Autor Zpráva
memphis
Profil
Ahoj,

hledám nějaký audio streaming webhosting, který by podporoval formáty Windows Media a Real Audio. Potřebuji streamovat již hotové audio soubory.

Velice rád uvítám Vaše zkušenosti i nabídky poskytovatelů webhostingu.

Objem přenosů by neměl být nijak vysoký.

Díky

Memphis
quinux
Profil
http://www.ignum.cz je jediný hosting o kterém vím, že má na serveru windows media service, takže tam by to šlo. Možná ještě http://www.active24.cz , protože těm na serverech taky běží OS windows. Nejlepší je se zeptat přímo jich. Nepočítej však s cenou pod 500 Kč měsíčně.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
quinux: myslis, ze se na principu mediaplayeru neda streamovat odjinud nez z woken? ja si myslim, ze byt to nemel byt problem ani na linuxu, teoreticky
libkli
Profil *
Znám webhosting s video a audio streamingem pod 200,- měsíčně. 30GB místa, transfer 750gb měsíčně. libkli@seznam.cz
Jack123
Profil *
Koukám, že libkli si založil doma server, kterej chce poskytovat a zaspomoval forum, k takový hostingu bych v životě nešel, pokud je to seriozní nabídka nabídni tady o jakou firmu jde, pokud o nějaký domácí server asi tady lidi moc mít zájem nebudou
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Potřebuji streamovat již hotové audio soubory.
K tomu nepotřebuješ žádný spešl webhosting. Staší si vytvořit wax soubor a přes něj to streamovat.
Ozzy
Profil
Zdravím djlj i ostatní, Staší si vytvořit wax soubor je dobrý, a o něco více info. by tam nebylo? Díky moc.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Vytvoř si soubor s příponou wax (můžeš zkusit i asx, ale mělo by fungovat oboje) a napiš do něj například:

<asx version = "3.0">
<entry>
<ref href = "http://example.cz/adresa-souboru.wma" />
</entry>
</asx>

Pokud bys to chtěl nějak řešit pomocí php, tak je třeba poslat hlavičku audio/x-ms-wax.
Ozzy
Profil
trošku začínám tušit, sorry, pošlu ti kousek kódu, kde se mi .wma natahujou k návštěvníkovi webu a to trvá dost dlouho.

...<embed name="p6" src="06-Telling Lies.wma" hidden autostart="false" width="30" height="30">
<embed name="p7" src="07-The Last Thing You Should Do.wma" hidden autostart="false" width="30" height="30">
<embed name="p8" src="08-I'm Afraid of Americans.wma" hidden autostart="false" width="30" height="30">
<embed name="p9" src="09-Law.wma" hidden autostart="false" width="30" height="30">
</td>
</tr>
<tr>
<td width="100%" height="400" valign="top" colspan="3">
<h1>David Bowie</h1>
<div style="position: absolute; left: 13px; top: 108px;">Reeves Gabrels, Mark Plati, Brian Eno</div>
<h2><font color="#333333">EART HL I NG</font></h2>
<h3>1997</h3>
<p>
<a href="javascript: document.p1.play()">Little Wonder Listen</a><br />
<a href="javascript: document.p2.play()">Looking For Satellites</a><br />...

to co mi radíš můj problém vyřeší, jen se s tím musím poprat :o)
Ozzy
Profil
djlj už to mám a díky!
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Není zač :)
libkli
Profil *
nemám doma žádnej server pro hosting. Mám rád kvalitu. Jen jsem nechtěl dělat přímo reklamu. Kdyžtak teda prosím o smazání.Sám tento hosting ku vší spokojenosti používám a nikdy bych osobně nešel k žádné české hostingové firmě, protože nabídka zahraničních hostingů je mnohem barevnější. A i zde se jedná o hosting, který je zahraniční. Všechny český hostingový firmy by se měli zamyslet nad tím co a za kolik to vlastně nabízí. :-) Mějte se :-D
libkli
Profil *
A ještě nejsem žádnej spomer abych dělat takový věci. Příště už raději nikomu nebudu upřímně radit. Za dobrotu na žebrotu. Děs SMRT všem spomerům :-D
Vojta
Profil *
Může někdo poradit jak ze svého pc šířit vlastní rádio? Mám program , který streaming podporuje ,ale nejde to ven.
Připojení mám nonstop 512 kb/s, to snad stačí.....
Poradí někdo co stím? DIK
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Vojta
Asi nemáš veřejnou IP adresu, nebo ti firewall blokuje port... Možností, proč to nejde, může být víc ;).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0