Autor Zpráva
Werner
Profil *
Existuje nějaká solidní hostingová společnost, která poskytuje hosting na klíč? Řeknu chci: "29,87 MB, k tomu PHP a nic víc mi nedávejte" řekněte mi cenu? Funguje tohle někde? Díky
Martin Kuželka
Profil
Většinou se dohodnout dá. Samozřejmě také záleží na tom, jak je to pro danou firmu lukrativní. V případě toho, co jsi uvedl jako příklad, by se s Tebou asi moc nebavili ;-)
black
Profil *
werner: vetsinou ne, protoze neni duvod, protoze ti nabidi daleko vic MB pro web a pokud si myslis, ze za 30 MB prostoru ti daji za 5 Kc mesicne, protoze 500 MB maji za 70 mesicne, tak to jsi mimo :) Vetsinou jde totiz o zatez, kterou stranky generuji a neni to primo umerne velikosti.
Meldo
Profil
Skus http://customhosting.sk/
black
Profil *
No pokud SK hosting, tak je nutne pricit 150-200 Kc za mezinarodni bank. transakci.
Werner
Profil *
Ne, nechci 30 MB za 5 Kč, jen se mi zdá, že skoky mezi obvykle nabízenými balíčky jsou poněkud zvláštní. Jinak dík za SK tip
black
Profil *
Skoky jsou vetsinou dany jen rodilem ve velikosti MB pro web. Nekdo pocta MB celkem, nekdo to ma roudelene. Prakticky 95% webum staci 30 MB prostoru, chapu dotaz, ale prakticky nema smysl, protoze uz to davno neni o rozdilu 30 MB za 50 a 100 MB za 490.
Radim
Profil *
Možná by mohl odpovídat program WEB-INDIVIDUAL od Onebit.cz. Co jsem si mohl zkusit, služby má spolehlivé a bezproblémové.
Acci
Profil
Vytvořit vlastní hostingový program si můžeš třeba u Xhostu. Sám s nimi nemám zkušenosti, ale hostuje u nich například Jak psát web (tedy i tato diskuse).
Radovan
Profil *
Můžeš se zkusit obrátit na Webhosting 51, já kontaktoval rovnou technickou podporu na ICQ a sestavili mi rozumný hostingový plán na přání takřka hned.
sabou
Profil *
tebou požadovaný webhosting "na klič" funguje na <a href="http://poupe.net">Poupe.net</a>. Pro soukromé učely pořídíš hosting od 3,50kc :-)
Black
Profil *
sabou: tzn. ze v praxi to je freehosting - kvalita a cena - obe nizke
DJ Miky
Profil
Black
A co bys chtěl za 3,50 měsíčně? 100% dostupnost?
Black
Profil *
Tak prvn ebych na hosting za 3,50 nesel. Dostupnost dl ete ceny bud emax 3,50%
sabou
Profil *
Black: je dost primitivni soudit dle ceny... snad nejsi ten typ cloveka, na ktereho plati marketingovy tah, " co je drahe, je kvalitni" a naopak, ale uvedom si, ze ne vzdy to tak plati, bohuzel... nebo spis bohu dik, protoze, je to divny, ale je to tak, jeste existuji lide, kteri nabizeji kvalitni sluzby a docela levne. Vim, je tezke uverit :-) Nemusis jit do hostingu za 3,50 kc, nikdo te do nej netlaci, muzes si objednat i za vic :-)

DJ Miky: Na poupe.net hostuju a s dostupnosti problemy nejsou. Jen tak na okraj, znas nejaky webhosting, kde ti zaruci 100%ni dostupnost ? Pokud ano, hod mi, prosim, link, vyjadrim jim neskonalou cest ;-)
DJ Miky
Profil
sabou
Znám... Ale nedodržují to :-D
BTW, já neříkám, že Poupe.net má špatnou dostupnost (neviděl jsem žádné měření, nemám žádné zkušenosti...), já jen něco vysvětloval Blackovi...
sabou
Profil *
DJ Miky mas pravdu, na druhou stranu to spojeni ale taky nevyznelo dobre ;-) Nevim, jak se ty hostingy se 100%ni dostupnosti muzou vubec chlubit... dyt to neni mozny dodrzet, kvuli nescetne rizikovejch jevu :-/ na takovej hosting bych ja, panove, nesla! :-) ale je to tezky, lze se uplne vsude...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0