Autor Zpráva
house
Profil *
http://www.station.cz/webhosting

http://www.gzk.cz/webhosting.php (Mini)

http://www.savana.cz/index.php?kam=popis (500)

kam byste šli?
house
Profil *
nebo tohle http://www.onebit.cz/
house
Profil *
tak myslím, že úplně nej je www.ufouni.cz máte s tím někdo nějaké zkušenosti? přijde mi to super
black
Profil *
station: fuj, nulova administrace, pripravuji CRON a STATISTIKY. Amateri.
qzk: vypada, ze je tam take nulova administrace kdyz nepocitam moznost zmeny hesla a udaju u emailu a pristup na phpmyadmina. Nulovy popis programu, dozvis se jen kapacitu a neomezeny prenos, nic vic.
Savana: ma prednost dobre administrace, dobrou povest, popis je nejsirsi ze vsech tebou zminovanych hostingu, jsou tam presne urcena pravidla.
Onebit: pozor na nizke programy ma nizky limit trafficu
Ufouni: hosting zalozeny na amaterske bazi. Vse bezi najednom serveru jak jsem ho checknul, tak tam bezi PHP a MySQL na windowsech, ruce pryc! Bude to hapat.
unknown
Profil
Se savanou mám dobré zkušenosti, ať už se jedná o technickou podporu p. Hofnera tak i o spolehlivost.
Petr Benešovský
Profil
house

Dobrý večer,

naše tarify jsou navrhovány tak, aby pokryly potřeby pro daný projekt, který je určen rozsahem, návštěvností atp. Tomuto je také přizpůsoben traffic příslušného tarifu (pro základní webovou prezentaci je 1GB/měs. určitě dostačující). Pokud projekt a jeho nároky rostou, lze se kdykoliv domluvit na určitém řešení, které může obsahovat změnu tarifu, navýšení kapacity jednotlivých služeb, ... Zkrátka roste-li projekt, rostou i nároky na poskytované služby. Naše služby jsou založeny především na bezpečnosti a dostupnosti (včetně přehledné webové administrace). Pokud byste měl jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0