Autor Zpráva
dežo
Profil *
zdarec, potřebuji poradit mam domenu, a tedka shanim freehosting nejlepe:
php4, max 5. mysql, register globals off, mod rewrite.
velikost tak 50 MB, trafik neomezen, ale stačí 1gb/mesíc.
nabízím banner na webu cca 300 uip

díky za nabídky dežo
quinux
Profil
dežo
Tak to asi jedině http://www.pipni.cz nebo http://www.forpsi.com , žádný jiný freehosting podporující domény 2 řádu neznám.
DJ Miky
Profil
quinux
Jenže u Pipni, stejně jako např. u HostingZdarma, musíš mít tu doménu koupenou přímo u nich...
quinux
Profil
DJ Miky
Tak to jsem nevěděl. Když jsem tam (v dávných dobách) hostoval tak nic takového nepožadovali. Doménu jsem měl koupenou jinde (a tak to ostatně praktikuji dodnes).
dežo
Profil *
Mno pipni ma register globals on:(, a nepodporuje mod rewrite:((
dežo
Profil *
jinak na pipni.cz tedka jsem a domenu jsem nekupoval u nich dežo
DJ Miky
Profil
quinux
Nebo takhle - já to taky nevím jistě, ale myslím, že na free variantě u nich musíš mít koupenou doménu... Kdysi (cca 3-4 roky zpět) jsem to někde četl... Možná, že už se to změnilo...
quinux
Profil
DJ Miky
Schválně jsem to tak trochu teď zkusil a myslím, že to normálně jde mít doménu jinde. Samozřejmě jsem objednávku nedokončil (přeci jen riskovat se mi nechce ;o), ale všechno vypovídalo tomu, že to lze.
DJ Miky
Profil
quinux
Aha, tak to se omlouvám za mystifikaci. A díky za poučení :-).
Pavel Ondřej
Profil
Dobry den,

pokud se jedna o zajimavy projekt, nabizime pro zajimave projekty hosting zdarma na www.gigaserver.cz staci napsat na info@gigaserver.cz se strucnym popisem projektu. Pokud je projekt pro nas zajimavy, tak prostor poskytneme vymenou za textovou reklamu.

S pozdravem Pavel Ondřej
Black
Profil *
Pavel Ondrej: tonouci se stebla chyta? Hosting, co sam o sobe nabizi neco zdarma proste to nabizi proto, protoze uz nevi kudy kam. Placeny lidi neprichazi co? Njn, uz je hostingu za 7,50 ,- Kc mesicne moc, tim uz neohromis. :)
Pavel Ondřej
Profil
Black:
Dobry den,
nevim proc nabidka hostingu zdarma pro zajimave projekty by byla "tonouci se stebla chyta". Jsme mlady tym lidi, ktery vi, ze nadejne projekty moho vzniknout prave z neceho, co se zdalo nerealizovatelne. Proto podporujeme takove lidi a kdyz za nami prijdou se zajimavym projektem, tak jim dame hosting zdarma. Jsou to jednoduche pocty a souhrn PRO a PROTI.

S pozdravem
Pavel Ondřej
Black
Profil *
Dat hosting zdarma=oni si daji an web vasi reklamu=techto resi nechte, ze nekoho podproujete, chcete podporit sami sebe, UPRIMNOST!
DJ Miky
Profil
Black
Podpořit sami sebe? Ta nabídka je výhodná pro obě strany - provozovatel si dělá reklamu, zákazník má hosting zdarma nebo za sníženou cenu...
dežo
Profil *
Mno ja zkusím ten www.gigaserver.cz ale platím si za něj, a to je škoda...
Hua
Profil *
Pkud mohu radit, tak gigaserver nebrat. Technicka reseni podprumerna. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.
Icepoint
Profil
za podobny ceny by byl asi nejlepsi www.profitux.cz ,za 50kc mesicne je neomezena velikost (garance tusim 5gb, vice dle moznosti) neomezeny pocet databazi a emailu ... neberte to jako reklamu ... ja tenhle hosting pouzivam a jsem s nim naprosto spokojenej ...
Black
Profil *
icepoint: jak jinak, opet dalsi naprosto spokojeny. Dle meho neexistuji hostingy, alespon v tomto foru, se kterym lid enejsou spokojeni. Proste kazdy CR hosting je kvalitni a k plne spokojenosti zakazniku a takt o ma byt. Boze jdu zvracet. :)
dežo
Profil *
hm, mno uvidíme... jako když budou problémy tak odejdu mno:D, jako co, a udělám jim ostudu...:D
Jindra Holý
Profil
2Black: tady je videt, co jste vubec zac. Vysvetlete mi, proc by nekdo nemohl byt naprosto spokojenej se sluzbami u sveho hostingu ? Co je na tom tak neuveritelneho...docela moc by me to zajimalo. To, ze neco nevyhovuje Vam, neznamena, ze to nebude vyhovovat dalsim. Tomu se mladice rika vkus, a ten ma kazdy jiny.

2Dezo: doporucuji bud jiz zminovany gigaserver, nebo flyweb ....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0