Autor Zpráva
ronnie
Profil
Existuje moznost mit dve domeny pro jeden hosting? Nemyslim alias domeny. Shanim nejaky profesionalni webhosting na ceskem netu, zadny tarif se mi ale nelibi, nabizi mi vetsinou prilis mnoho mista, ktere nedokazu vyuzit pro jeden web. A tomu je odpovidajici cena. Proto me napadlo, ze bych si koupil prostor cca 2000 MB a provozoval na nem vice druhu stranek (weblog, tridni stranky ap.), existuje nekde tato moznost?
mat
Profil
no ale nešlo by to takhle: jedna doména, třeba ronnie.cz a pod ní mít subdomény? Třeba weblog.ronnie.cz, skolnistranky.ronnie.cz?
lukysy
Profil
mat No to říká že právě nechce... :o) Taky by mě to zajímalo...
mat
Profil
No to říká že právě nechce - kde to říká, já to tam nevidím, já tam vidím, že nechce alias domény...:)
Martin Kuželka
Profil
Někteří webhosteři toto nabízejí např. pro 25 domén, ale cena není nikterak zajímavá. Být na tvém místě, objednal bych si normálně 2 hostingy.
Anonymní
Profil *
No nejak by to slo. Bylo by akorat nutne koupit hosting, nakoupit aliasy a nechat je presmerovat na onen hosting.
Ted mame vice domen odkazovanych na jednu stranku. Tahle stranka by mela zjistovat z jake domeny uzivatel prichazi a v zavislosti na tom mu predavat obsah (presmerovat na stranku). To by vyresilo jen jeden problem. Dale bychom se asi stejne pohybovali v ramci subdomen.
Ja jsem uvazoval o podobnem principu a jako hlavni domenu jsem si koupil docela universalni domenu eye.cz. Jen posledni dobou nemam cas na ni nic delat.
Matěj Kloubek
Profil *
Presne jak psali ostatni. Muzete nakoupit vice domen a ty presmerovat na subdomeny, ktere budete mit na jedne domene. Budete tak platit jeden hosting a muzete mit nekolik stranek, ale zase musite platit za domeny obnovovaci poplatky. Nebo mit pouze jednu domenu a k ni subdomeny. Na Českém hostingu nabizime neomezene subdomen v cene programu. Presmerovani je zpoplatneno jednorazove viz cenik.
Anonymní
Profil *
My hostujeme u Gringo.cz. U nasich dvou domen pouzivame jeden hostingovy program (500MB pro data) a prostor pro tyto domeny jsme si rozdelili, jak jsme potrebovali. Vse zalezi pouze na domluve s administratory.
j.g.
Profil *
Na www.chcihosting.cz mi nahostovali dve domeny za cenu jednoho hostingu. Jsem plne spokojen.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Pokud máte na mysli, že chcete více domén 2. řádu a ty nasměrovat na různé adresáře ve svém hostingu, tak u nás na http://hosting.blueboard.cz to není po osobní domluvě žádný problém.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0