Autor Zpráva
Keilew
Profil *
Ahoj, už pár dní surfuju a surfuju a surfuju a pořád nemůžu najít hosting s JSP a PHP5, co nemá v názvu slovo "pípni" a stojí kolem litra za rok (s koncovkou .net)... Existuje vůbec takový?:-( PHP5 jsem našel přehršel, doporučujete třeba savanu apod., ale to JSP hledat kde?
Díky předem za pomoc. Keilew
Keilew
Profil *
Jo a place4u.cz má jen PHP4:-((
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Keilew
Všichni klienti u place4u.cz, jenž nemají Zope Plone Hosting, přechází nyní pod G-Hosting.cz. Od srpna budeme nabízet i JPS hosting. Cenu však zatím nevím, do tisícovky za rok to ale asi nebude.
Keilew
Profil *
Od srpna budeme nabízet i JSP hosting. Cenu však zatím nevím, do tisícovky za rok to ale asi nebude.
Jestli to dobře chápu, tak tam pracujete nebo to dokonce vedete;-) Jestli můžu doporučovat, dejte JSP i levným variantám. Mě se zdá hodně progresivní. JDK a všechny produkty Netbeans počínaje jsou zdarma a třeba srovnání JSP s PHP dopadá jasně pro JSP. Jeho další síla je skutečnost, že ortodoxní programátoři v Javě nemají moc práce s tím přejít na JSP... vlastně skoro žádnou:-) Proč se teda učit další specifický jazyk PHP? Jediná nevýhoda JSP je, že se na něj ve velkým dlabe... Myslím, že provider, který ho zařadí, si docela šplhne u džavistů, i když otázkou je, kolik nás vlastně je...;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0