Autor Zpráva
Werner
Profil *
Kdo nabízí kvalitní a levné služby, když chci pouze doménu a každého, kdo přijde jen přesměrovat úplně jinam, prostě chci jen zabrat jedno doménové jméno. Máte nějaký tip? Děkuji
Gekon
Profil
Jaká doména? .cz?
Peca
Profil
Kvalitní služby? Mít doménu není skoro žádná služba. Je celkem jedno, kde se zařídí, ceny jsou víceméně stejné. Osobně bych doporučil forpsi, jsem s nimi velice spokojený (co se týče domény, hosting u nich nemám).
jirista1
Profil *
na tohle je dobry skyweb.cz .. mas tam 1mb, vic ty nepotrebujes
habendorf
Profil
mas tam 1mb

Milibit?
jirista1
Profil *
oprava.. omlouvam se! flyweb.cz
je tam prestne jen to, co potrebujes (1mb na index.php, kde das header s presmerovanim)
btw.. co znamena milibit?
black
Profil *
werner: na p[resmerovani nepotrebuj shosting s nejakym zatracenym headerem. Regni si ucet na domena.cz, pod nej si zaregistruj, nebo preved svou domenu a v editaci DNS si nastav presmerovani na jakoukoliv adresu chces, nebo primo zadanim IP. K tomu opravdu nepotrebujes hosting.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
co znamena milibit?
mb.
Janus
Profil
jirista1
malé m = mili
velké M = mega
malé b = bit
velké B = bajt

MB = mega bajt
mb = mili bit

;-)
voťas
Profil *
Dobrý den,

prosím pomozte ...


v rámci neziskového projektu jsme si pořídili doménu www.bekadilkos.eu .
Aby jsme ušetřili na hostingu, zřidili jsme si na www.webzdarma.cz freehosting (50 MB) a tím získali další adresu: www.bekadilkos.wz.cz. Teď řešíme problém, jak zařídit to, aby lidé, kteří zadají adresu www.bekadilkos.eu se dostali na webové stránky uložené na www.bekadilkos.wz.cz.

Informoval jsem se u registratora, pry je to mozne nastavit pomoci DNS, tak jsem se pokousel zjistit DNS adresy našich stránek www.bekadilkos.wz.cz ale bylo mi receno, že to nejde. Ani nenabízejí tzv. mód ALIAS (přesměrování), jenom hosting (za další 1000,- bez dph/rok).

Co teď máme perfektní adresu www.bekadilkos.eu , ale je to jenom prázdná adresa.
Byla by škoda jí nevyužít.

Díky moc
bekadilkos@seznam.cz
Janus
Profil
hele chlapče nechceš si třeba založit vlastní místnost? Tahle už je tak hluboko v jpv, že na ní skoro nikdo neleze, takže ti těžko někdo odpoví!!!
radši to tady nezkoušej, dopadneš ako sedláci u chlumce :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0