Autor Zpráva
T3RMiX
Profil
Dobrý podvečer,
hledám free (zadarmový) hosting s nasledujícím:
domény II. řádu
prostor min. 50 MB
PHP + MySql
pošta (alespoň 3 účty)
.htaccess (možnost mod_rewrite)

zatím běžím na pipni.cz, ale bohužel jsem zjistil že na free verzi .htacces není povolen.

BTW. nemáte někdo zkušenosti s http://hostingzdarma.cz/ ??? nikde jsem se nedočetl zda podporují .htaccess jinak mají snad vše.
Daze
Profil
I MySQL, pošta a doména 2. řádu? Nevím o žádném a myslím, že neexistuje, případně brzo zkrachuje nebo omezí činnost a vychytávky dá jenom na placenou verzi. Hostingzdarma.cz není zdarma, cena se promítá do vyšší ceny domény. Osobně na ně mám dobré reference, ale ty reference jsou rok staré a jejich stránky se mi nezdají seriózní; k 2. 8. 2006 tam mají spoustu reklam včetně bulváru, což na mě nepůsobí důvěryhodně. Z čistě praktického hlediska to může ukazovat, že aspoň mají nějaký drobný příjem navíc, což znamená větší (a ne menší) stabilitu, ale nevím, já jsem o nich uvažoval, ale nepůjdu k nim. Ještě jedna poznámka: sem samozřejmě píše hodně lidí, co jsou více či méně svázáni s nějakým hostingem. Někteří mají v diskusi účet na své občanské jméno, takže to jde zjistit, nebo i sami uvedou, za jaký hosting mluví. Sláva takovým. Ale jiní třeba ne a stylizují se do spokojeného uživatele. Nikdy nevíš jistě, čemu věřit.
T3RMiX
Profil
>>Nevím o žádném a myslím, že neexistuje,
jak jsem psal na pipni.cz free varianta. To že tu může být spousta chytráků, kteří jsou "spokojení zákazníci" jsem si vědom, ale co se dá dělat :( :)
WanTo
Profil
T3RMiX
Pipni je hrůza. Dlouhodobá dostupnost jen 90%. Na druhou stranu, je to zdarma.
T3RMiX
Profil
WanTo free varianta urcite, ale presne tak je to zdarma. Navic ta 90% dostupnost by stacila.
DJ Miky
Profil
T3RMiX
Jestli ti stačí 90% dostupnost, tak ti mohu doporučit Pipni. Ale abys pak nelitoval, když ti několik hodin nepojede web...
WanTo
Profil
Ona taky není 90% dostupnost jako 90% dostupnost. Protože ty výpadky mohou být převážně ve dne nebo v noci. Bohužel, na Pipni jsou ty oblíbené osmihodinové výpadka převážně za bílého dne.
T3RMiX
Profil
DJ Miky - no z pipni prave odchazim kvuli nemoznosti pouziti .htaccess na free verzi! Na pipni mam web asi 3 roky a krome par vypadku posty me to je jedno ze to pul dne nejede, protoze uz se me to dost dlouho nestalo. Ale neresme tu pipni, resim jiny hosting kde me dovoli htaccess.
Daze
Profil
Pipni.cz zdarma dává doménu 2. řádu, tj. www.neco.cz? Ne doménu 3. řádu www.neco.pipni.cz?
WanTo
Profil
Daze
Doménu si musíš zaplatit. To je vše, samotný hosting je zdarma.
Anonymní
Profil *
Já používám http://profitux.cz myslím že je pro tebe úplně ideální akorád jen jedna e-mailová schránka .
Bordelmama
Profil *
Doporucuji http://www.savana.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0