Autor Zpráva
jirista1
Profil *
zdravím,
muzete mi prosim napsat nejake (treba i ty nejlepsi) server housingová centra? Pokud mozno, tak prosím co nejlevneji. Treba na casablancu nemam, ale libi se mi superhosting.cz :)
black
Profil *
casablnca je housing centrum, ma to vyborne resene Superhosting je webhosting, ktery pronajima casti svych serveru, nebo cely server a je ulozen v housing centru typu casablanca. Zkus coolhousing.
jirista1
Profil *
nene.. text ze superhosting.cz - Varianta START HOUSING je vhodná pro zákazníky, kteří hledají levné umístění svého serveru do sítě Internet.
jozob
Profil
http://superhosting.cz/datacentrum.php
jozob
Profil
Casablanca INT je spoločnosť, ktorá je sama o sebe telehouse centrum. Superhosting využíva služby telehouse centier podobných spoločnosti Casablanca INT. Ale nič to nemení na fakte, že Superhosting poskytuje serverhousing a vôbec nie je nevýhoda, ak nemá vlastné telehouse centrum.
jirista1
Profil *
no.. ale jde o to, jaktoze muze mit superhosting nizsi ceny? dotuje partnerske ceny od telehouse center?
Anonymní
Profil *
no nejspise marketingovy tah, ted si objednas server za par kacek, nahodis na to hosting s mnozstvim klientu a pak kdyz zvedne ceny musis tam zustat, protoze by si jinak klientum na par dnu odepsal weby....
jirista1
Profil *
to tezko... to si podle podminek nemuze dovolit a ty muzes ten mesic predem prejit jinam
Martin Kuželka
Profil
Superhosting.cz využívá několika datacenter (pokud se nepletu, tak jsou tři - Casablanca, Sitel, GTS). Stejně tak to dělá celá řada jiných firem, které nabízejí serverhosting, jenom pár z nich má svojí serverovnu.

To, že cena od Superhostingu je nižší než ta, kterou můžete nalézt na stránkách Casablanca INT, je způsobeno především tím, že Superhosting a další neplatí za každý jednotlivý server, ale za celou serverovou skříň (rack), což vyjde rozhodně levněji - inu, přesvědčit se o tom můžete sami v ceníku na Casablanca INT. Ani bych se nedivil, kdyby Superhosting měl jiné (čti lepší) podmínky než jsou v tom ceníku uvedené.
Damir Špoljarič
Profil *
Dobrý den,

pokus si chcete připojit server do Casablanci, můžete tak učinit prostřednictvím naší nabídky ( www.vshosting.cz ). Pro Vás by byla nejlepší varianta http://vshosting.cz/index.php?topic=housing_start.
Cena se odvíjí především dle velikosti serveru.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Damir Špoljarič - VSHosting
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0