Autor Zpráva
Hugo
Profil
Mate nekdo zkusenosti s hostingem u www.tenzor.cz?? Ted jsem si tam zaridil ucet a nemuzu se tam dostat pres FTP, pouze pres webove rozhrani, coz mi moc nevyhovuje.
Kamil
Profil *
Vypadá, že je to obecný problém, asi před měsícem jsem ohledně toho psal administrátorovi webu ale nedostal jsem žádnou odpověď.
Přes webové rozhraní to jde, je tam i možnost rozbalení ZIP souboru přímo na webu, bohužel velikost souboru je omezená - max. 2 MB.
Hugo
Profil
Ja uz jsem to vzdal, uploadovat pres webovy rozhrani vetsi pocet souboru je nerealne, takze jsem presel ke konkurenci :-).
Miron
Profil *
reakce na Kamil
Mám zcela shodnou zkušenost. Navíc nemohu vstoupit ani do stránky s osobními údaji. Škoda.
Carl114
Profil *
me to nekdy jde ale zase nekdy ne ale stve me ze my stranka jde ale nekdy se mi nenacte uz se mi to stalo 2krat a to za pul roku ostatni stranky jdou ale proste tenzor nejde a tudis i muj web pokut vite cio s tim tak prosim napiste na Carl114@centrum.cz
Morpheus
Profil *
Je to na svinu, taky tam mam stranky, na dotaz proc nejde FTP odpoved nikdo nedostane, nekolikrat za rok vypadne celej server, hlavne ze je tam 100MB prostoru kdyz to musim hazet po 2MB! Nevim, no potreboval bych sehnat jinej hosting bez reklamy :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0