Autor Zpráva
Tred
Profil
můžete mě poradit nějaký freehosting který nabízí PHP5 a MySQL 5 a ma co nejvetsi prostor(pro DB)???
Hua
Profil *
A co takhle si zaplatit par kacek mesicne a mit klid? :)
DJ Miky
Profil
Tred
www.php5.cz
Tred
Profil
no platit si budu až mě bude 18. a nevíte kolik místa na DB mě nabízí php5???
Meldo
Profil
Tred
Najlepsie bude sa tam pozret. Urcite to tam bude napisane.

Preco prave vek rozhoduje o tom, ci si budes alebo neudes platit?
Jindra Holý
Profil
Nemylim-li, tak to mohou za Vas zaplatit i rodice,.....pokud jim date penize nebo je pozadate......si myslim.,..tady vek nehraje roli...
DJ Miky
Profil
Já mám v 15 letech taky webhosting, platí mi to rodiče, já jim jen dám peníze...
llook
Profil
Já vlastně nevím o žádném jiném freehostingu s PHP5, než je www.php5.cz (pak ještě pipni.cz, ale tam se musí zase platit doména).

Jindra Holý
Proč rodiče? Většinou se hostingy platí převodem na účet - složenku typu A může klidně poslat sám.
Ale když si vzpomenu když mě bylo <=18 (tak dávno to zas neni), tak pro mě taky byla každá blbá stovka dobrá.
llook
Profil
já jim jen dám peníze
Předpokládám, že jim dáš peníze, které ti předtím dali oni, ne? :-)
DJ Miky
Profil
Předpokládám, že jim dáš peníze, které ti předtím dali oni, ne? :-)
Ne-e, to jsou moje vlastnoručně vydělané peníze...
Acci
Profil
PHP5 podporuje ještě třeba ic.cz, musí se pak ale psát příponu soubor s koncovkou *.php5 a editaci .htaccess jen na požádání. Navíc verzi MySQL mají jen 4.1.11
llook
Profil
DJ Miky
Tak to by mě zajímalo. Já v patnácti nedokázal sehnat sebemenší vlastní příjem (spolužáci třeba prodávali hulení, ale to jsem se já bál). Lze v patnácti legálně vydělávat?
DJ Miky
Profil
llook
Webdesign... :-)

Ale nedělejme tu OT...
Tred
Profil
já si vydělávám, ale jak ste psali každá koruna dobrá. d;-) a když se něco dá sehnat zadara tak to vemu i když je to třeba jenom otázky 100Kč za rok. protože mám jiný věci který si musím platit a navíc matka je žgrd takže si musím platit aj věci který by mě měla platit ona...!!! :(
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
pravda, v patnasti je to problem, to muzu potvrdit, legalne jit na brigadu. firmy chcou vetsinou az od 16ti.
nejlepsi je starsi sourozenec, rodic, ..., na kteryho se to napise, pripadne treba i kamarad. ja mel defacto stesti, ze v nejmenovane brnenske firme delajici roznos reklamnich tiskovin to pani bylo uplne jedno a rekla, ze me bude platit na ruku a ze kdyz by neplatila tak dal nebudu roznaset a bylo to. samozrejme risk z jeji strany, ze bych to nekde nabonzoval, risk z me strany, ze bych nic nedostal, ale kvuli zabitymu odpoledni ktery bych nemel zaplaceny si nebudu trhat vlasy... ale zadnej problem nikdy nebyl, vzdycky platila hned, na ruku, tedy hotove. zduraznuji, ze mi jeste nebylo ani tech 15!
od patnasti uz si muzes zalozit vlastni ucet v bance, teda musi tam byt i rodice. a pokud nemas ucet, tak platby za hosting, domeny atd staci bezplatne v bance dat na prepazce-prijdes s cislem uctu, pripadne variabilnim ci jinym symbolem kterej u platby chces a castkou, na prepazce zaplatis, daji ti potvrzeni a v pripade ze to davas na ucet u banky u ktere je ten danej ucet vedenej, tak je to tam do peti minut (aspon to tak je u KB a EB, jinde sem to nemel cest delat).
Jinak, jak rika DJ Miky, doporucuju cokoli na internetu - oslovovat konkretni firmy, jestli nehledaji treba nekoho na shaneni ploch na reklamu, hledani potencionalnich klientu, psani textu na web a nevim co jeste vsecko muze delat student.

Anebo pokud bydlis treba v panelaku (jako ja), tak byva docela dobra brigada uklizeni domu-tam je kazdymu vek ukradenej, dostanes smetak, jednou ci dvakrat za tyden zametes chodby, obcas vytres, pripadne umyjes okna, v zime odhrabes snih a ja za to bral nejakych 600 na mesic, okna sem umyl jednou za ctvrt roku, zeme setrel jednou za tyden, v zime sem dostaval 800 a to sem i shrnoval kazdy rano, pripadne behem dne obcas snih (ten se bohuzel nedal odflaknout jako obcas treba okna;-) ).
Uznavam, neni to zadna extra palka vydelat 600 na mesic, ale myslim, ze pro studenta kterej ma kapesny jen od rodicu je to celkem slusny a clovek se rozhodne nepredre.

ale jsme precejen v diskuzi o hostingu, tak nedelejme moc OT;-)
bzuco
Profil *
kraja ty sa tam radesj staraj o svoj hosting ktory ti uz skrachol..:D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0