Autor Zpráva
littlemaple
Profil
Zdravím,

mám svou doménu a sháním hosting. Chtěl bych

- ne PIPNI
- 100MB a víc
- MySQL 4.1 a vyšší
- PHP4 a vyšší (no v PHP5 ani nedoufám, ale toužím po něm)
- FTP
- mod_rewrite
- možnost domény (www.example.net)
- cena zdarma nebo jen pár set ročně (jsem student, stránky mi nevydělávají => nechci do nich investovat)
- žádné e-maily aj. voloviny nepotřebuju
- nějaký rozumný traffic

Chci pro svou webdesignerskou prezentaci a pár stránek/aplikací moc? Když už jsem něco našel, tak mi to zrušili :-( . Nikde nemůžu nic najít... Nebráním se malým projektům apod., prostě chci moderní hosting, za který nebudu platit 1000 ročně. Pokud jim to sem tam spadne, tak mě to asi trápit nebude, nerad bych se akorát dostal na úroveň 7 dní 24 h výpadků jako na free Pipni ;-) .

Předem díky, třeba mi zlepšíte náladu...
Anonymní
Profil *
Mini
1000MB volného prostoru pro vaše stránky.
Neomezený přenos.
PHP, MYSQL, MAIL
Technická podpora

50kč/měsíc www.gzk.cz/
Martin Kuželka
Profil
Možná by ti mohla vyhovovat varianta Web-optim od www.Onebit.cz. Nabízí 600MB (375MB pro web, zbytek DB a emaily), 5GB přenos dat, PHP (4 i 5), MySQL, mod_rewrite. To vše za 540Kč/rok. Osobní zkušenost dobrá.
jirista1
Profil *
hostingzdarma.cz

mam tam jednu domenu a v pohode.. nevim, jestli by to vyhovovalo :)
DJ Miky
Profil
Zkus CyberHost.cz, variantu Classic Hosting:
- 1000 MB prostor
- PHP 5
- MySQL 4.1 a 5
- podpora .htaccess (mod_rewrite)
- neomezeně FTP účtů
- neomezený traffic
Cena: 50 Kč / měsíc

(pokud jseš ochotný těch 600 ročně investovat)

EDIT: taky tam mají dobrou podporu - možná, že by ses mohl domluvit na nějakém speciálním tarifu
black
Profil *
No savana.cz nabizi za 50/mesic 3100 MB prostoru a ma administraci hostingu jednu z nejlepsich. Na cyberhost o ni neni ani zminka. A pozor je tam jen PHP5, nerikam, ze to je problem, ale ne vse muze jit na PHP%, ma na urcite veci jine definovane predavani promennych session atd.
hela
Profil *
black = novodoby Lisak? Jsem sama, kdo ma ten pocit?
littlemaple
Profil
Díky všem za tipy, zkusím se k tomu nějak vyjádřit:

Mám doménu asi za 200/rok.

Hostingzdarma.cz - Není úplně zdarma jak vypadá, je třeba převést doménu a ta je dražší než obvykle, potom to vyjde asi na 500/rok za doménu (i hosting); nezjistil jsem, jestli v jejich htacess je povolený mod_rewrite, ve FAQ se mi zdálo, že jsem vyčetl opak. Cena je ale celkem slušná.

GZK.cz, CyberHost.cz, Savana.cz - nevypadají špatně, hosting + doména by mě celkem vyšlo na 800 ročně :-( . Osobně mi je jedno, jestli je tam místo 600MB nebo 3000MB, protože na webu skladuji jen pár věcí a maximálně bych přidal galerii fotek z mobilu, tudíž velikost mě fakt netrápí. Ostatní služby vypadají jak říkám slušně, ale cena je pro mě asi ještě pořád vysoká :-/ . Vím, že ti lidé to taky nedělají ze zábavy a provoz serveru něco stojí, ale 800 ročně je pro mě dost a bral bych to jen v největší nouzi.

Možná kdybych zkusil napsat na ten CyberHost.cz a řekl jim, že mi stačí menší požadavky, jestli by mi nemohli nějak ulevit (přes mail se ale dělají špatně smutné oči, tak nevím...). Nebo si taky můžu dát na stránky AdFOX a říct kamarádům ať to poklikají, že potřebuju peníze na hosting :D . Tomu bych se však rád vyhnul...
Timy
Profil
littlemaple
nezjistil jsem, jestli v jejich htacess je povolený mod_rewrite
Jo, měl by být, tuhle adresu by mohl mít na svědomí mod_rewrite http://weblog.oflashi.net/internet
littlemaple
Profil
Timy
To by mohl :-) . Vycházel jsem z "Na našich serverech podporujeme pouze 2 direktivy v souboru .htaccess: AuthConfig a FileInfo". Ale v .htaccess se moc podrobně nevyznám, takže to třeba znamená, že tam podporují i mod_rewrite, ale já to nevím :-) .

V tom případě jsem možná našel řešení... Nu, pokud to zkusím (ne dříve jak v srpnu/napodzim), tak sem dám třeba ještě vědět, jak to dopadlo. Zatím díky všem zúčastněným, jedu se do českých měst a lesů věnovat prázdninové činnosti (plný úvazek, děsná fuška ;-) ), mějte se.
DJ Miky
Profil
littlemaple
Před chvílí jsem se ptal admina CyberHostu, prý to možné je, cena by se dala srazit na 20-30 Kč měsíčně při vynechání nebo omezení některých služeb. Napiš na podporu, co ti stačí a on by ti měl odepsat.
littlemaple
Profil
DJ Miky
Hohó, to zní zajímavě! Díky moc, akorát teď už ho kontaktovat nestihnu, zítra ráno jedu pryč na tři týdny. Snad ho to za tu dobu nepřejde :-) . Jinak opravdu díky moc!
DJ Miky
Profil
littlemaple
Pokud nevymění admina a majitele, nemělo by ho to přejít ;-).
Gringo
Profil *
Ta adresa se ta vykutit i jakozto slozka /internet/ se souborem index.*, nebo pomoci Options MultiViews:

A MultiViews search is enabled by the MultiViews Options. If the server receives a request for /some/dir/foo and /some/dir/foo does not exist, then the server reads the directory looking for all files named foo.*, and effectively fakes up a type map which names all those files, assigning them the same media types and content-encodings it would have if the client had asked for one of them by name. It then chooses the best match to the client's requirements, and returns that document.

The MultiViewsMatch directive configures whether Apache will consider files that do not have content negotiation meta-information assigned to them when choosing files. (zdroj)

(Je to mod_negotiation, ale to asi taky nebude povolene...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0