranky" bude tam mit 5 fotek o velikosti 40 KB a prijde ti tam denne 5 lidi, tak ok
house
Profil *
black

jak souvisí velikost fotek a jejich množství na mých stránkách s trafficem, tedy když si je nějakej magor nebude stahovat 200x :))) a taky návštěvnost? když tam přijde 100 lidí denně a bude si tam číst, jaké nabízím služby, tak to snad traffic neovlivňuje, nebo to chápu špatně....
DJ Miky
Profil
black
A já si furt myslel, že 200x500 je 100.000 (100 MB) a ne 1.000.000, po 1 GB trafficu bys měl až po 2000 stáhnutích...
habendorf
Profil
house:
jak souvisí velikost fotek a jejich množství na mých stránkách s trafficem, tedy když si je nějakej magor nebude stahovat 200x :))) a taky návštěvnost? když tam přijde 100 lidí denně a bude si tam číst, jaké nabízím služby, tak to snad traffic neovlivňuje, nebo to chápu špatně....

Asi to opravdu chápeš špatně - traffic je celkový datový tok (tedy i případný upload nebo třeba linkování tvých obrázků z cizích stránek). Čili každý další návštěvník znamená další přenesená data, tedy na návštěvnosti opravdu záleží. A pokud bys tam měl kvanta velkých obrázků, videí apod., jsou to zase další a další přenesené bajty.

Nicméně nepředpokládám, že bys měl na webu půlmegové obrázky, pro běžné stránky 1GB naprosto stačí.
euka
Profil *
habendorf

když tam bubu mít fotogalerii o 50mb, stránky 6mb a navštíví mě cca 5000 lidí ročně...?
black
Profil *
Pokud si kazdy prohlidne zhruba 10 MB dat, tk to mas mesicne cca 4,5 GB
euka
Profil *
black

díky ... a řekne mi to můj poskytovatel hostingu, abych si to mohla případně navýšit? nebo je nějaké udělátko na měření?
house
Profil *
habendorf

aha, tak už tomu rozumím.... takže se to nevztahuje na stahování jako takové (třeba mp3jek) ale na každý prohlížení stránky! nechápu, proč to někde někdo srozumitelně nenapíše
black
Profil *
HOUSE: no nikde se to nepise, protoze se predpoklada, ze to je kazdemu naprosto jasne. Protoze kazde otevreni stranky je preci datovy prenos. Na internetu jsou to jen same nuly a jednicky, tedy data, takze pocita se vse. Jinak do traffiku se pocita oboji, jak prijem, tak vydej dat, ale na webu je pomer mezi prijmeme a vydejem zhruba 99,5% / 0.5%

Tvuj poskytovatel ti to musi nekde ukazovat a ty s enato muzes podivat, vetsinou to je bud v administraci a nebo casteji ve statistikach tveho hostingu. No a rikat ti to asi nebudou, proste ti nepujde web, ale jen posta. Posta se do trafiku nepocita, tedy aspon si to myslim :)
house
Profil *
no nikde se to nepise, protoze se predpoklada, ze to je kazdemu naprosto jasne.

mno jo no :(
habendorf
Profil
když tam bubu mít fotogalerii o 50mb, stránky 6mb a navštíví mě cca 5000 lidí ročně...?
Pokud si kazdy prohlidne zhruba 10 MB dat, tk to mas mesicne cca 4,5 GB

Taky jsem říkal, že mám na mysli normální stránky. Stránky 6MB za normální nepovažuji. Navíc představa, že každý návštěvník prohlidne zhruba 10 MB dat je nesmyslná, modemisti by u toho zešedivěli.

Pokud ale někdo chce poskytovat ke stažení třeba SP2, měl by o trafficu přemýšlet :o)
black
Profil *
Oni jsou jeste nejaci modemisti? :) Ja bych rekl, ze uz to je sotva 10%
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Oni jsou jeste nejaci modemisti?
A co myslíš, že mají lidé mimo velká města? někam sice už dorazil trochu rychlejší internet, ale ne všude.
euka
Profil *
habendorf
mno ty stránky mají samy o sobě 13kb a na subdoméně 24kb, to číslo jsem uvedla už i s obrázkama, které jsou na nich..... a fungujou rychle, i když mám modem :)
DJ Miky
Profil
euka
tak to ti 1 GB bude bohatě stačit, pokud nebudeš mít návštěvnost jako Seznam... ;-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0