« 1 2 »
Autor Zpráva
Himsa
Profil *
Nejake zkusenosti (jenom zakaznici prosim) s timto hostingem? Nazor na PROFI tarif, co vypadky, podpora? Predem diky za postrehy.
black
Profil *
Ti nikdo neodpovi, protoze flyweb nema moc zakazniku :) A kdyz ti tu nekdo odpovi, tak majitel, ktery se vydava za nekoho jineho, ci jeho prisluhovaci. :) Poradim ti, jdi tam na rok a uvidis :)
Himsa
Profil *
Ti nikdo neodpovi, protoze flyweb nema moc zakazniku :) A kdyz ti tu nekdo odpovi, tak majitel, ktery se vydava za nekoho jineho, ci jeho prisluhovaci. :) Poradim ti, jdi tam na rok a uvidis :)
...tak dekuju za SKVELOU radu. Nenajde se prece jen nekdo jiny? Plz, pridejte ke svemu doporuceni i adresu vasich stranek. Diky moc.
Dolphi
Profil
Výpadky bývávaly, nyní neregistruji, podpora reaguje celkem briskně a ochotně. Co se týče administrace, je celkem chudá oproti konkurenci (ftp, dtb, maily - spamassassin, domeny tretiho radu, awstats), .htaccess na pozadani (z adresare, neni nutne zapis do httpd.conf), cron na pozadani, logy neposkytuji. Myslim, ze je na vyber PHP 4.4.2 a nejaka 5, MySQL 4.1.11.

Nejaky dalsi otazky? :)
Railbot
Profil
Caste vypadky, miziva technicka podpora, znacna mira arogance vuci zakaznikum s nejvyssim tarifem, celkove nedoporucuji
black
Profil *
Railbot: to je dost husta kritika :) Osobni zkusenosti? Nebo pro jaky hosting pracujes? :))))
Parafín
Profil *
Black: by mě zajímalo, kde pořád berete ty informace o tom, kolik který hosting má nebo nemá zákazníků, nebo který webhoster spamuje nebo nespamuje diskuse. Víte víc, než ostatní, "nebo pro jaky hosting pracujes?" ;-)
edimax
Profil *
Caste vypadky, miziva technicka podpora, znacna mira arogance vuci zakaznikum s nejvyssim tarifem, celkove nedoporucuji
To je nejaky divny, proc by byli arogantni vuci tem, kdo jim plati nejvic? Zas nas tu nekdo taha za nos...
black
Profil *
jee ja jsem lama, ja jsem si spetl flyweb s flyerem aaaa :) no a vyvoj poctu CZ domen je zde http://www.czechweb.cz/providers/regvyvoj.asp?regn=flyweb.cz&domeny=cz &pocet=1
Parafín
Profil *
black: I mistr tesař si ho někdy utne :-)

Pokud ty Vaše dosavadní poznámky směrem k Flywebu byly určené Flyeru, leccos se tím vysvětluje :-D Ono za dva roky provozu (soudě podle copyrightu v patičce a data registrace domény) sehnat šest .cz domén, jako Flyer, to není moc výkon.

Faktem ale je, že podle czechwebu se nedá moc soudit, nepostihuje zahraniční domény a pravda je, že kvantita nezaručuje kvalitu, příkladem budiž jistá tropickoovocná služba.
Himsa
Profil *
Tropicke ovoce (a zvlast to zlute) uz nechci ani videt!!!
black
Profil *
Jo los b a n a n o s, tam si koupim hosting, mam totiz nizky tlak, tak aby mi ho zzvedal. Kdyz ho tedy kazdy tak hezky chvalite. Ten kaluza to je silenej narcis a metrosexual. Potkat ho nekde na plovaku ve sprse, neohejbam se pro mejdlo.
Parafín
Profil *
Někde jsem chyběl? Už dlouho jsem žádnou pochvalu žlutotropickoovocného hostingu neviděl (dokonce ani spam, a to ani tam, kde jsem ho čekal).
Himsa
Profil *
Zpet k FLYWEBU plz.
jirista1
Profil *
bezi na nem warforum.cz
staci? :D
tisice lidi denne
black
Profil *
Sakra, pro cjen mi to warforum nabiha asi 30sekund?
black
Profil *
sorry oprava, proc jen mi to warforum nenabiha vubec?
Parafín
Profil *
Black: protože je to hodně náročná věc, kterou jiné věhlasné hostingy neutáhly vůbec?
DJ Miky
Profil
black
36000 lidí denně a přes 1000 lidí online udělá své...
Himsa
Profil *
WARFORUM nepocitam, to ma vlastni server(y). Defacto to nema s Flywebem jakozto hostingem nic spolecneho.
black
Profil *
Parafin: dalsi lama. Jak pis eHimsa, otraseroval jsem si to a warforum ma min 1 svuj vlastni server, ale i ten to nestiha a flyweb mu to dal do sveho racku, to je vse, to s hostingem opravdu nesouvisi. A hostingy tyhle warez fora neberou obecne z duvodu porusovani zakonu CR, flyweb toto porusuje, viz warezblog.net, ktery u nej take par mesicu byl.
Jindra Holý
Profil
2black: Pokud to porusuje, proc to tedy stale Flyweb toleruje,....a ze maj server u Flywebu v racku...a co s tim ? Na nejake pripojeni do i-netu to pripichle byt musi a pochybuji, ze maji az tam jen tak ze srandy natahle dalsi spojeni....Takze minimalne konekt ti jede pres Flyweb,....nasledne uz jen to, ze je to u Flywebu umistene staci,.....a byt tebou, radsi si prectu o tom, co kdo a jak porusuje
Hua
Profil *
Jindraholy: no nekdo se tu kasal, ze flyweb krasne utahne i takove projekty jako je warforum, a rikam, e takhle to "utahne"kde jaky strej, a nemusi mit ani hostingovou firmu
Parafín
Profil *
black: Hlavně, že Vy jste drsný h4xx0r, když každému nadáváte do lam.

Ale k věci: ono to sice běží na vlastním serveru, takže to nevypovídá o tom, jak často je nedostupný běžný hosting, ale podle všeho je to managed server (tzn. z pohledu Warfora je to úplně obyčejný hosting, u kterého je k dispozici víc výpočetního výkonu, o který se není nutné dělit s nikým dalším).

Tzn. pořád na tom je vidět, že Flyweb asi má lidi, kteří dokážou víc, než nějak nainstalovat Mandrivu a machrovat na celé kolo, jak jim nikdo nesahá po kotníky.

warforum ma min 1 svuj vlastni server, ale i ten to nestiha
Pokud neznáte hardwarovou konfiguraci stroje, na kterém Warforum běží, nechte si tenhle "argument" od cesty. Až konfiguraci budete znát, tak se s ní pochlubte a ukažte, jak z ekvivalentního stroje dokážete vydupat větší, nebo aspoň stejný výkon. A že to třeba chce silnější server? Ano, evidentně chce, ale silnější server taky znamená víc peněz, a pokud ji provozovatel Warfora nechce nebo nemůže zaplatit, Flyweb si těžko vycucá z prstu nový silnější server jen tak, zadarmo.

Co se týče legálnosti - některé hostingy se obávají potíží se zákonem, zdaleka to ale nejsou všechny kromě Flywebu, jak se snažíte naznačit, ostatně hostovat diskusní fórum není nelegální a Warforum nic jiného, než diskusní fórum není. Ani se nedá říct, že by každé probírané téma obsahovalo příspěvky odporující zákonům, žádná ilegální data se z Warfóra pokud vím nešíří, takže co Flyweb porušuje? To si také můžete nechat od cesty.

Pokud si vzpomínám, Warforum ve svých začátcích odešlo z jakéhosi serveříku provozovaného v rámci hobby právě k Flywebu, odtud pak šli na Superhosting a od něj kvůli výpadkům docela rychle utekli zpátky.
Parafín
Profil *
Hua: rikam, e takhle to "utahne"kde jaky strej

Už jsem to napsal - kdejaký dost silný stroj to samozřejmě utáhne a třeba i líp, ale asi je i těm pomalejším jasné, že při dané ceně nemůže hoster dodat neomezeně silný stroj.

Dokud neznáte konfiguraci daného stroje, aby se dalo posoudit, jak dobře nebo špatně se jeho výkon využívá, vůbec o tom nemluvte, protože to je diskuse úplně o ničem.
Himsa
Profil *
Vidim, ze tu u FLYWEBu asi nikdo nehostoval a nehostuje, takze mi asi ani nikdo nerekne jake to tam bylo/je... ****
Parafín
Profil *
Himsa: ačkoli je to rada nerada, nejlepší vážně je si to vyzkoušet sám.
Jindra Holý
Profil
2Himsa: pripadne neni vuebc zadny problem skontaktovat jejich klienty a sam se jich optat, jak jsou s hostingem spokojeni.....nic na tom neni.....
Dolphi
Profil
Trapně ocituji sám sebe..

Výpadky bývávaly, nyní neregistruji, podpora reaguje celkem briskně a ochotně. Co se týče administrace, je celkem chudá oproti konkurenci (ftp, dtb, maily - spamassassin, domeny tretiho radu, awstats), .htaccess na pozadani (z adresare, neni nutne zapis do httpd.conf), cron na pozadani, logy neposkytuji. Myslim, ze je na vyber PHP 4.4.2 a nejaka 5, MySQL 4.1.11.
Himsa
Profil *
2 Dolphi: Sry, tvuj prispevek jsem cetl, jen sem myslel ze napise jeste nekdo... ale THX!
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0