Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil *
:-)
derFeuer
Profil *
Nic moooc. Jediný hosting za který bych byl ochotný platit y musel obsahovat: php 4,5 mySQL 4,5 CGI, SSI, SSL, asp a .NET ... jsem náročný ?? :D A věřte nevěřte viděl jsem freehost s tímhle vším - samo že né CZ.
BaTeCzKo
Profil
~ grafický nadpis "VŠECHNY TARIFY OBSAHUJÍ" není hezký, protože jde kolem něj vidět bílý rámeček a protože má napravo uřízutý kus stínu, který se mi rovněž nelíbí :)
~ v "boxu" fórum překrývá obrázek část rámečku
~ na většině stránek nedostatečné odsazení textu od grafického rámečku
~ na můj vkus moc barevné (červená, bílá, šedá, žlutá, modrá, ...) - je tam toho moc, chtělo by to nějak sladit
~ nevalidní ( http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.cyberhost.cz%2Fwebh osting-tarify%2F )

Jo a příště uveď odkaz na hodnocený web i v těle příspěvku a ne jen v titulku.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
BaTeCzKo
Já myslím, že Marcus Flintus nechtěl hodnotit web, ale chtěl vědět něčí zkušenosti s tímto hostingem.
jonge
Profil
BaTeCzKo
Ty si lol, nevidíš že je tam hosting a ne kritika stránek? :-D
DJ Miky
Profil
Se CyberHostem mám velmi dobré zkušenosti, má dobrého admina - můžete si domluvit parametry hostingu, pomůže vám, když něco nejde atd.
Dostupnost je podle Měření Kýblsoftu 99,72%, což je dobrý.
Nedávno měnili tarify, u vyšších tarifů je skvělý poměr výkon/cena.
Administrace je taková normální, nemáte tam sice zas tolik funkcí, ale stačí to a je hlavně přehledná.
A je v ní skvělý obrázek kytky :D - první, čeho jsem si všiml a čemu jsem se zasmál. (no tu kytku asi k životu potřebovat nebudeš :-))
Marcus Flintus
Profil *
Ne, ne, ja nechtel kritiku :-) ja chtel hodnoceni co si o tom myslite.
Jinak s adminem se znam, je opravdu vpho, takze kdyz ste u ty kritiky tak ja mu to pripomenu :-)
DJ Miky
Profil
Marcus Flintus
S adminem se znáš jako osobně nebo přes net? Já ho znám přes ICQ :-).
BaTeCzKo
Profil
jonge
Blbnu z vedra, sorry, priste si prectu, kde je prispevek umisten. :-|
Jakub
Profil
Mají drahé domény. Uvítal bych podrobnější technické informace (na jakém linuxu to běží, jaký server, jaké moduly, phpinfo...). Chybí mi reference.
Jinak to vypadá celkem normálně, ale nevybral bych si je, ničím mě to extra nezaujalo.
DJ Miky
Profil
Jakub
Doménu si přece můžeš koupit jinde...
PHPInfo
Systém: Linux cyberhost 2.6.14-gentoo-r5

BaTeCzKo
Z vedra? No vidíš, u nás je 19°... :-)
CyberHost.cz
Profil *
Domény máme skoro za prodejní ceny, phpinfo máme, doménu tě nikdo nenutí kupovat u nás :-) - viz příspěvky nad tímto. Technické informace sdělíme na požádání stejně tak jako reference. Stačí nás kontaktovat
Mára
Profil
Mám kamaráda, který u nic hostoval a jeho reakce si nepřejte slyšet ;-)
DJ Miky
Profil
Mára
A co když to přeložíš do normální mluvy? :D
Jakub
Profil
CyberHost.cz
Doménu mě opravdu nikdo nenutí kupovat u vás. Odkaz na stránku s phpinfo na vaší prezentaci v době psaní předchozího příspěvku nebyl, jestli je teď, nemohu posoudit, protože váš server má už tři hodiny výpadek.
Z pohledu návštěvníka nevidím důvod proč vás kontaktovat - nevidím co hledám (technické informace, kvalitní reference), jdu jinam. Konkurence je velká.
CyberHost.cz
Profil *
To je vaše věc, píšete to, jako když vás nutíme jít k nám :-)

a výpadek dnes byl, spadl gateway server firmy, pod kterou máme servery
Hnata
Profil *
Celkem me zklamal - nemel na ICQ uvedeny zadne informace, ze se jedna prave o tech. podporu, jediny vyplneny udaj nick Duch:] toho opravdu hodne rekne (jo abych nezapomnel jeste tam mel napsane, ze veri v Duchy :) ) ...
- kontaktoval jsem jej abych mu napsal, ze na webu nema podminky, se kterymi jsem mel tusim v kroku 3/5 souhlasit a dale, ze bych mel zajem o tarif pro mensi web, nabidku domluvy nabizi na foru ...!

Vse SLUSNOU formou, kdyz do 15ti min neprisla odpoved napsal jsem kamosovi, aby se ho zeptal na neco primitivniho o domene a hle hned odepsal, stale jsem cekal na odpoved - stale neprisla, tak jsem mu po vice nez dvou hodinach napsal: Diky za odpoved, on na to drze -"neni zac! na to jsem ihned odpovedel - opravdu skvela tech. podpora ala Ovocný hosting a hle to se ho chudacka dotklo :D
a zeprej nemaj zajem o arogantni zakazniky :)
A kdyz jsem o tom napsal na foru, tak mne dal ban, abych se k tomu nemohl dale vyjadrit
CyberHost.cz
Profil *
Ano, to opravdu nemáme :-) radši budu mít deset slušných než tisíc, co se budou chovat jako vy.
CyberHost.cz
Profil *
A prosil bych, jestli sem můžete poslat historii z ICQ s přesnými časy i celým rozhovorem, které budou dokazovat tvrzení o délce časů, které uvádíte, abyste dokázal lidem, co toto čtou, že to co píšete nejsou jen pomluvy :-)
Hnata
Profil *
nevim, kdo je tu neslusny ...
Pomluvy to nejsou v zadnem pripade, ihned po te jsem vas odmazal z contact listu ...
CyberHost.cz
Profil *
Historie ICQ se ukládá jak jistě víte i po vymazání z contact list. Ale to již děláte že nevíte, protože víte, že po nás šíříte jen pomluvy a lži ;) smutný příběh zakončený tím, že pravda zvítězí nad lží :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0