« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Karel Dvořák 1980
Profil
Tak jsem se taky zaregistroval teď jakpsatweb sleduju už dlouho, ale nechápu tuhle sálodlouhou diskuzi, mě se líbí jak se tady smotaly všechny hostingy pokupě, každej kdo někde hostuje si tady vypíchnul to svoje nej
Martin Kuželka
Profil
Pro ostatní diskutující mám takovou drobnou poznámku: Karel Dvořák 1980 a Jirka12 mají stejnou IP adresu...
Chamurappi
Profil
Reaguji mimo téma na zimmiho:
Spíše diakritika.

Poslední dobou je kategorie hostingů dost konfliktní. Občas to vypadá, jako by poskytovatelé hostingu během pracovní doby přišli sem na fórum, slušně pozdravili, představili se, vychválili své služby, nabídli všechno možné i nemožné... a po skončení pracovní doby rychle doběhli domu, oblékli se do anonymní přezdívky, hulvátského vystupování a šli rovněž sem, tentokrát „nenápadně“ za každou cenu poplivat konkurenci.
Karel Dvořák 1980
Profil
To je hustý co :-)))))) pane Kuželko a jaký preferujete vy hosting :-))))) Víte co radši to celý smažte, bylo by to nejlepší
DJ Miky
Profil
Karel Dvořák 1980
Proč to mazat?
Dero
Profil
Karel Dvořák 1980: Kdepak mazat, budeme jen rádi, když to zůstane - pro ilustraci, ať si každý udělá svůj závěr.

To je hustý, co?
Jirka12
Profil
Víte že pane Chamurappi máte pravdu? Já sem chodím mimo pracovní dobu, vše jsem psal mimo pracovní dobu nemyslíte, že kdybych dělal marketing asi bych neměl nic jinýho za úkol než tady být přes den a hlídat, kdy jsem začal psát večer tak co? Ale je to stejnak fuk, já už na celý tohle forum kašlu, jedna velká reklama jo ale když někdo něco pochválí začne se to tady na něj sypat, jen tak dál, to jsme to dopracovaly asi zpět ke komunismu ne, názora a šup do basy
Jirka12
Profil
Jasnačka to ať si udělá, kdo tady napsal objektivní názor, kdo tady z Vás byl na tom hostingu a napsal jsou to ******** a nejede to??????????????????????? Fakt trubky z dalších hostingů se brání, není tady pan Kaluža, že by jste se sešly všicí
zimmi
Profil
Chamurappi: Ne ne, myslel jsem interpunkční znaménka.

Jirka12: Opravdu bys ty posty nemohl slučovat?

Dero: Prosíme tohoto uživatele, aby nebyl sarkastický vůči novým uživatelům :o) :-P.
Jirka12
Profil
Dobře budu promiň, mě štve to obviňování :-(
Jirka12
Profil
Teď nechápu Dera? Ale to je jedno, mě nevadí když mi tady někdo bude nadávat na něco co zná, víš co kup si auto, když bude špatný dáš špatný reference když dobrý dáš dobrý když ho nemáš nemůžeš reference dát :-) no ale já jsem ´jen ubožák co má střední pardon že žiju
Dero
Profil
Jirka12
no ale já jsem ´jen ubožák co má střední pardon že žiju

Já ještě nemám ani tu střední. Lepší je se nad internetem prostě nerozčilovat.
Jirka12
Profil
To je fakt Dero :-) prdím na to, jen je mi líto, že jsem sem vůbec psal takhle jsem je spíš poškodil
jirista1
Profil *
fešné.. http://www.jaknaweb.com/ukazuj.php?f=1&i=74621&t=74621
taky tvoje prace?
Jirka12
Profil
Tak to fakt neni moje práce :-)))))))))))) nedal jsi to tam náhodou Ty, napište správci o IP ne ať se přesvědčíte, mě už to fakt štve se tad štvát, zavírám tuhle stránku a kašlu na to udavte se svými hostingy :-))))))))))) já mám rád ten svůj a Vy si dělejte co chcete, sbohem jakpsatweb objektivní forum to fakt jo :-))))) i když to forum za to nemůže, ale je tady moc velká kumulace lidí z hostingů :-))
jirista1
Profil *
taky jsi v sekci o hostingu! tak se nediv. Nejdriv si precti, kam lezes!
jo a ja bych tady taky moh psat vsude, ze ten aten hosting je nejlepsi a mam na nem velkej projekt a nic... rozhlédni se
jirista1
Profil *
taky jsi v sekci o hostingu! tak se nediv. Nejdriv si precti, kam lezes!
jo a ja bych tady taky moh psat vsude, ze ten aten hosting je nejlepsi a mam na nem velkej projekt a nic... rozhlédni se
jirista1
Profil *
taky jsi v sekci o hostingu! tak se nediv. Nejdriv si precti, kam lezes!
jo a ja bych tady taky moh psat vsude, ze ten aten hosting je nejlepsi a mam na nem velkej projekt a nic... rozhlédni se
jirista1
Profil *
pardonas
Fishbond
Profil *
Mno pánové, musím vám všem říci, že když už nic, tak sem se u této diskuze nesmírně pobavil :) a smekám před vámi ... díky moc :)

P.S. Probrali ste opravdu všechno co ste mohli ;) jak se říká "bohatá diskuze" a na závěr si prostě neodpustím mou oblíbenou citaci z moudré knihy:

Přesvědčte druhého, že nápad vznikl v jeho hlavě. /Dale Carnegie/ :)

Přeji pěkný den
Black
Profil *
Sem pisi uz jen majitele hostingu a vydavaji se za nekoho jineho a lide se bavi.
jirista1
Profil *
přesně tak, ještě, že hosting nemam :-) Kdo z vás mi věří?
jirista1
Profil *
přesně tak, ještě, že hosting nemam :-) Kdo z vás mi věří?
Gekon
Profil
jirista1
Musíš všechno postovat pětkrát? Kvůli tobě mám moc dlouhé intervaly mezi záchvaty smíchu.
jirista1
Profil *
sorry, ale posledni dobou (2), co jsem stratil heslo mi tu jde vsechno hrozne pomalu
Janička
Profil *
Tak ještě abych tady napravila reputaci českým webům které jste tady skoro všichni pomlouvali, hostuji u nich asi 14 dní a jsem naprosto spokojená s veškerými službami včetně jejich přístupu. Doufám, že se teď tady na mě nenahrne snůška nadávek.
Zdeněk 01
Profil *
Po důkladném přečtení tohoto fora jsem se rozhodl vyzkoušet tento hosting, zde jsou moje postřehy:
1) Dne 6.8. jsem si ho zaregistroval a převod uskutečnil v rámci České spořitelny, tzn. že k převodu peněz na jejich účet došlo ten den, ráno jsem úhradu provedl a druhý den mi doména .eu fungovala

2) Po 3 dnech dorazila faktura

3) 11. 8. potřeboval jsem drobou technickou pomoc, která jak se později zjistilo byla zapříčiněna mou chybou, kontaktoval jsem mailem technickou podporu v 21.10 cca za několik minut jsem měl zpátky odpověď.

Suma sumárum musím říci, že zde nevidím problém, pro testování používám kyblsoft.cz a zatím stále 100% chtěl jsem Vás požádat také pokud tento systém není přesný zda nevíte o něčem přesnějším. Pokud by byl problém budu Vás samozřejmě informovat.
tomi
Profil *
Dobrý deň,

Skúsenosť zo Slovenska: mám 2 domény hostované u jedného z aliasov daného providera uz zo 5 rokov (webdomena.sk). Doteraz bolo všetko vcelku OK (nič som od nich nepotreboval, len aby bežala prevádzka). Tento rok sa vyskytli tieto incidenty:

1. Bez upozornenia updatovali PHP na verziu 4.4 a aplikácia na mojej stránke prestala fungovať (kvôli MVC knižnici Mojavi). Toto sa v produkčných systémoch u serióznych providerov nerobí.

2. Svojvolne zrušili alias na doménu odvolávajúc sa na svoje obchodné prvidlá. Nakoniec priznali, že v pravidlách o zákaze aliasov nie je ani slovo a dokonca služba, ktorú som si zaplatil (Maximum), explicitne umožňuje použiť až 5 aliasov. Takto jedna moja stránka vypadla na týždeň a ešte stále sa s nimi doťahujem, aby chybu opravili. Ako odpoveď dostávam len arogantné e-maily. Vydieranim sa snažia vnúťit mi službu, ktorú nepotrebujem (potrebujem totiž uviesť stránku čo najskorej do prevadzky).

3. Svojvolne - bez objednávky - mi zaviedli novú službu a poslali fakturu - no a samozrejme mi tým zase odstrelili stránku..

SUMÁR: Celkovo bol od januára tohto roka výpadok u nich hostovanej stránky 7 dní. QoS si viete zrátať sami - je dosť vzdialené od deklarovaných 100% a isto nestačí na vážne projekty.
Ak si poviete, že pre Vašu stránku to hádam stačí, skúste vziať ešte pri rozhodovaní v úvahu firemnú kultúru vyznačujúcu sa aroganciou voči zákazníkovi a ignorovaním obchodných podmienok služieb, ktoré poskytujú.
Jiří Šuhájek
Profil
Dobrý den,
můžete mi napsat třeba mailem vaší doménu, nebo mi napsat oč šlo? Rád bych prověřil zda nejde pouze o pomluvu konkurence. Pokud půjde o pravidvé informace požádám administrátory ať se k tomu někdo vyjádří. Je zajímavé, že jste první kdo se na internetu k něčemu takovému vyjádřil, já se snažil projít veškerá fora na Slovensku a nikde jsem na žádné problémy s Tripsoftem nenarazil a že zrovna tady kde je velké konkurence najednou příspěvek vyskočí. Nyní je tady celkem dost firem které využívají alias i pro několik domén a nikdy se nestalo že by byly odstřihnuty a faktura za novou službu no nevím to by mě zajímalo oč šlo, ale bez objednávky, že by Vám někdo zaslal fakturu to jste si možná spletl s někým jiným fatury dostáváte za hosting a doménu zajímalo by mě zač Vám faktura přišla. Netvrdím že byla chyba na Vaší straně, ale možná to tak být mohlo, nevím oč se jedná protože jak jsem již psal o žádném problému nevím, proto mi prosím zašlete bližší údaje ať to mohu prověřit.
Jiří Šuhájek
Profil
Tak vzhledem k tomu, že jste se neozval beru to jako jasné. Samozřejmě věřím, že lidi tady v diskuzi si neověřují informace jen podle fora, ale pokud hledají hosting tak využívají vyhledávače, čtou recenze, zkuste třeba chvilku googlovat a uvidíte jak na tom celkově Tripsoft je, v diskuzích není slovo arogance které jste použil Vy je tam pravý opak. Když to vezmete hostuje zde spousta studentů a dalších lidí a tato komunita pokud je s něčím nespokojena dá to hlasitě najevo naštěstí se toto nestává a tak to vypovídá o tom, že tento hosting není o jednom člověku a o špatném přístupu, v případě že jak píšete by někdo zasílal neoprávněné faktury asi už by u hostingu nikdo nezůstal.
« 1 2 3 4 5 6 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0