Autor Zpráva
Jiriki
Profil *
zdravim, mám problém s php skripty na www.ceskyhosting.cz . Jde o to, že mám vše psané a uložené *.php koncovkou(to na tomto hostongu nejde) a když to jen přejmenuju na *.html tak to zas nejde, alespon ne tak jak bych chtěl. je nějaký řešení, nebo to budu muset zase vše přepsat?
DJ Miky
Profil
Jiriki
Na ČH nejede PHP?
Jiriki
Profil *
no mám(měl) jsem tam soubory s koncovkou *.php a no reakcion, přejmenoval jsem je na *.html a bere je to, provar je, že se mi zobrazují některý věci, co bych nechtěl a tak(jednoduše jsem to dělal jen jako *.php)
DJ Miky
Profil
Jiriki
Na ČH (AFAIK) jede PHP už od nepaměti...
Jak "no reakcion"? Objeví se Vám bílá stránka, zdrojový kód, nějaká chyba nebo co?
Petr Benešovský
Profil
Dobrý den,

pokud vím, tak na ČH php skripty běží (stejně tak jako html). Nejlepší bude kontaktovat přímo technickou podporu ČH s Vaším konkrétním problémem.
Jiriki
Profil *
pokud mám *.php tak bílá stránka, pokud html tak zdroják. Zkoušel jsem to samé na www.php5.cz a naprosto bez problémů
DJ Miky
Profil
Jiriki
Pokud bílá stránka, tak máte chybu v tom skriptu (a na ČH je vypnuté zobrazování chyb)...
Jiriki
Profil *
doma používám easyphp a bez problémů, to samý na www.php5.cz . Nedělalo by to nějaký problémy na www.php5.cz ? cokoli bych bral, ale tam to opravdu běží bez problémů(tenhle hosting používám jako testovací, zdá se že to budu muset změnit)
WanTo
Profil
Že by nějaký problém safe_mode+vypnuté chyby?
quinux
Profil
Jiriki
To, že ti jede nějaký script doma neznamená, že automaticky poběží na hostingu. Můžeš (a nejspíše máš) jiné nastavení serveru než na českém hostingu a proto když používáš ve skriptu něco co mají oni zakázané to vyhodí chybu. Mám u nich jeden web a normálně mi jede přitom mám taky soubory s koncovku *.php
Jiriki
Profil *
fajn, to mi došlo taky, ale jde mi o to KDE A CO změnit?
quinux
Profil
Jiriki
Kdybys nebyl líný a podíval se do nápovědy tak bys objevil jak zapnout zobrazení chyb http://www.cesky-hosting.cz/napoveda-detail-php-skripty.html#zobrazeni -chybovych-zprav no a pak si už prostě skript oprav podle toho co to bude hlásit
jirista
Profil
jestli nemas php4 a scripty pro php5 (jen to zkouším :D
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Zdravím,

trošku s křížkem po funusu, ale jak psal quinux stačí si pouze zapnout zobrazování chyb. Jestli se objevuje bílá stránka, tak to je přesně ten problém - v php je chyba a zobrazování chyb je zakázané. Kdybyste i přesto měl problémy se zprovozněním aplikace, obraťte se na podporu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0