« 1 2
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
nektere hostingy neumeji cist index.html ale jen index.htm, zkus to prejmenovat

Hele blacku nic proti ale to ze nektere hostingy neumeji cist index.html je snad zert ne ????
pres .htaccess si muzes nastvit
DirectoryIndex treba na index.htmllllllll
(pak ale musi AddType text/html htmlllllll, nebo rewrite....)
tedy tve poznamky je skutecne lepsi brat s rezervou...

peace...
black
Profil *
Ne kazdy hosting podporuje htaces, nektere jen po schvaleni a nahledu na rewriting pravidla. Navic kolik % z lidi, co chce nejay webhosting ovladaji nejake nastaveni htaccess? Delas tu ramena a nesnasiz se pomoci, jen si honis triko.
mila
Profil
Do hostingů moc nevidím, ale nedostupnbost 14 minut denně mi přijde docela dost. Stačí si představit, že zrovna v těch 14 minutách chce vyhledávač projet moje stránky a nic...

Jinak když procházím tipy na hosting (nebo někdo naopak nadává) na této diskuzi, vždy se podívám, kdo to píše. Pokud jeho příspěvky jsou jen v rubrice "hosting" nebo ještě lépe je anonymní, tak je třeba se na to dívat s nadhledem...
black
Profil *
14 minut denne je prumer, treba maji 1x tydne ostavku 1 hodinu v noci o vikendu a hned jsi na onech 14 min denne prumenre a on si te vyhledavac najde, pokud tam bude co indexovat, to je zase strachu. :) A pokud narazis nato, ze nejsem registrovana pisi jen v hostingu, tak je to tim, ze to bez registrace psat sem jde a proc se registrovata davat sve udaje, kdyz to neni nutne a proc psat i jinam, kdyz jinym kategoriim nerozumim, jen v oblasti webhostingu?

Honba za dostupnosti je dulezita, pokud mate online sluzby a navstevnost tisice UIP za den, ale pokud chcete provozovat web o svem kreckovi, tak to vam to staci dat na freehosting, ktery ma dostupnost 90%, uplne staci. Ona dostupnost webu neznamena jeste bezproblemy chod vlastnich stranek, treba jim nejde SQL, treba nejdou maily, treba nejde vubec nic a jen web a meric zmeri dostupnost jako OK, ale ono prdlajs. Nad tim tu nikdo nepremysli, kazdy koukate jen na vysledky mereni nejakych sluzeb, ktere nemaji zadnou garanci presnosti a sami oto informuji.
mila
Profil
) A pokud narazis nato, ze nejsem registrovana pisi jen v hostingu, tak je to tim, ze to bez registrace psat sem jde a proc se registrovata davat sve udaje, kdyz to neni nutne a proc psat i jinam, kdyz jinym kategoriim nerozumim, jen v oblasti webhostingu?

Nenarážel jsem na nikoho osobně.

Jde o to, že pokud mi doporučí hosting někdo, s kým se pravidelně setkávám v ostatních threadech, tak mu věřím, že mi chce pomoci, stejně jako jinde.
Pokud někdo jen doporučuje hosting, tak první co mě napadne je, že na tom má osobní zájem. Možná to tak není, ale to nemůžu zjistit.
Nevadí mi vůbec, pokud někdo doporučí svůj hosting, podpoří to argumenty a podepíše se jako majitel. Když ale někdo o kom nic netuším napíše jen "Tam a tam jsem spokojen," má to pro mne nulovou výpovědní hodnotu.
black
Profil *
Ikdyz to asi nemyslis na me, ale kdyz uz to tu resime, ja jsem nikdy nepsal, ze jsem nekde spokojen a nemam zadny osobniz ajem ziskat z toho nejaky prospech. Osobne jsem hostoval pouze u IGNUMU a pak jsem si poridil svuj server.
mila
Profil
Nemyslím.
David Požár
Profil *
Na jednu stranu uživatel black tvrdí že má vlastní server umístěný "někde" a na stranu druhou píše že u savana.cz má webhosting...tak to fakt nechápu jen se mi zdá že uživatel black také tvrdil že pro něj jsou hostingy za méně jak 100Kč a více jen pouhým podvodem...je to zvlášní ale savana.cz má u svého hostingu ke stokoruně za měsíc opravdu daleko...no nic však vy všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo :-)
Anonymní
Profil *
black: Savana není one-man, ale je jich víc, co se týče výpadků, tak většina z nich je plánovaná, měli 2 větší neplánované výpadky, a v obou případech byl problém v datacentru (Casablanca). Jinak s komunikací nemám problém ani emailem, ani přes ICQ a odpovědi jsou velmi rychlé.
Hua
Profil *
POZAR: pokud se nepletu, tak black tu psal, z ehostoval pouze u IGNUMU.
hela
Profil *
anonymni
pro me jako zakaznika je jedno jestli je vypadek planovany nebo ne. pokud je vypadek v 11 hodin dopoledne naplanovany ctrnact dnu dopredu tak je to stejnak vypadek!
Hua
Profil *
hela: hm osobn esi myslim, ze mas pravdu, na druhou sytranu pokud mas ty jako zenska web o kytickach, tk te to nijak neposkodi. :) Jinak planovany vypadek v poledne je pekna kravina.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0