« 1 2 »
Autor Zpráva
Kamil Broda
Profil *
Ahojda,

zajimal by me vas nazor na www.gigaserver.cz. Vypada na pohled solidne, ale zase ceny se mi zdaji az moc nizky. Proto jestli ma nekdo zkusenost tak budu rad kdyz napisete. Uvazuji o tarifu Live. Koukal jsem do referenci, neco pekny neco cim by se chlubit mozna nemeli :-)). Tak diky predem na vase nazory.

Zatim Kamil
DJ Miky
Profil
ale zase ceny se mi zdaji az moc nizky

1 GB za 50 Kč měsíčně nabízí velké množství hostingů...

http://www.gzk.cz
http://www.cyberhost.cz
http://www.gigahosting.cz
http://www.station.cz
...
Další by šly určitě najít.

Já s nima mám (kladnou) zkušenost jen z mailového dopisování, přišli mi tak jako "normální" ;-).
cwapa
Profil *
heh tam hostuji vse, mel jsem veci na gigahosting(to je za tresta| neplest si to s gigaserver), servery.cz(tam sjme makal), pipni(lol to neni hosting) a dalsi a .....jede to no problema



gigahosting.cz tam si nikdy uz nic nedam, gigahosting je pruser a cyberhost, no tam jsou apon prijemnz a snazej se, ale rozvoj nic moc

http://www.station.cz no ty se rozjeli okej ale maj parametry a omezeni ktery bych asi neprekousl, komunikace s nimi nic moc mozna az priserna(AROGANCE az hruza)

Servery.cz - to je pruser, jak koupili hyperlink a ted jak stehujou servery do norska(nebo kam ja uz to zapomnel) tak ...no pruser no....dovolat se tam je zazrak a na odpoved na mail cekam tejden(ja tam makal a vim v jakym to je.. no nesmim mluvit)

GZK.cz - no uz jen to ze maj template....tim me to odradilo...nemam zkusenost

nechci timto gigaserver prechvalit ale zatim slapou
Pavel Ondřej
Profil
Dobry den,

dekujeme, ze jste projevil zajem o nase sluzby. Vseobecne jsou s nami nasi zakaznici spokojeni nabizime individualni pristup ke kazdemu zakaznikovi a to se odrazi i na kvalitach sluzeb (doufame ze pozitivine). Verime, ze nase ceny mohou byt trochu odstrasujici - jsou zde totiz otazky jako - jak platime konektivitu, servery atp. Ale mohu vas ujistit, ze mame dobre dodavatele a prave to se odrazi na cene. Nase servery jsou umisteny v serverovne firmy Casablanca a servery pouzivame prozatim vyhradne znacku SuperMicro. Pokud by jste mel zajem, popripade i nekdo jiny, radi vam poskytneme testovaci ucet na vyzkouseni nasich sluzeb.

Pane Petre (alias cwapa) - vy patrite k nasim velmi oblibenym zakaznikum a jsme radi, ze jste s nami spokojen. Jelikoz vetsinou s Vami jednam prave ja, vim, ze pro vas je rozhodujici prave dostupnost serveru a individualni pristup s moznosti nastaveni tarifu podle vasich potreb. Verime, ze do budoucna Vas nezklameme a budete s nami spokojen jeste vice.

S pranim klidneho nedelniho vecera

Pavel Ondřej
Black
Profil *
No to je ale nechutny promo email, jak provozovatel dekuje, ze je s nim nekdo spokojen.
Dela s emi spatne :) Proste klasicke promo a marnost nad marnost.
Black
Profil *
Dalsi ukazka toho, co se deje, kdyz delaji hosting deti :) Spatne vyplnene kontakty, zamerne pro zmateni uvadeni jen gigaserver.cz a ne jmeno "franta vomacka" ikdyz v podminkach je. Dale stranky bezi na mambotu. NEJSME PLATCI DPH. Pan si rika "nejsme" na tyto firmycky pozor. On NEJSME :)
Pavel Ondřej
Profil
Black:

Dobry den,

docela se usmivam vasemu nazoru. Nevim proc bychom nemohli verejne podekovat zakaznikovi, je to dobre vychovani a to, ze nam to dela dobre jmeno je druha stranka veci, mozna, ale prave to vam vadi. Zadna marnost to neni, kdyby to byla marnost, tak nejsme tam kde dnes jsme.

Nas tym z deti slozeny urcite neni :o). To ze je v kontaktu napsano gigaserver.cz misto Petr Sejkora je duvod jediny - rozdeleni soukrome a nesoukrome posty, chodi nam nekolik dopisu a tento system nam vyhovuje. A myslim, ze dost lidi se podiva, minimalne okem na obchodni podminky, kde vidi kdo je presne provozovatelem.

K tomu mambu, ano jeste do nedavna na tom web bezel, ale jestli ted to povazujete za mambo, dovolte abych se hluboce zasmal, chcete videt zdrojove kody? Ono mozna postaci, kdyz se podivate do html zdrojoveho kodu a uvidite, ze to mambo neni.

A k tomu DPH. Jestli tam je NEJSME nebo NEJSEM - nemyslite si, ze je to absolutne jedno? Docela usmevna narazka. Zajimalo by me, jestli patrite ke konkurenci nebo mate tak spatne zkusenosti s levnym hostingem.

Zdravi a preje hezky den
Pavel Ondřej
Black
Profil *
Co ma delat uvedeni kontaktu se soukromou postou? Kontaktni udaje se maji uvadet v plnem a pravdivem zneni.
Ano patrim ke konkurenci, protoze s vami nesouhlasim. Komiku
cwapa
Profil *
Black no nic proti ale zapomnel jsi uvest konkureci ke ktere patris a vztekas se proc? ze by zavist...nevim jaky mas sluzby ale kopes okole sebe zbytecne :)

bez si plivat slipnu jinam , dej link na tvou nabidku a najdu ti tam chybu, kravinui nebo nejakej nesmysl
Black
Profil *
Tady kdyz nekdo kritizuje, tak hned patri ke konkurenci. ja mam spise postreh ted, ze se pisi jen majitele hostingu, ci jejich provozovatele a jejich nochsledi a pak par rejpalu, jako jsem ja. jinak zde ta iskuze nema zadny vyznam.
Timy
Profil
Black
No to je ale nechutny promo email, jak provozovatel dekuje, ze je s nim nekdo spokojen.
Nevím, co je na tom nechutného. Nechutné je, když někdo prohlásí, že je nechutné za něco děkovat.

Dela s emi spatne :)
Mně taky. Ale už to letí do kýblu, takže v pohodě.

Spatne vyplnene kontakty, zamerne pro zmateni uvadeni jen gigaserver.cz a ne jmeno "franta vomacka" ikdyz v podminkach je
Mně třeba mate, když píšu na podporu a píšu "nějakému" Frantovi Vomáčkovi. Radši si napíšu na @gigaserver.cz.

Ano patrim ke konkurenci, protoze s vami nesouhlasim. Komiku
Tady spíš někdo neumí číst, že? :-) Co napsal Pavel Ondřej: "Zajimalo by me, jestli patrite ke konkurenci nebo mate tak spatne zkusenosti s levnym hostingem". Tady si holt někdo prostě rýpnout musí, musíme si přeci krmit své ego ;-).
hela
Profil *
cwapa

kazdemu je prece jasne koho Black zastupuje - par prikadu:

26.6.2006 13:58:14 - pise jak je spokojeny s hostingem u savana

5.7.2006 19:46:27 a 5.7.2006 20:23:41 - tady radi jak vybrat hosting - nejlepsi je se podivat jestli nemaji nahodou obrazky z administrace. pak sam dela udivedeho ze obraky skutecne jsou. divny tam hosting a nevidel administraci?

9.7.2006 20:42:52 - vysvetluje ze ma vlastni server a hostoval jen u ignum


snad ti to pomuze k objasneni situace. urcite ale zase prijde duveryhodne vysvetleni tak jako vzdy :-)

pa
cwapa
Profil *
helano tak jsme videl jeh prispevky...pak kde je reklama(on ma rad prudy), ano na toto forum me upozornil clovek z gigaserveru, nekdo o nich napsal tak se to k nemu doneslo, no a? no ja jsme spokojenej, zatim me nnakrkli jen jednou a to ani nevim za co ale byla to blbina.

Mister black (mam pocit ze sirius black z harryho potrtera je jeho idol) by nemel bejt zavislej na forech...

ze savana.cz jsme nekoho znal, to jeste kdyz jsem delal na servery.cz tak jsemsi s nekym psal ale to uz je dlouho.Doufam ze to neni mr black, by me siblo :)) ale ono kdyz po tobe nekdo neco chce tak je vetsinou milej...


dneska jsem debatoval nap s majitelem afrodita.name (celkem navstevovanej web a ma konkurence )...pretahl jsme ho k gigaserveru a superhostingu (zdravim zdenka-neznam se s nim ale uz i tak ho mam plny zuby, to zelezo od SUN co dluzi jeste zaplati, majitel zeleza to vzdava ale ja ne, mam s tim zelezem vlastni plany...ale to jsem odbocil...afroditak je spoko...ono je to o prostupu...pokud ovsem neco spadne...muzeme se pak dohadovat...zatim jsmezaznamenal jen minimum
Black
Profil *
Hela: ja nikdy nepsal ze hostuji na savane, tot cele me vysvetleni. Ano, provozuji svuj server.
Zensky vzdy rady patraji a delaji dulezite a snazi se byti logicke, lec logika a zenska, tyto dve se jeste nikdy nepotkaly.
DJ Miky
Profil
Black
Citace:
Na zacatku jsem se dival po SAVANE a uz u ni hostuji, zda se byt OK
Tomáš Tintěra
Profil *
Hmm ten giga server vypadá nejlépe i v měření distupnosti.
http://mereni.kyblsoft.cz/
Kovarik
Profil *
Ja uz u nich skoro rok hostuju a nemuzu si stezovat....
David Zbíral
Profil
Taky by mě zajímalo, jaký ten gigaserver je. Mám dost malé požadavky: víceméně statické HTML stránky, zatím 100 MB, žádný e-mail ani subdomény, žádné db, a tak nechci platit zbytečně za to, co nepotřebuji. Potřebuji naopak celkem velký (nebo teoreticky neomezený) trafik. Můj hlavní problém jsou velké soubory (i 200-500 kB a potřebuji, aby se uživatelům rozumně načetly nebo stáhly až do konce, ne aby se to v půlce přerušilo). Máte ještě někdo zkušenosti s Gigaserver.cz? Já jenom vím, že komunikují velmi věcně a slušně.
Black
Profil *
DJ MIKY: to jsem nikdy ja natvrdil, pokud to napsal jiny Black, tak prosim, ja vim, co pisu a se savanou enamm nic spolecneho

Tomáš Tintěra: vys jak se to dela? Web, ktery se meri se da nekam, kd enic jineho nebezi, jen apach, aby to nemohlo spadnout, neni tam zadny traffiuc no a lidi co se v tom neorientuji, jak to chodi si mysli, ze maji vyhrano, ze jdou nekam, kde je super dostupnost dle mereni, ale pak si da stranky na server pro "bezne zakazniky" a ouha, ono to je uplne jinak. :) Nato si dejte pozor.
Black
Profil *
David Zbíral: je upozornuji, ze nevim jak gigaserver, ale dost hostingu ma uvedeno bombasticky NEOMEZENY TRAFFIC na uvodni strance, ale pak v bode 5-10 v provoznich podminkach je klauzule, z epokud bude traffic vetci, nez bezny, tak si vyhrazuji pravo stranky pozastavit. Takz epozor i na toto.

Pokud mas soubor 500 KB a nebude ti tam chodi denne 5000 lidi, ale jen 50-100, tak nemas problem a nepresahnes traffic ani pres 10 GB/mesic.
David Zbíral
Profil
NEOMEZENÝ TRAFIK: taky jsem si všiml, že některé (zejm. mladší) firmy lákají na neomezený trafik. Jedna nejmenovaná firma mi slíbila, že nejen je, ale i vždy bude neomezený; utekl rok a je limit asi 1,5 GB na týden. Ale souhlasím, že mně takových 10 GB asi stačí a 20 GB určitě. Nemám statistiky, takže vlastně nevím, kolik potřebuju.
Hua
Profil *
Pokud mas bezny webik, kde se nic nesosa a chodi ti tam tak 200 lidi denne urcite se nedostanes ani pres 10 GB/mesic, tudiz bych bral hostingy, kde neslibuji nemozne a spice jasne vyznacuji mantinely, kde je nejake omezeni, je to serioznejsi a urcite bych volil tak. Navic ty co to uvadi odrazuji prave ty traffic killery a tak by web teoreticky mel jit v pohode.
David Zbíral
Profil
Hua To zní velmi rozumně. Ale gigaserver (který neomezený trafik nabízí) ještě určitě nezatracuju. P.S. Řeč je o webu http://www.davidzbiral.webzdarma.cz.

Otázce, nakolik je relevantní měření dostupnosti, se věnuje tohle vlákno.
klimabox
Profil *
a co rikate na web gigahosting.cz?? myslim, ze jim dela docela dobrou reklamu nemyslite?
DJ Miky
Profil
klimabox
Založ si téma.
Daze
Profil
Trochu s Gigaserverem komunikuju, takže jsem třeba zjistil, že mají podrobné statistiky (od awstats; jsou tam například přístupy k jednotlivým souborům). Nechali mě vyzkoušet administrační rozhraní; nevím jak databáze, tomu nerozumím, ale jinak si nemůžu stěžovat. Jednoduché, přehledné, zvládne to i laik. Pokud máte srovnání s jinými hostingy, tak pár slov napište.
Duodan
Profil *
Dle meho nejlepsi administraci maji 3 hostingy.
Pipni.cz
savana.cz
ceskyhosting.cz
pak jsou plus minus jen pseudoadministrace, kde jdou menit jen hesla atd.
Daze
Profil
Založil jsem téma Co všechno má umět administrace? pro obecnou diskusi.
A konkrétně pokud jde o gigaserver: Yuhů píše na http://www.jakpsatweb.cz/hosting.html :
Správné administrační rozhraní pro platící klienty by mělo umět většinu věcí, které je třeba nastavovat. Emaily, kvóty, hesla, databáze navíc, stahování logů nebo třeba statistiky provozu. Správný admin by měl fungovat na https (i když si certifikát vydá sám, aspoň ukazuje, že to umí). Nebojte se toho, když má admin jednoduchý design, to nemusí znamenat nic špatného (spíše naopak).

Gigaserver tam má e-maily, ftp účty, zakládání a rušení subdomén, statistiky (od awstats, dost podrobné, stačí mi), přeposílání zpráv a e-mailové aliasy, protispamové zablokování konkrétních adres (zadaných jako e-mailová adresa nebo jako IP), samozřejmě změny hesel. Asi všechno, co potřebuju. Jde to (k 6. 8.) přes HTTP, ne HTTPS. Stahování logů jsem tam neviděl, ale stačí mi asi to, co z nich vytáhnou statistiky.
tane
Profil *
Tak nevím, posílal jsem jim dotaz a ani nebyli schopní cokoliv odpovědět. Půjdu si hledat hosting jinam.
jajaaj
Profil *
cwapa
no to si snad děláš srandu?! Takovéhle příspěvky od majitele dotyčného hostingy bych automaticky mazal a daval BAN .... hostuji asi u čtyrech webhosterů a horší dostupnost jsem nikde jinde neviděl :E

Člověk aby už ani v diskuzích nikdy nikomu nevěřil a vše si ověřoval sám ... ale taky dobrý není nad osobní zkušenost.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0