« 1 2 »
Autor Zpráva
pajkus
Profil *
Máte někdo zkušenosti s PROFITUXem?
folwik
Profil *
jasně ... já jsem s nim velmi spokojený ... téměř žádné výpadky ... 300MB ... zatím jsem s tim neměl problém ...
rozhodně lepší než IC nebo WZ
souki
Profil
mám u něj dvě placené domény a maximální spokojenost. Akorát by mohli konečně i na placeném upgradovat na php 5
jirista
Profil
jojo.. sice php 5 nepotrebuju, ale trochu me stve, ze na neplacenem je a na placenem je. Nejlepší zkušenosti!
klokyn
Profil
Profitux je fajn. A predtým ako zaviedol reklamnú lištu pri freehostingu bol ešte lepší ;-)
jirista
Profil
uznej, ze za ty podminky a skoro zadne vypadky si tu listu zaslouzi :)
Acci
Profil
ze na neplacenem je a na placenem je
Takže je všude ;)
Ale je mi taky divné, spíše bych čekal opak. Mnoho aplikací bude brzo nebo již vyžaduje výhradně PHP 5.
souki
Profil
já jim psal a bylo mi řečeno, že se přechod na PHP 5 určitě chystá, ale ne v nejbližší době. Takže je to parádní hosting, ale zase musím hledat jinde :(
Hua
Profil *
Tak sorry, ale savana nabizi za stejny peniz 6x vice prostoru, lepsi administraci, nastaveni stranek 403,404,500 atd primo v administraci, CRON primo v administraci, register globals primo v administraci. Ma PHP5, MySQL5, vcetne tedy 4rkovy rad.
A dnes dokonce rozjeli SUBVERSION, coz se mi jako programatorovi hodi uplne bombasticky. (opet vse pres administraci)
souki
Profil
Hua
to je free nebo placená verze?
Hua
Profil *
Aha, tys chtel free, tak s free nemam zkusenosti :)
DJ Miky
Profil
Hua
Profitux nabízí 3+GB (garance 3 GB, podle situace i více), Savana 3100 MB...

nastaveni stranek 403,404,500 atd
Profitux taky.

CRON
Profitux taky.

register globals
Profitux taky.
souki
Profil
Hua
já myslel právě placený a tam máš neomezený prostor, neomezený počet databází, neomezený traffic.....
na malé a středně velké weby ideální.... ale na savanu se budu muset taky podívat, když o tom všichni pořád básní
Hua
Profil *
DJMIKY: ty asi nectes...CRON neumi v administraci, REGISTER GLOBALS musis pres htacces, coz zas takovy problem nenu.
Nema webdav a subversion. Nechapou ten pocet domen. 953 uvadi profitux, registrator uvadi 120, jasne, jsou to jen CZ, ale COM atd nema o tolik vic, vetisnou je to 50/50 u hostingu, jak jsem tak koukal. Takze ze by pocital i subdomeny?
DJ Miky
Profil
Hua
953 uvadi profitux, registrator uvadi 120

Jsou to jen CZ a taky jen ty, které registroval přímo Profitux - spousta lidí si k PFT doménu jen převede - a registrátor to nezapočítá...
souki
Profil
953 uvadi profitux, registrator uvadi 120
PFT domény neregistruje.... já tam mám dvě a ani jednu mi neregistrovali
Hua
Profil *
souki: pozor, pokud mas maly webik, o kterym pises, tak prave proto bych si dal pozor na nabidku hostingu, ktere berou vsechny zakazniky. Protoze slovo neomezene znamena v preklady systemaka "dokud to nespadne". Proste na stabndartni web ti staci mesicni treaffik do 5 GB, vic urcite neudelas, neomezeny pocet DB, kolik jich asi pro maly webik potrevujes? 1 - 2 ? Neomezeny prostor take nic neresi pro tvuj maly webik. :) Proste to, ze nekdo UMI merit TO a TAMTO je zarukou toho, ze to ma dobre technicky resene. Pokud tam vladne anarchie v tom, z enic nemeri, nic nepocitaji, tak nato bych dal pzoor, vede to k problemum. A stredne velky web je co? 100 MB? Nebo 5 GB? :) Obez si myslim, ze maly web je tak do 5 MB, stredne velky tak do 50 MB, velky uz nad tech 100 MB a kdo ma vetsi web jak 300 MB, uz tam ma hodne veci ke stazeni, jako PDF katalogy, obrazky svbych praci a reference atd. Ono totiz v popisu vypis, ze je limit nejaky traffic ma jednu desne velkou vyhodu. Ze totiz odrazuje zakanziky, kteri prave pres svuj web stosuji ruzna Pcka, softy atd, protoz eby jim traffic za par dnu skoncil. Musis do brat tak, ze to neomezuje tebe, ale omezuje JE.
Hua
Profil *
Souki: jasny s tim pcoitanim je trabl, a nemusis je registrovat, to ej jedno kde kdo jak, to byl jen postreh.
Hua
Profil *
DJMIKY: pokud se zmeni na platce, tak zapocitava.
souki
Profil
Hua
to je mi jasný... já tam dávám jen malý věci právě proto, že mám jistotu, že to hlídají... je to prostě hosting s rodinou atmosférou... ale velký projekt bych tam asi nedal....
Hua
Profil *
Ale kam bys ho nedal? kdo co hlida? To ze to neni omezene znamena, ze to nehlidaji, neumeji to.
Hua
Profil *
souki: jak s epozna hosting s rodinou atmosferou? Co to je za ukrutnej vyraz? To jezdite spolu na vikendy? :)))))
souki
Profil
Hua
to znamená, že když něco chceš, tak ti to mile rádi zaříděj :) A nemaj u toho kecy... já u nich mám jen dvě domény a to jen proto, že mě docela potěšili s free verzí, kde jsem nějakou dobu byl =)
Hua
Profil *
malo zakazniku=vice casu a trpelivosti s otravama :)
jirista
Profil
hahaha... Hua je zřejmě ze savany nebo tak, protože profitutux je nejlepší hosting, na který jsem zatím přišel. Žádné výpadky a o cokoliv si řeknu, tak je do 9 minut zařízené. Mám tam taky dvě domény, ale obě registrované u Forpsi - P.E.S. Consulting - tzn., že to zvedá počet domén u Forpsi, ale ne u profituxu, který ty domény hostuje. Pořád je tu Huo nepošpiňuj!
Salc
Profil *
Ale kam bys ho nedal? kdo co hlida? To ze to neni omezene znamena, ze to nehlidaji, neumeji to.

Hua: a odkud ty si? To, ze nekdo neco neomezuje jeste neznamena, ze to nehlida a uz vubec ne ze to neumi...bez pomlouvat nekoho jinyho a ne toho o kom nic nevis, dik ;)
Hua
Profil *
Ok, radsi toho necham, pan majitel prisel oponovat a jeho nochsled. Profitux je desnej a nazor nezmenim. To ze reaguji do 9ti minut, to ej hezke. Jakpak jste to tak hezky zmeril pane majiteli profituxu? :) Nebo z eby zakaznik mel v rukach stopky? Uplne jasne promo prispevky. Radsi si kupte nekde reklamu panove.
jirista
Profil
HUA
koukam, ze v kazdym prispevku porad nekoho pospinujes.. Malé děcka se rádi schovávají za anonymitu internetu
Salc
Profil *
hua: co to zas meles :o)) jakej majitel, jakej nochsled :D tvoje komplexy bych nechtel mit, to musi bejt hroznej zivot ;) no nic, nebudu tu flamovat :)
DJ Miky
Profil
Hua
Proč podle tebe nemůže existovat kvalitní hosting s rychlou technickou podporou?
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0