« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Anonym444
Profil *
Ivan Pekarovič: AK tvrdite o tom kupovani domen, tak mi to pride ako uplna loz, uz nejednu domenu som videl, ktora bola vami takto kupena, zrejme ste cakali, ze si ju niekto vezme od vas spat s tym, ze si u vas zaplati hosting a domenu. Nenutte ma to hladat, nemam na to teraz cas, ale poznam stretko.sk a hojko.sk, tie boli u vas, sluzili viacmenej na spam. Vid: http://www.google.com/search?q=hojko.sk&hl=sk&lr=&start=120&sa=N alebo http://www.google.com/search?q=stretko.sk&hl=sk&lr=&start=120&sa=N ;)

"Svojim zákazníkom garantujeme 100-percentnú dostupnosť serverov. To je latka nasadená tak vysoko, že ju už žiadny náš konkurent nemôže preskočiť." - toto si robite srandu? Ja myslim, ze ano, pretoze na tomto mi neostava ine ako sa zasmiat.

Vasa minimalna konfiguracia serverov: "dvojprocesorové dosky, Pentium III 800 MHz a vyššie, 2 x 40 GB HDD, RAID, 1024 MB DRAM a viac" - s tymto mozete ist tak ovce past alebo to nechat ako DNS, respektive postovy server, pripadne ho mozete pouzivat na generovanie spamu pre reklamu.

"Nových zákazníkov umiestňujeme výhradne na nové servery. Konfigurácia najnovších serverov je Pentium IV 3.2 GHz, 2 x 250 GB HDD, 2 GB RIMM." - Toto su co za servre? Domam mam lepsiu konfiguraciu a ked skusam narocnejsie webove aplikacie, pracu s MySQL databazou a podobne, tak uz to vidim na vytazeni PC. Vy pouziva 250GB SATA disky? Neuprednostujete 10K alebo 15K RPM disky, ktore su spolahlivejsie a pre databazu podstatne vykonnejsie? Neviem si predstavit server, na ktorom bezi 300 webov, vyuzivaju MySQL databazu a vsetko bezi na dvoch sata diskov v poli, ved to musi ist otrasne!

Vy a Vas hosting by som v klude prirovnak ku kvalite jedneho hostingu, ktory ma nazov ako jedno zlte ovocie z teplych krajin v tvare podobajucemu sa trochu na bumerang. Zacina sa na B a konci n, je to cesky hosting a majitelom je R.K.
JanoF
Profil
Ivan Pekarovič tak po tomto vasom prispevku sa mozem veselo smiat :))) uz nemate ziadne slova tak tu vytahujete moju skolu, ktora ani nesuvisi s vasim hostingom, uz urcite sondujete satelity a zistujete informacie kto som, kde zijem, ako sa obliekam, co robievam, co jedavam, cislo topanok, spodneho pradla a pod ine veci. :) je to dost humorne, ale mozeme v tom dalej pokracovat, tieto informacie vam mozem podat aj bez vasej sondaze :)

Mimochodom neviem kde uvadzam ze som jednotka? Co ma spolocna internetova reklama so zas*anymi tahmi podnikatelov na potencionalnych zakaznikov? :) podnikanie s internetovov reklamou je dost vseobecny pojem si myslim, cize radsej prekrucate vsetko co sa len da, ale prosim, takto si uzivatelia aspon na tomto fore vsetko vsimnu. Myslim ze to proste nedokazete ustat a jednoducho ste presvedceny ze vy ste ten borec na slovenskej pode. Ja si to nemyslim a vase tvrdenia mi to nikdy nevyvratia :p)

PS: mozem ak chcete zacat aj ja si robit posmech z vas, ale myslim ze by to bolo zbytocne, postacuje uplne nato tato tema, kedze sa oto ako vidim snazite vy :)


//Edit: ako pozeram na prispevok nadomnou, tak asi niesom jediny slahnuty studak, alebo pracant ktoremu sef vsetko dovoli, dalsi clovek sa ukazal a este k tomu dodal aj nejake materialy :D myslim ze ochvilu sa ich tu zjavi ovela viac. Je to asi len otazka casu...

//Edit2: este dodam ze ako vidim vas posledny prispevok tak viacej verim tomu ze vy ste sa vyhrazali ako firma tomu uzivatelovi tomi ako on vam, uz len podla toho co pisete :) ale je to len moj dohad, kto viem mozno na 15 strane aj ktomu dojde ze tomu naozaj tak bolo, to by sa tu ale musel uzivatel tomi ukazat...moznoze ma uz z vas strach, co je normalne, predsa len este by sa preriekol a dosiel o hosting a o peniaze, kazdy ma svoje praktiky na riesenie problemov....

//Edit3: este ma napadlo, taketo diskusie na neutralnom poli a nie na poli webhosterov si myslim ze su dobre, takto tu nevznika aspon ziadna zaprasena cenzsura zo strany hosterov....

//Edit4: pre mensie podpichnutie http://www.inet.sk/forum/1655/tripsoft-nasa-uspesnost-pri-registracii- uvolnenych-domen-je-60 cize moj nazor nieje jediny nazor nejakeho zakomplexovaneho studaka ktory si mysli ze je jednotka ;)
A myslim ze pri trosku viac par sekundovom hladani, by som nasiel toho plny web, cize mi tu nepiste rozpravocky...cize radsej tuto krasnu a veselu diskusiu mozme aj ukoncit, lebo nema cenu, ale na druhu stranu rad sa dalej budem bavit, takze je to na vas :-)
PS(edit4) este ze som ja ta Jednotka, co :D a clovek ktory chce pracovat v oblasti internetovej reklamy a ma otom sajn, co :) vecsina co som tu napisal sa stotoznuje aj s komentrami ktore su prosim pekne 2 roky stare, cize to je co povedat, cize to nieje ziadna novinka a preto sem nikto iny asi neprispeva, lebo to uz nema asi ani zmysel :D
Ivan Pekarovič
Profil *
Anonym444
Konečne niečo konkrétne. Doména stretko.sk je registrovaná iným držiteľom aj registrátorom, na našich serveroch nebola nikdy prevádzkovaná. Doména hojko.sk nie je registrovaná vôbec a tiež nebola nikdy na našich serveroch. Tie odkazy z google nechápem, neviem, čo nimi chcete povedať. Keď tak vysvetlite.

Možno by ste sa čudovali, ale ten PIII 800 MHz napríklad na sekundárny DNS server bohate stačí. Ak sa chcete pochváliť, že máte doma lepšiu konfiguráciu, ako sú tie naše nové servery, tak sa pokojne pochváľte, webhosting za stovku nikde nebeží na serveroch, ktoré po dvoch rokoch prevádzky kupuje NASA a počíta na nich trajektórie planét. Ide o výkonovo bežné počítače, iba z overených komponentov, oproti profi triede 3-krát lacnejšie, no dostatočne spoľahlivé na to, na čo sú používané.

Prirovnanie k Banánu nemôžem komentovať, nikdy som u nich nemal zriadený hosting, nemám s čím porovnávať.

JanoF
Začali ste tuším s 27-minútovou aktualizáciou hesla, ale už sa pomaličky vyfarbujete. Ako keď hodíte nasvietenú fotku do vývojky. Nemusím si z Vás robiť posmech, úplne stačí citovať Vaše vety. Či ste, citujem, "jediný šľahnutý študák" alebo nie, k tomu sa zodpovedne vyjadriť nemôžem. Snáď keby nám majiteľ tohto webu poskytol IP-čku odosielateľa toho Anonym444 príspevku, tak by sa dalo povedať s väčšou pravdepodobnosťou, či ste sám, alebo ste dvaja.

Ten článok na inete samozrejme poznám aj s diskusiou, uberala sa v podobnom duchu ako táto. Tých ľudí (boli dvaja z jednej firmy, len vystupovali pod viacerými nickmi) neskonale žralo, že sme boli rýchlejší ako oni, keď sa v pamätnom roku 2004 uvoľnovali nepremigrované domény. Žerie ich to dodnes, kde môžu, tam to spomenú. Vás teraz žerie niečo iné, ešte neviem čo, ale kvalita nášho webhostingu poskytovaného Vášmu priateľovi to evidentne nie je. Počkajme si, v tej vývojke už plávate, ešte chvíľu, a môžeme Vás prehodiť do ustaľovača.
JanoF
Profil
Ivan Pekarovič: myslim ze by ste sa dozvedeli ze sme dvaja resp uz 3ja, popripade ak si pozriete odkaz vyssie napisany tak by som tipol na vecsi pocet ludi, ale predsa len ta diskusia je uz starsia ale obrazok si tam moze tiez spravit kazdy sam a nemyslim ze sa zrazu naslo xy ludi ktory chcu spinit nejaku firmu. A vasa pravdepodobnost mi je ukradnuta, ja sa nehambim a nepotrebujem sa skryvat za anonymne nicky ;) Vy mozno taketo veci praktikujete ale ja nie, premna nieco take nieje dolezite.

Ani sa nedivim ze ten clanok poznate, kedze tam je asi vas rozhovor, moc som to necital ak mam pravdu povedat lebo ma to ani trochu nezaujima, urcite cely den len sondujete internet a sledujete diskusie kde sa kadi na vasu firmu a potom to tam obhajujete, ze nic z toho nieje pravda a ze vas stale niekto spini, co?

Co by ste chceli pocut ze ma zere? :D vasa firma? vy? vase praktiky? mozno vas pocet domen, co? tipujte, mozno uhadnete, mozno som naozaj majitelom nejakej inej hostingovej firmy a proste sa snazim spinit konkurenciu, ale ak si precitate moj prvy ci druhy prispevok tak mozno pochopite co ma zere. Proste vas zere len to ze ked sa najde negativum na vasu spolocnost tak jednoducho to neviete ustat, najradsej by ste boli aby vsade kde je spomenuta vasa firma boli len dobrosrdecne pozdravi a pozehnania nech je takych ludi viac a viac na slovensku, nemam pravdu? :)

Co sa tyka znameho tak kebyste citali tuto diskusiu celu a nie len medzi riadkami, zistite ze som sa zapojil len skrz toho do tejto diskusie ze som pred casom tento hosting testoval, resp skusal a jednoducho ma ani z jednej strany neoslnil, ci uz pripojenie na ftp, ci administracia, ci rychlost alebo uz tolko omielana zmena hesla do db.

//Edit: co sa tyka hojko.sk tak o tejto som vedel aj ja, kedze uz je spomenuta tak moze byt prezradena :D a nevravte mi ze o nej nic neviete ;) pozeral som si kto je vlastnikom a vlastnikom donedavna bol IPEK-0001 a myslim ze toto je vase, nie? :) takze akurat sa vyfarbujete vy ;) ja nemam uz slov, je len vidno ze klamstva zatial idu z vasej strany
Aby si niekto nemyslel ze si tu vymyslam a pan Ivan P. aby ma tu nezacal obvinovat z niecoho tak tu je dokaz http://209.85.135.104/search?q=cache:1sFFoHYKmfUJ:www.link.sk/domains. php%3Fsearchq%3Dregex:H*%26zac%3D1580+IPEK-0001+hojko.sk&hl=sk&gl=sk&c t=clnk&cd=1 este ze tu mame mr. googla ktory vidi vsetko ;)
Aby sa nepovedalo ze to mam len z jedneho zdroja a nemusi to by pravda tak dalej http://209.85.135.104/search?q=cache:WMsfPl-a4pgJ:www.owebu.cz/domena. php%3Fq%3Dhojko.sk.sk+IPEK-0001+hojko.sk&hl=sk&gl=sk&ct=clnk&cd=2
http://209.85.135.104/search?q=cache:s-r84XJP0c0J:www.sk-domeny.sk/web /expire.php%3Fdomold%3Dhojko.sk%26PHPSESSID%3D48c1ef1540e0cc702326d36c 04690b02+IPEK-0001+hojko.sk&hl=sk&gl=sk&ct=clnk&cd=4
http://209.85.135.104/search?q=cache:JtxmZzZNPaAJ:www.megahosting.sk/w eb/expire.php%3Fdomold%3Dhojko.sk%26PHPSESSID%3Dd0447a32bc36db04331c8e e80192beb7+IPEK-0001+hojko.sk&hl=sk&gl=sk&ct=clnk&cd=5
Nasiel by som ich viacej ale nebavi ma zahadzovat sa s takymito blbostami.

Cize moj nazor urcite nezmenite a ja po tomto klamstve uz diskusiu ukoncujem, obrazok som si spravil a myslim ze si ju spravia mozno aj ostatny, to uz nechame predsa len na nich :)

Prajem pekny a nicim neruseny vecer pan Ivan P.
Ivan Pekarovič
Profil *
JanoF
Chvalabohu, nemám čas sondovať, kde čo kto píše do fór, môžete skúsiť sám pohľadať moje reakcie vo fórach, ale za posledný rok som sa vyjadroval na takýchto fórach možno raz okrem tohto (nepamätám sa). Napísal mi pán Šuhájek, že pravdepodobne nejaká konkurencia napísala o mojej firme dosť škaredý príspevok. To bol ten tomi a nebola to konkurencia, ale zákazník, a boli tam napísané tak nehorázne veci, že som musel zareagovať. No a ďalej to už poznáte.

Váš názor určite nezmením, máte právo závidieť, aj byť nešťastný z Vašich neúspechov, ak ste konkurent, ale myslím, že nie ste konkurent, to by ste vedeli o webhostingu viac než viete, ťahali ťažšie zbrane než ťaháte, a nepísali nezmysly, ktoré občas píšete. Ste len zle informovaný študent, možno je to tým, že veríte všetkému, čo si prečítate vo fórach (z toho si nič nerobte, takých ľudí je veľa), alebo je to tým, že máte nejakú nepriamu súvislosť s nejakou našou konkurenciou.

K tomu "dôkazu" - máte pravdu, že naša firma bola nedávno vlastníkom domény hojko.sk. Doména nebola, ako som už napísal predtým, nikdy prevádzkovaná na našich serveroch. Bola zaregistrovaná pre nášho zahraničného zákazníka, ktorý má u nás mimochodom zaregistrovaných niekoľko stoviek domén a používa ich väčšinou na parkovanie na sedoparkingu. Po roku ju už na ďalšie obdobie nepredĺžil, a tak expirovala.

Na vysvetlenie - zahraničné subjekty nemôžu byť držiteľmi .sk domén, preto ich registrujeme v našom mene a umožňujeme zákazníkom využívať. Vďaka tomu sme aj najväčším registrantom domén .sk, máme ich takto zaregistrovaných asi 3300. Pôsobíme ako výhradný zástupca pre .sk niekoľkých významných zahraničných registrátorov, napr. NetNames (www.netnames.sk). Ale už dosť samochvály... :-)

Pekný večer aj Vám.
JanoF
Profil
Ivan Pekarovič: jasne, ze ma take nieco nenapadlo, predsa som len obycajny studak ktory sa vsetko dozvedel z nejakych for a len tuho zavidi vas "uspech" na trhu webhostingovych sluzieb. :) jasne dost tej samochvaly.

"Doména hojko.sk nie je registrovaná vôbec a tiež nebola nikdy na našich serveroch" myslim ze toto je zbytocne rozoberat skrz toho ze uz teraz sa to urcite nedozvieme ;) cize to mozu byt len blaboly. Co sa tyka tej domeny tak parking vyzera si myslim inac, ja som na nej pocas jej fungovania videl nieco ine, cize je mi fumak co si tu budete vymyslat, je to uplne jedno teraz sa pravdu zu urcite nedovieme, mozno jedine najst nejaky kes nejakeho fulltextu ktory az tak casto tu domenu nenavstevoval, ale nemyslim si ze nieco take najdeme, cize je to uuuuuuplne sumak :) ja som dohovoril co som chcel.
Ivan Pekarovič
Profil *
JanoF No fajn, už ste v ustalovači :-) Aspoň sme sa dopracovali až k rovnici JanoF = Anonym444. To mi z tejto diskusie úplne stačí.
JanoF
Profil
Ivan Pekarovič: No a mne zasa staci Ivan Pekarovič = same blaboly ;)
Proste vy si nieco mysliste a to musi byt pravda, myslite ze som na vasej urovni? ze by som musel hrat nejake rozdvojene osobnosti? Mozem vam aj hned odpovedat, nie niesom na vasej urovni ;) nemusim sa chranit alebo podporovat ako ina osoba ;)

Inac medzi nami co je toto? http://www.domains.sk/web/expiracia.php taketo praktiky vykonava kvalitny hosting? nemyslim si :-) tak mi tu nepiste blbosti ktore pisete a snazite sa namiesto normalnych slov pisat o ustalovacoch a neviem ocom inom. Zatial som nenasiel slovensky hosting ktory robi nieco taketo okrem vasho, ale to je uz zbytocne, konverzacia je zbytocna, ak je proste clovek namysleny a frnacik ma vo vyske byvalich dvojiciek je to smutne, tak ale predsa sme na slovensku, ze :) Kazdy si kazdemu zavidi, kazdy hrabe ako sa len da, pravdy sa nikto ale nikdy nedocka, jednoducho peniaze vladnu a to je hlavne, nejake kecy nejakeho uboheho studenta, ktory po nociach nanic ine nemysli len ma v ociach zavist voci nejakemu hostingu, vobec nikoho predsa nezaujimaju a nejak si snim predsa pan Ing poradi, ze :-) Myslim ze na dnes uz mam dost, zajtra je tiez den.... :))))
Ivan Pekarovič
Profil *
JanoF
Každému priemerne inteligentnému človeku je jasné na základe toho, čo ste napísali o doméne hojko.sk, že tu vystupujete aj pod Anonym444, aj keď svoju schizofréniu popierate. Od Vás sa ani žiadny čestný postoj očakávať nedá, snažíte sa iba urážať a ubližovať.

Ten odkaz (ďakujem za ďalšiu prihrávku na smeč) je zoznam všetkých expirovaných .sk domén. Teda takých domén, ktoré boli registrované, no majitelia ich nepredĺžili na ďalšie obdobie. Tieto domény sa počas najbližších 5 týždňov môžu uvoľniť (vymazať z registra domén). Každý zákazník má možnosť si z tohto zoznamu zarezervovať doménu, ktorá sa mu páči, zaplatí bežný ročný udržiavací poplatok 580 Sk a my mu doménu zaregistrujeme, akonáhle sa uvoľní. Presne ako píšete, takéto praktiky vykonáva kvalitný poskytovateľ webhostingu ako jednu zo štandardných služieb zákazníkom.

Tie prázdne reči o peniazoch a urážky plné závisti si už naozaj nechajte pre seba, ak neviete písať o ničom rozumnejšom, nepíšte radšej o ničom (dobre mienená rada). Ja Vás neurážam, pokiaľ ste si to stále nevšimli. Meliete si dookola jednu pesničku, k tomu vždy pripíšete nejaký skvost ako teraz o tých expirovaných doménach, nemá to hlavu ani pätu, ľutujem, že som včera strávil kopec času vysvetľovaním Vašich pomýlených myšlienok, ako vidím, nemalo to žiadny zmysel, takže definitívne končím s reakciami na Vaše príspevky.
tomi
Profil *
Odpoved pre p. Jiří Šuhájek:
Priznam sa, ze som necakal taku "burku" - nemam cas zucastnovat sa for a pracujem v zahranici ako SW architekt, tak si nemozem dovolit "sediet stale na internete" ;-) Rad poslem e-mailom vsetky detaily - myslim si ale, ze tie rozsahom nepatria na forum (zial nenasiel som Vas e-mail na stranke...).

Sorry za nechcenu (ale vyziadanu) reklamu: Moje domeny su www.galati.sk a www.vanek.sk. Stranka www.galati.sk prinasa poradenstvo pre vinohradnikov a aplikaciu na riadenie ochrany vinica GALATI vitis - aplikacia je ojedinela vramci celosvetoveho internetu. Program sluzi vinohradnikom uz od roku 1992.
Sucasna verzia je uz tretia technologicka inkarnacia (DOS/C, Windows/C++, web/PHP).

Prave aplikacia GALATI vitis musi bezpodmienecne spolahlivo fungovat, inak hrozia vdaka oneskorenemu postreku milionove skody na vinohradoch, ktorych ochrana sa riesi pomocou nasho programu. Preto kvalita webhostingovej sluzby je pre nas klucova.

Nedorozumenie s poskytovatelom sluzby vzniklo vo vysvetlovani pojmu "alias".

V sluzbe, ktoru pouzivam, je predplatenych 10 aliasov. Predpokladal som, ze sa jedna o alias, ako ho pozname z internetovych standardov pre DNS. Rovnako je vysvetleny tento pojem aj na stranke providera. V obchodnych podmienkach pre sluzbu Maximum nie je ziadne obmedzenie pouzivania DNS aliasov.

5 rokov som pouzival 1 alias, aby som na tom istom fyzickom priestore mohol prevadzkovat 2 stranky. Zial interpretacia DNS aliasu webhostingovou firmou bola uposobena tak, aby bolo k pouzitiu DNS aliasu nutne kupit este dalsiu sluzbu. Kedze som nechapal, co odo mna operator sluzby chce na stranke zmenit (vdaka svojskemu vykladu technologie DNS aliasu), operator vypol alias, cim jedna z domen mala dlhsi cas vypadok (od soboty; v stredu vecer bola chyba nastavenia aliasu odstranena a vsetko uz opat funguje).

Co sa kultury komunikacie so zakaznikom tyka, myslim ze si obraz mozete urobit aj z prispevkov providera na tomto fore. Komu tento nezvykly sposob dialogu vyhovuje, odporucam vybrat si Tripsoft z Trnavy.

Ospravedlnujem sa, ze nesledujem forum kazdy den - dufam ale, ze do tyzdna si hadam najdem cas sem kuknut...
Jiří Šuhájek
Profil
Dobré ránko,
mailík na mě je suhajek@ceskeweby.cz tak mi klidně můžete cokoli zaslat budu moc rád. Tím textem jste vlastně potvrdil to co psal p. Pekarovič a já se k tomu již nebudu vyjadřovat, ani mi to nepříšluší. Co se týče bouřky která tady byla vyvolána, je to vlastně rozmluva 2 čí 3 lidí o jedné a té samé věci, proto jsem již následně nic nepsal protože to nemá význam. Jak říkám moji zákazníci jsou spokojeni a myslím, že zde jsme v čechách na Slovensku jsem vaší diskuzi nezaznamenal. Pokud by se jednalo o špatný hosting zřejmě by se potopil sám nemyslíte. Co se týče kultury komunikace se zákazníkem tak nyní nemluvím jako zástupce zprostředkovatele, ale jako fyzická osoba. Sám jsem si k Tripsoftu "přetáhl" doménu, od nás, je to už velice dlouho kdy se o žádné spolupráci neuvažovalo a vím, že ta komunikace se zákazníkem je na velice výborné úrovni. Co se týče aliasu tuto službu využilo několik firem, které mají ceskeweby a každý jí pochopil správně tak nevím kde je háček a Vy jste Vaším posledním příspěvkem vše co napsal p. Pekarovič odsouhlasil. Nevím nyní jak to platí u Vás u nás to je tak, že neznalost neomlouvám, tuším, že v takovémto případě by se s Vámi jiný hosting nebavil a odřízli by Vás hned, divím se, že to Tripsoft neudělal a ještě Vás upozorňoval, to je právě o té komunikaci. Ŕíkáte jak špatný je Tripsoft vždyť jste u nich zůstal, není to právě třeba jen proto, že ty služby jsou na vysoké úrovni a že to co jste udělal by Vám nikdo jiný neprominul? Ani za to, že jste je pomlouval Vás neodstřihli taky znám podobné hostingy, ale to se v profesionální společnosti nedělá, Vy jste zákazník. Co se týče vyjadřování v této diskuzi, asi Vám zde nikdo nebude psát, že máte pravdu a přitom je to uplně jinak, taková politika v našich zemích již nějaká léta byla. Věřím, že k nedorozumění dojít může, sám jsem si asi dvakrát přečetl špatně obchodní podmínky na netu u el. prodejny a pak jsem to rychle napravoval, ale vystavovat svojí hloupost na internetu to bych asi neudělal. Je to samozřejmě Vaše věc a budu rád když mi zašlete údaje mailem. Bohužel mojim článkům se nebere žádná váha protože to je jen TEN od nich, samozřejmě, že se vždy chytne několik lidí, kteří čekají až začne někdo někoho pomlouvat, vždyť si projděte forum ať je to jiný hosting, pokaždé když někdo napíše něco, hned se sesype pár lidí co ani nevědí o čem je řeč, ale už sypou jak je vše špatné a myslím, že se to tady řešilo snad u všech. Přeji pěný den, více už sem odpovídat také nebudu, protože je to bludný kruh.
Jinak ještě malinko doplním k těm expirujícím doménám, opět nevým jak je to u vás, ale pokud si dáte například google a zadáte seznam expirujích domén, tak tento seznam nabízí velké množství největších hostingů. Myslím, že je to velice dobrá služba zákazníkům.
JanoF
Profil
Ivan Pekarovič: ano kazdemu primitivnemu cloveku to jasne je, ale do tej kategorie spadate asi len vy ;) To ze sa domnievate ze Anonym444 som ja popripade morce na tejto stranke http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=30 814&page=3 tak to je iba vas nazor, nepiste tu za inych ludi ;)
Sam uzivatel a vas zakaznik tomi napisal "Co sa kultury komunikacie so zakaznikom tyka, myslim ze si obraz mozete urobit aj z prispevkov providera na tomto fore. Komu tento nezvykly sposob dialogu vyhovuje, odporucam vybrat si Tripsoft z Trnavy" cize si myslim ze je asi niekde nieco v neporiadku a na mojej strane problem nieje.

Domena hojko.sk mala cez 2000uip denne pre par rokmi, cize na slovensku aj celkom znama medzi "studakmi" a to by ste mozno aj mohli vediet, kedze vas zakazni a vy ako vyhradny distributor ste tuto domenu zhabali na jeho praktiky ake s touto domenou vykonaval. No normalna strana tam rozhodne nebola.
Cize neviem preco by som trebars uz tuto spominanu domenu nemal poznat, myslite ze domeny ktore len tak registrujete su tajne?
Ako ste pisali, aj posledny pocitacovy analfabet by si zisitil komu dana domena patri, resp teraz patrila.

Myslim ze uz ma tu podporili 3(samozrejme pocitajme skor len 1dneho, 2su predsa imaginarny kamarati ktorych som si podla pana Ivana P. vymyslel :DDDD) vas len tak max vas kolega, cize nevidim dovod pisat dalej s takymto panom podnikatelom ako ste vy, ja viem komunikovat aj normalne, ale s takymi ako ste vy je treba zmenit vzdy rezim komunikacie a ukazat im ze si nomozu skakat ako si skacete vy do inych. Este ze niesom vas zakaznik, uz by mi stranka urcite od vcerajska nefungovala a nasli by ste si nejaky problem :-)
Pozname ;) nebojte, zasa nieste jediny takyto podnikatel na slovensku, najde sa ich urcite viacej....

Prajem pekny a nicim neruseny den
Jiří Šuhájek
Profil
Vážený pane zařekl jsem se, že již nebudu psát, ale nemá to cenu stejně ještě doplním pan Tomi mi již napsal na mail a myslím si, že šlo přesně o nedorozumnění, když se podíváte není pravda, že za to co se zde napsalo by měl vypnutý web, nikdy by k tomu podle mě nikdo z firmy nepřistoupil, bohužel politika některých hostingů je taková a koukám, že jste ani nereagoval na to jak jsem Vám zaslal zde odkaz na to, že nabídku expirujícíh domén nabízí velké % největších hostingů nejen u nás ale i ve světě, záleží jaký použijete jazyk ve vyhledávači. Nemyslíte, ža vymýšlení stále nových a nových hloupostí je pro tuto diskuzi již nemístné. Prostě rozhodl jste se, že se Vám Tripsoft nelíbí ano tak zde nehostujte, zákazníci naší firmy a i všichni jiní co se zaregistrovali nyní u nás jsou jiného názoru. Přeji pěkný den a opravdu už se zlákat nenechám, vím, že zde napíšete opět nějaké řeči, které se zakládají jen na domněnkách, ale s klidem v srdci pokračujte, těším se až budete Vy vlastnit firmu jak budete na takovéto řeči s láskou reagovat, těším se až někdo o Vás napíše na foru nějaké řeči a Vy jim odepíšete ano máte pravdu zabalím to a jdu domu, právě to je jiná politika. Nelíbí se Vám administrace, sám jste se mohl dočíst, že se připravuje nová, i když současná mnoha lidem vyhovuje. To máte to samé jako si vezměte Windows a Linux, jedněm vyhovuje tohle druhým tohle proto má každý možnost si vše vyzkoušet a ne skočit na návnadu. Víte kdyby firmě bylo jedno co se o ní píše asi by Vám tady nikdo neodepisoval, je vidět, že i firma, která má 11000 domén nekašle na svou čest v oblasti webhostingových firem jako spousta dalších a nekašle ani na lidi, kteří jo daly svou důvěru. Můžete klidně pokračovat ve Vašem psaní. Proč tady raděj nenapíšete jak rychlé jsou reakce v odpovědích zákazníkům, jak rychlá je konektivita a další věci o kterých vůbec nevíte, proč na ceskeweby.cz fungují e-shopy a spousta dalších náročných webů zákazníků? Nevíte budete tady dále řešit přihlouplé věci, které jsou pouze řečmi, ale ne nechme toho je to bez významu, i když musím říct kam se na Vás hrabou naše báby pavlačovky :-)) myslím, že kdyby jste se zaměřil do politiky hodně by Vám to šlo. Krásný den
PS: Alespoň jsem zjistil, že jde vlastně o malý konkurenční boj: http://www.pcforum.sk/ponuka-webhostingu-websupport-sk-vt3635.html
Předpokládám, že snahou bylo zdiskreditovat České Weby, ono pomalinku ale taky co a následně se na foru čím dál tím víc bude objevovat reklama. Jinak zjistil jsem jak jste hluboce mluvil o spamu, našel jsem během chvilky diskuzi kde se ptáte na hosting a následně nikdo pod Vámi honem odpovídá název společnosti u které jste již delší dobu, no jsem rád, že se vše vysvětlilo, to víte internet tam se nic neutají.
Anonymní
Profil *
Jiří Šuhájek
Mě jen zaráží, proč v každém Vašem příspěvku píšete za někoho jiného - „zákazníci naší firmy a i všichni jiní co se zaregistrovali nyní u nás jsou jiného názoru,“ a stále znova a znova sem taháte počet zákazníků, stále dokola a dokola se vychvalujete a stále dokola úrážíte účastníky diskuse, přičemž se snažíte navodit dojem, že Vám, chudáčkům, stále ubližuje někdo od konkurence. Já už bych si připadal dost trapně. Každopádně píšu raději nepřihlášený, neb nemám touhy číst Vaše výlevy vůči mé osobě (tak, jako jste to dělal vůči ostatním zúčastněným). Být Vámi bych už nepřispíval vůbec, jen děláte tomu Vašemu hostingu solidní ostudu.
Jiří Šuhájek
Profil
Já neurážím účastníky diskuze, ale píšu skutečná fakta, jak jste říkal, raději psát nebudu, ale nevím jak by jste to dělal Vy? Když nikdo neodpoví tak to vypadá, že to je pravda, když někdo odpoví je to taky špatně tak Vám nevím. No ale dobrá už mlčím jinak k těm zákazníkům, k ČW přešly lidi, kteří byly zákazníky naší firmy a pak další myslím Ti co se zaregistrovali sami. Také prosím proč si nepřečtete příspěvky nade mnou kde se píše pořád to samé. Co se týče podpisu nekomentuji to, nevylévám se, jen reaguji na snůšku hloupostí, pokud někdo píše něco logického pak se na to dá logicky odpovědět. Tak nashle
JanoF
Profil
Jiří Šuhájek: ja som uz pochopil ze slo o nedorozumenie z prispevku uzivatela tomi ;)
Blalboli co tu pisete otom ze kazdemu sa paci nieco ine su sice pekne ale stale si to tu zhrnate po svojom ;)
Napisal som ak by ste aj vy necital len to co sa vam hodi, ze tento hosting mam odskusany, mal som tam stranku ktora bola prepojena s DB a sla mizerne, ci bol den alebo noc, skusil som ju na inych hostingoch a tam sla vynikajuco, cize neviem co tu stale pisete o konektivite, administracii. V mojom pripojeni to urcite nebude, mam to odskusane na 2 rozlicnych pripojeniach a stranka tam sla jednoducho odporne.
Ak by som vlastnil niekedy takuto firmu, tak sa spravam normalne a nie povysenecky ako je to vidno z tychto vasich ci vas alebo p. Ivana. ;)
Stale tu omielate ten vas pocet domen, a? ja som uz vyssie spomenul ze pocet domen sa nerovna kvlaitna firma ;) tu neplati rovnica kvantita = kvalita, stale si to asi s niecim mylite.
Zasa tu vytahujete nieco ako konkurencny boj, jeden si tu mysli ze som roztrojena osobnost a dalsi ze konkurencia :D co ma prosim pekne ten odkaz spolocne s touto diskusiou? uvadzam sem neajky hosting iny okram vasho? :) vsimajte si co pisete a nehrajte sa na nejakeho nadupaneho pana obchodnika alebo podnikatela, ked nato nemate ;)

A ako pozeram tak uz teraz budem nie rozdvojena ale roztrojena osobnost podla Ivana P. :)

Prajem pekny den aj ja
Jiří Šuhájek
Profil
JJ já Vám taky je jen škoda, že když tak špatně funguje databáze využívají se zde diskuzní fora, vyzkoušel jste vůbec tu technickou podporu když píšete o aroganci? Ale pššt necháme to.
JanoF
Profil
Jiří Šuhájek: precitajte si kecy vyssie a zistite preco som sa do diskusie zapojil ;) od problemov sme sa dostali az teraz k arogancii, citajte vsetko pre boha a nie len to co chcete ;)

//Edit: technicku podporu som neskusal, nevidel som dovod skrz toho ze tu pisem ze ten hosting som si len vyskusal aky je, cize zasa sa robite ako by ste otom nevedeli, bud citajte vsetko kto kazdy co pise alebo necitajte vobec a tymto mozeme celu diskusiu uzavriet, lebo ja si dam tu namahu a vase blaboly si precitam, tak bud urobte aj vy alebo to koncime, nebudem si tu dopisovat s niekym kto si precita prvych 5 slov a zbytok si len namysla alebo upravuje podla seba
Jiří Šuhájek
Profil
Nééé já píši, že na tom hostingu běži fora, která potřebují mít přístup k databázi, já nepíši, že Vy jste psal něco o foru. Pane Jano necháme toho? Napsalo se tady toho už velice dost a pořád vlastně to samé, co myslíte, necháme to na lidech, České Weby běží a třeba za půr roku se tady sejdeme nad touto diskuzí znovu a srovnáme kolik lidí si tady stěžuje na jejich chod. OK?
Je Vy jste ten příspěvek změnil tak vlastně odpovídám blbě, omlouvám se Vám :-(
JanoF
Profil
Jiří Šuhájek: njn lebo aj vy ste ho zmenil a potom sa tam zmenil vyznam ;)
Jiří Šuhájek
Profil
No možná pár slov, píšeme najednou :-)) necháme tedy toho a domluvíme se jak jsem navrhoval? Dnesk je 17. 11. tak se zde můžeme třeba 17. 5. sejít a shrnout to pokud budou stížnosti uznám je.
JanoF
Profil
Jiří Šuhájek: mne je to sumak, ale problem je ten ze o tejto diskusii by muselo vediet viacej ludi ;) a tento server zas tak velky pocet ludi nenavstevuje a tym ani nesleduje, preto sa tu v podstate bavime resp hadame len mi traja ;p)
Jiří Šuhájek
Profil
Přesně tak, ale těch diskuzí na netu je, že když pak třeba budeme trošku hledat tak když stížnosti budou najdeme je, zkuste třeba ovoce těch příspěvků najdete a za půl roku by se nekvalitní hosting znemožnil jako čert tomu věřte. Souhlasíte se mnou?
JanoF
Profil
Ja som taku diskusiu nasiel http://www.inet.sk/forum/1655/tripsoft-nasa-uspesnost-pri-registracii- uvolnenych-domen-je-60 a viem ze takych diskusii je viacej, len nevidim dovod travit cas nad hladanim, par som ich nasiel aj na ceskych weboch, a vsade to je vecsinou to iste, este som nenasiel nejaku diskusiu bez viacerych negativ. Mozno o nejakej viete, ale bud bude vasa a pekne s cenzurovana alebo nenavstevovana ako trebars tato :)
Jiří Šuhájek
Profil
No já hledáním trávil několik dní než jsme šly do spolupráce a nějak moc jsem nic nenašel, jinak ta jak jste poslal to je to samé jako tady nestěžují si uživatelé, že kvůli špatnému hostingu byly nuceni odejít jinam. Pane Jano domluvíme se tak a nebo pojedeme zase to samé dokolečka? Jinak nevím ale nic cenzurováno není, to si pletete s někým jiným. Pane Jano tak jak?
mila
Profil
Mohli by se pánové JanoF a Jiří Šuhánek podepsat, k jákémuže to hostingu patří. Neměl čas jsem si přečíst celou tuto diskuzi (exibici), ale jestli bylo cílem zdiskreditovat vlastní hosting, tak se to oboum u mě povedlo...
JanoF
Profil
Jiří Šuhájek Celkom sa mi pacia oslovenia pane :) (nic v zlom, len mi to pride vtipne v tom prispevku :) ) Samozrejme ze tam asi niesu uzivatelia, mozno to je naozaj konkurencia ako ivan niekde pisal, ze nanho kydali, predsa len ta diskusia je stara 2 a pol roka, ja ale nepisem o cenzure tu, ja pisem ze ak by bola nejaka diskusia kde by sta mali nanu dosah tak by bola 150% cenzurovana, robi to vas cesky kolega, ktoreho spominal Anonym444 aspon ja som raz taku diskusiu videl.
Do kolecka uz ist nemusime, Ivan P. si povedal svoje a ukoncil diskusiu so zle informovanym studakom ktory si robi obrazok z diskusii na internete :-) Vas to uz tak isto nejak moc nebavi, cize by som si tu pisal mozno sam, nikto iny sa tiez nema asi moc velku chut pridat do tejto smysluplnej debaty, takze mi to je jedno. Samozrejme ale moznoze sa diskusia otvori o5 niekedy, cize negarantujem ze sa nezapojim :D

mila: ja nepatrim k ziadnemu webhostingu, ja som obycajny uzivatel, pan Jiří Šuhájek ma ceskeweby.cz ako je aj nazov temy...

Jiří Šuhájek - zastupca pre cesko
Ivan Pekarovič - majitel
JanoF - studak ktory ma v ociach "zavist" :D
Jiří Šuhájek
Profil
Dobře jsem rád, necháme to na lidech, to, že sem nikdo nepsal je možná tím, že tady není nikdo kdo využívá dané služby, nebo je třeba se vším spokojen a neřeší to. Jano přeji pěkný den a následný víkend.
JanoF
Profil
Jiří Šuhájek: napodobne, to iste aj Ivanovi ktory to tu urcite sleduje ale uz kasle na prispievanie.

zdar
Anonym444
Profil *
Pan Pekarovic, neviem preco ma prirovnavate k JanoF-ovi, nemam s nim nic spolocne. Ak neverite, nech vam kludne spravca tejto diskusie poskytne moju IP adresu z tychto dvoch prispevkov co tu mam.

Pokial ide o hosting Tripsoft, tak ho v klude prirovnam k *******, ako keby majitelia tychto hostigov boli bratia. Kritika su nikto nepripusta, pouzivaju nekale praktiky a este aj umyselne zavadzaju ludi. To, ze nekupujete domeny je cista loz, vid odkazy z googlu a podobne!
« 1 2 3 4 5 6 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0